PDA

View Full Version : Дали показва че ме харесва?



Объркан
04-27-2006, 09:36
Здравейте :) Проблемът ми е следният. Запознах се с 1 момиче което е с година по-голямо от мен. Симпатична ми е и бих искал нещо да се получи. Докато си приказваме, понякога ми хваща ръката над лакътя за малко. Като се видяхме преди 2 дни и първо и подадох ръка, а тя ме прегърна. Поиска ми и телефона и тези неща незнам как да ги разбирам?Да не би да показва че ме харесва или нз си какво?И сега незнам да действам ли или не, защото е по-голяма от мен и това ме притеснява :) Може би иска да сме си само приятели и ако я поканя да излезем да ми се присмее или нещо такова.Вие как бихте постъпили?

Sin talisman
04-27-2006, 09:42
zna4i ti ako q haresva6 ni6to ti ne pre4i da deistva6!kasmet

white_chik
04-27-2006, 09:42
ami mnoo zavisi ot momi4eto.po princip mnoo momi4eta si pregru6tame mom4eta e taka 6toto sa ni friends,no nqkoi drugi go pravqt s druga cel.pokani q na kafe ama ne kato sre6ta ami suvsem nebrejno i togava dano useti6 kvo i e otno6enieto kum teb

Lifeless Vampire
04-30-2006, 21:26
Пич,според мен в главата на момичето се въртят някакви неясни за нас мисли!

avril_lavigne
04-30-2006, 23:05
Ние не можем да ти отговорим дали тя те харесва.Единствения начин да разбереш е да действаш.Не трябва да се притесняваш от това,че е една година по-голяма от теб.Това не е голяма разлика.Покани я да излезете,не ми се вярва да ти се присмее.

Mem0reX
05-01-2006, 02:40
Tfoia e :) kani q :P samo ti sa umilkva :P deistvieeeeeee :)

machoka
05-01-2006, 09:13
Покани я да излезете, но чисто приятелски. Не и подарявай цветя, не я води на романтично място.. просто излезте, разходете се в някой парк /докторската градинка, Заимов, Борисовата, южния пакр/, седнете на някоя пейка и ... насочи разговора към тази тема - питай я има ли си приятел и така.. ако усетиш, че няма и има някакъв интерес към разговора ви, можеш съвсем 'невинно' да я прегърнеш докато седите или нещо такова..
не се издавай, а просто разбери как седят нещата и ако усетиш, че имаш шанс - ще му мислиш тогавa :)

ann_g
05-01-2006, 11:22
Ми аз мисля ,че тя със сигурност има някакви симпатий към теб!И на мен ми се случи подобно нещо скоро,само че аз бях от другата страна (по-голямото момиче)и на нас момичетата много не ни е комфортно да си падаме по по-малки ама кво да се прави,не винаги разумът ни насочва,а най-често се влияем от чувствата,така че тя може да не е много сигурна .Но по това което прочетох мисля,че ще се получи нещо ако и покажеш че възрастта няма значение-ТВОЯ Е! Желая ти успех
P.S:И да пишеш какво е станало ей! \:D/

Krem4eto
05-01-2006, 13:43
С една дума ДЕЙСТВАЙ!!!



П.П. УСПЕХ!!!

Heart_Break_Kid
05-01-2006, 14:31
И аз така мисля нищо не ти пречи да пробваш :roll:

ashly besnata
05-01-2006, 14:32
probvai

yahoo
05-01-2006, 20:36
май наистина те харесва . признай й какво чустмваш едва ли ще ти се надсмее :)