PDA

View Full Version : Шампионска лига - кой ще играе на финал?



04-27-2006, 10:44
Кои отбори отиват на финал за шампионската лига и кога ще се играе той? ще има ли залагания за този финал в българския Еврофутбол и какви са коефициентите?

Благодаря ви!

teenkopele
04-27-2006, 12:42
Според мен ще бъде доста успорвано, но Барса ще е шампион. :wink:

MiRaCuLiXbb
04-27-2006, 12:44
Хич даже няма да е оспорвано. Барса ще ги пръснат и в Англия и в Испания. Квито пари имате ги слагайте на Барса. :)

machoka
04-27-2006, 13:01
Хич даже няма да е оспорвано. Барса ще ги пръснат и в Англия и в Испания. Квито пари имате ги слагайте на Барса. :)

Няма ли да е само един финала? :roll:

Това е един от малкото мачове, бих казал не мачове, ами едно от малкото 'представления', които ще гледам и в които съм и за двата отбора.

Толкова способни момчета, толкова амбицирани и нахъсани за победа, толкова кадърни - те са вече победители, независимо от крайния изход на двубоя.

Composure
04-27-2006, 13:26
Барса трябва да спечели и според мене ще спечели ама да видим :)

hamilcar
04-27-2006, 14:25
За Барселона съм,но не мисля,че ще им е лесно да победят.Все пак Арсенал са на финал и трябва да са доста силни за да стигнат до там.

MiRaCuLiXbb
04-27-2006, 19:02
Хич даже няма да е оспорвано. Барса ще ги пръснат и в Англия и в Испания. Квито пари имате ги слагайте на Барса. :)

Няма ли да е само един финала? :roll:

Това е един от малкото мачове, бих казал не мачове, ами едно от малкото 'представления', които ще гледам и в които съм и за двата отбора.

Толкова способни момчета, толкова амбицирани и нахъсани за победа, толкова кадърни - те са вече победители, независимо от крайния изход на двубоя.
Ами разбира се, аз по инерция вече. :) В Париж е финала btw...

мечтател
04-27-2006, 19:54
ами съдейки по това, че това са два от отборите, които практикуват най-атрактивен футбол в Лигата мисля, че ще е много оспорвано. мач на звездния срещу сърцатия отбор. по-силния, по-богатия, фаворита е Барса. но Арсенал е на гребена на вълната, която води малките отбори в сезона на живота им - както беше Монако, както беше Левски, Вилереал, Артмедиа... а когато всичко се решава с един мач вдъхновението е велика сила

04-27-2006, 20:08
Ще се надяваме Барса да прегази Арсенал и после Уест Хем да размаже Ливърпуул.

GO GO IRONS!

avril_lavigne
04-27-2006, 20:19
Барса 6те са новите шампиони на Европа!Това е сигурно!FORCA BARCA !!!http://img185.imageshack.us/img185/4995/a4zw.gif (http://imageshack.us)

мечтател
04-29-2006, 10:05
да не би Барса да не е сърцат отбор???
я вижте колко от футболистите им са дошли от юношеската школа и се раздават на терена до последно...
отборния дух е може би най- високия от всички отбори в Европа в момента...
просто сме свидетели на нещо уникално...

но селекцията на Барса обещава бъдеще, а за Арсенал това е шансът на живота. футболистите го знаят и ще са надъхани до краен предел. въпреки че това важи и за Барса то е големия шанс за победа на Арсенал. иначе фаворит си е Барса, но не се знае