PDA

View Full Version : Интернет любов или нещо повече?



confused_lady
04-27-2006, 11:19
Здравейте!Все по-често чета мнения на форумци...запознахме се в чата и т.н...Моята кратка история не се различава много от останалите.
Запознах се с момче,с което си пишехме повече от 6 месеца.В крайна сметка сега сме заедно (вече 5 месеца), но както във всяка връзка си имаме и проблеми...Най-големия е че се виждаме веднъж седмично,най-много два пъти.Говорили сме по тоя въпрос,но резултат почти няма.През останалото време,в което не се виждаме си пишеме...тоя чат проваля цялата ни връзка.Отначало не ми правеше впечатление,докато не почнахме приятели ми да го забелязват.Забравих една подробност :) Времето прекарано с него е незабравимо.Показвал ми е по много начини колко държи на мен..но все по-често си задавам въпроса защо не се виждаме често :(
:-k Не знам защо пускам тази тема,не очаквам някакви съвети,просто исках някъде да си излея мъката...Благодаря (че ме излушахте)

machoka
04-27-2006, 11:22
Трябва да се намери златната среда.

Вие се виждате веднъж седмично, но хората, които са заедно постоянно, всекидневно по много време, рано или късно си омръзват. Нали не искате да си омръзнете за един месец?

Ами.. махни го този чат. Просто го деинсталирай - ако той държи на теб, ще държи при това положение да се виждате по-често.

sometimes_
04-27-2006, 11:58
И при мен е същото...Вижадме се по веднъж в седмицата, защото сме от различни градове, през останалото време чатим... До скоро имаше едни 2 месеца, в които нямаше ден, в който да не се скараме...и то все за глупости. Дори мислех да го зарежа, защото не издържах... Обаче намерих решение - видяхме се, говорихме си много дълго, казах му, че не искам да продължавам така и ако ще я караме по този начин е по-добре да се разделим.(дори бях писала тема тук, чудех се дали да остана с него или да се върна при бившия...) Та...разбрахме се да не проваляме връзката си с такива незначителни караници в чата... От тогава...всичко е просто перфектно (като изключим това, че се виждаме рядко).
Та моя съвет е да постъпиш и ти така - поговорете, изяснете се, кажи му, че по този начин те наранява много и не искаш да е така... Щом се обичате - значи ще се разберете и ще промените това положение.
Успех ! \:D/

teenkopele
04-27-2006, 13:18
Спри да ползваш чата. :wink:

ATAKABG
04-28-2006, 15:10
И ние си чатиме с мойта повече,отколкото се виждаме. Нормално е при положение,че и двамата влизаме почти всеки ден в чата,а няма как да се виждаме всеки ден. Няма нищо лошо,макар че се е случвало след като сме си чатили после да няма кво да си кажем като се видим :mrgreen: Но тва не е нещо сериозно. Все пак минимум веднъж в седмицата се виждайте,иначе ще почнат да ви изстиват чувствата.

FiRe_LaDy
04-28-2006, 16:21
Spox mila i az bqh taka.S moq syshto sme veche 5 meseca( pochti 6 ),ama sega vremeto se opravq i vish da govorish s nego da se vijdate po chesto.Vypreki,che ako seki den ste zaedno shte si omryznete byrzo.Izlezte,govorete,kaji mu che iskash po chesto da si s nego,a ne da obshtuvate samo v tova typo IRC.I se nadqvam da te razbere i da se saglasi s teb,no momcheto prosto oje i da si ima osnovatelna prichina za tova da se vijdate po sqdko.E uspeh ... :wink:

ProstoAz
04-28-2006, 16:46
Ами, защо вместо да отделяте време за чатене не отделяте време да се виждате с гаджето? Не може ли вместо да се приберете в къщи и да заседнете пред компютъра да излезнете някъде? (това се отнася към всички)
А по темата: Мило момиче, това че прекарвате повече време чатейки си, от колкото заедно на живо, не ти ли навява мисълта, че ставате по-скоро за приятели? След като физическият контакт, желание и привличане просто отсъстват или са от второстепенна важност?
Аз НЕ одобрявам връзки "протичащи" предимно в чата - това е проблем, който рано или късно води до (нежелан) резултат.

black_dimond
04-28-2006, 20:57
da probvai da mu kaje6 4e iska6 4ast ot vremeto koeto prekarvate zaedno v 4ata da ste zaedno naistina i taka moje bi 6e e po dobre

maldini
04-28-2006, 21:14
Щом се виждате извън чата значи има нещо повече!Може да се каже че сте гаджета но не точно :mrgreen: чакайте че и аз се обърках ами щом се виждатеведнъж седмично може да се каже че сте гаджета поне според мен :mrgreen:

--------
04-28-2006, 21:17
Сигурно няма пари момчето и не може да излиза всеки ден...

midnight...
04-28-2006, 21:27
Спри да ползваш чата. :wink:
точно така!

Krem4eto
04-29-2006, 15:15
Кое му е лошото да се виждате един-два пъти на седмица?Пък нали си пишете?


Може да си поговорите да се виждате по 3 пъти!!!Или колкото мислиш,че е нормално!!!Но трябва да си поговорите!!!

ATAKABG
04-30-2006, 01:43
Ами, защо вместо да отделяте време за чатене не отделяте време да се виждате с гаджето? Не може ли вместо да се приберете в къщи и да заседнете пред компютъра да излезнете някъде? (това се отнася към всички)

Не може. Защото примерно нея не я пускат късно вечер навън,а ние си чатим предимно вечер. А през деня и двамата сме заети примерно. И остават уикендите да се виждаме и когато се освободиме от някакъв ангажимент през седмицата. А през останалите дни си чатим вечер. И не виждам никакъв проблем в това. Даже напротив.

seductionfreak
04-30-2006, 06:39
Няма нищо лошо,макар че се е случвало след като сме си чатили после да няма кво да си кажем като се видим :mrgreen:
--->

А през останалите дни си чатим вечер. И не виждам никакъв проблем в това. Даже напротив.
Това не е връзка... Приятелство- да, но чатът притъпява усещанията и замъглява емоциите. По- добре пазете мисълта за следващата среща, отколкото да хабите онлайн флуиди по Интернет.

MTV_GIRL
04-30-2006, 07:20
miii i pri men e taka spoko!! a za6to ne se vijdate po 4esto rabota li ima mom4eto ili ... ? Uspeh vse pak !!! \:D/

cMeTaHka
04-30-2006, 11:33
awe neznam za vednuj na sedmica i az misla 4e ne e dostatu4no,ama puk az s moq s 25 4asa v denono6tieto...spim zaedno,izlizame zaedno..i tova ve4e meseci nared,i da ti kaja vze da pisva...vsmisul to nqma kvo da si kaje6 s toq 4ovek..a kat se razdelim za 1-2dni i kato se vidim pove4e se radvame edin na drug,govorim si razkazvame si...awe qko e,ako pita6 men po rqdko da se sre6tate(estestveno v granicite na normalnoto :wink: )

ne6i4
04-30-2006, 11:47
:smt059
mi spri 4ata i mu kaji 4e iskash da se vijdate po chetso! :smt021
spored men ako naistina te haresva 6te se vijdate po 4esto!
ycnex :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023