PDA

View Full Version : Mom4eto ot 4ata



DeaD SOuL
04-27-2006, 08:25
Zna4i hodeh s edno mom4e 9 meseca obi4ah go do poluda i mislq 4e i o6te go obi4am , no prosto ne be6e za mene bqhme tvarde razli4ni.Toi ne be6e sviknal da e samo s mene.Draznehme se za gluposti i samo se revnuvahme.NAkraq mi pisna ot negovite naranqvaniq i skasah za da ne se namrazim i dvamata i smqtam 4e postapih pravilno.Toi o6te mi zvni i kazva 4e me obi4a no mi e vse edno ve4e.No ne za tova iskam da vi popitam.Zna4i kato se razdelihme s nego po4nah da si 4atim s edno mom4e ot irc i se okaza 4e e jivql predi v kvartirata mi i e mnogo hubav i svesten.Nqkak si sviknah s nego mnogo go haresah .Po harakter si prii4ame.4atime ve4e ot mesec.Toi me kara otna4alo da se sre6tnem no az se izmakvah s opravdanieto 4e ne sam gotova za zapoznanstva (na nqkolko pati me kara)Mnoo e mil i vnimatelen s men.Posle nqkak si az proqvih interes no i toi po4na si namira opravdanie.Teq dni po4nahme pak razgore6teniq 4at i nqkak si privli4aneto se usili kato v na4aloto i v4era vidqh nqkvo mom4e s kolelo pred daskaloto oba4e kat se obarnah go nqma6e .Posle si tragvam sama i sled mene nekvo kolelo profu4ava i nabiva spira4kite kat se obarnah i me gleda i ni6to ne kaza i az go gledam.Nqma6e nujda ot dumi prosto znaeh 4e e toi.No sq idva drugo toi si pomislil 4e sam si otminala i se razsardil 6to ne sam proqvila interes i edno zdr ne sam iskala da mu kaja , a az pak si pomislih 4e toi otmina vednaga s koleloto i ne me e haresal.Nie se izqsnihme i az mu se izvinih.Oba4e ose6tam 4e mi e sardit.kak da porodq v nego golqm interes i jelanie da se vidime pak a i da me hare6e poneje mnogo darja na nego no ne iskam da go ispla6a ako mu pokaja 4e go haresvam .

DeaD SouL
04-27-2006, 09:56
Molq vi daite savet spe6noo eee! :cry:

Chiana
04-27-2006, 10:32
Еми кажи му да излезете като хора. Да се чакате двамата пред някое барче и така. Да се запознаете и ала бала. Какви са тия работи - той с някво колело, спек го е да те поздрави, а и ти се спичаш.... пф :|

Shake
04-27-2006, 10:50
Мисля,че наистина трябва да се видите на среща нещо такова.Поговорете си опознайте се,защото аз мисля че в чата всеки може да се представи,както му изнася така че си помисли много добре,но ако искаш някаква краткотрайна връзка или да рискуваш давай :) :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006

LISICHKA
04-27-2006, 10:50
:lol: И аз мисля като Chiana, уговорете си нормална среща ,излезте,запознайте се,хаха, това с колелото ми звучи малко детско - като е тръгнал да се запознава с теб,поне да си свърши работата до край :) В крайна сметка не си длъжна да обръщаш внимание на всеки,който набива спирачки до теб,има и по-цивилизовани начини за запознанство :wink:

04-27-2006, 10:52
e da.ma toi e takaf nekak si de4ko ma mnoo mili4ak :D 6e si ogovorq sre6ta pa kakvoto izleze.

teenkopele
04-27-2006, 13:26
Покани го да излезнете някъде. :)
Успех. :wink: