PDA

View Full Version : Moeto problem4e :(



SisTeR`oN`MaXa
04-27-2006, 12:02
Ami zna4i az i predi vreme bqh pisala za moq problem... S moq priqtel bqhme po4nali da si imame vse pove4e problemi i razpravii... Az mu se surdih toi na men , a i az mnogo go revnuvah v posledno vreme i ne spirah da mu zvunq i da go pitam s koq e i t.n. i edin den toi re6i 4e iska svoboda i da se razdelim za izvesno vreme no ne govorehme za okon4atelno kusane... Kakto i da e az ne izdurjah mn vreme bez da go 4uq i mu se obajdah pak ponqkoga a toi se drazne6e vse pove4e i mi kazva6e 4e mi e kazal 4e kato se uspokoi 6te mi se obadi ... posle po4nah da razbiram ot na6i ob6ti poznati 4e im e kazal 4e sme skusali i az po4nah da go karam da mi go kaje i na men toi ne mi go kazva6e izvestno vreme i posle mi kaza "da kusame" i tova be6e vsi4ko i vsi4ko tova se vurtq okolo mesec... vseki put kato go pitah obi4a li me iska li da e s men toi kazva6e 4e neznae a na vsi4ki kazval 4e neiska da e s men 6toto mnogo sum g orevnuvala i ne sum mu davala da di6a... sled kato skusahme az sprqh da go tursq.... ostavih go namira taka moje bi 2 sedmici no tui kato nie si znaem pass-ovete na po6ti i vsi4ko az edin den vleznah v po6tata i vidqh 4e tq mu e prazna nqma ni6to v neq i mi stana krivo i mu call no toi mi zatvori i produljihme da pi6em v skype i az go pitah dali nqma da ostanem samo priteli a toi mi kaza 4e moje bi iskal da bude s men no neznael 6tql da vidi i nqkvi takiva 4e me obi4al no pri tezi obstoqtelstva neiskal da se vurne pri men.... po4na da mi mrunka za abonatite s koito si pi6a 4e sigurno sum si hvanala drug i kvo li ne i ne mi vqrva 4e go obi4am a tova e nevuzmojno 6tot prosto na men ot kolometri si mi li4i 4e go obi4am i sum mu go dokazvala hilqdi puti no prosto toi nqkak si iska da me komandva da pravq kvoto toi iska i nqkvi takiva a az neizdurjam i az si imam dostonstvo i nervi a toi su6to e mn nerven i.... neznam sega pak sprqhme da pi6em 6tot mn sum mu bila mrunkala pak i sum trqbvalo da si pomislq kvo da napravq za da si go vurna .... naistina bih n apravila vsi4ko za da sum s nego no ot druga strana se 4udq dali si zaslujava mnogo go obi4am i bih turpqla vsi4ko kakto i sum turpqla do sega no kakto kazvat priqtelite mi i az imam pravo na svoboda ne samo toi a i tukmo malko bqh po4nala da se suvzemam i priqtelkite mi da mi pomagat i toi pak po4na da me motaq s edni i su6ti ne6ta i taka me naranqva pak.... neznam kvo da pravq kolkoto pove4e go tursq toi pove4e se pravi na interesen a kato ne go tursq po4va da mi kazva 4e sum si hvanala drug nemoga da mu ugodq prosto neznam :( nie s nego sme ot razli4ni gradove hodihme blizo 8 meseca i sega prosto neznam kvo 6te stava a i kakvo iska toi i kakvo az .... vsu6tnost znam kvo iskam az no.... :smt005 :smt022 :smt049 :smt089 :smt120

sometimes_
04-27-2006, 12:13
Може би трябва да не го търсиш известно време, не му се обаждай, не му пиши... Остави го да получи толкова желаната свобода, за да усъзнае колко му липсваш... Той сам ще те потърси. Недей да потъпкваш достойнството си като го търсиш постоянно. Нека си мисли, че има друг, това ще го накара да те иска още повече. По този начин пък може и да го забравиш, което е още по-добре.
Успех ! :wink:

sherry
04-27-2006, 13:16
И аз мисля,че ако спреш да го търсиш,ще му дойде акъла в главата.Не му се е налагало да те изгуби,свикнал е все ти да се стараеш да е добре връзката ви,а това е много грешно,защото една връзка зависи от ДВАМА.
Явно му е добре да търчиш след него,нека да му залипсваш,да види какво е без теб,ще видиш как ще те потърси.Късмет

SisTeR`oN`MaXa
04-27-2006, 13:26
10x.Nadqvam se da e taka i da me potursi naistina ne iskam da go zagubq no znam 4e e nai dobre da go ostavq namira i toova i 6te napravq... :smt005