PDA

View Full Version : Kak da deistvame :}



04-27-2006, 12:47
Zdr ! Malko banalen vypros no ako i na dvamata shte ni e za 1vi put kak da deistvame? :oops: 10x predvaritelno za otgovorite :) P.S.:Az sum momiche

pitbullbg
04-27-2006, 12:57
ima dosta temi po toq vapros razrovi se i vij...

^KaSiDi^
04-27-2006, 13:47
eee pyrvo ne se strqskai tolkova....."vyh mi sq kakvo shte pravim"....nqma nishto strashno,tva e neshto syvsem estestveno i se sluchva na vsichki....i predi vsichko ne zabravqi,che e mn hubavo,zatva i tolkova mn hora go pravqt,sexa e udovolstvie,i zatva go vyzpriemai kato takova.... :) sled tva...vie sig shte se usamotite u tqh,da ti kaja chesno za predpochitane e da ste u tqh,zashtoto taka ti shte si po spokoina,da ne doide nqkoi i t.n. mi predpolagam,che na legloto shte vi e nai-udobno,kato za nachinaeshti,kato poza mislq,che nai-dobriq varinat e qsen,toi da e otgore....taka tva e otnosno podrobnostite,a i za bolkata,ne se pritesnqvai ako hubavo se vyzbudish i ovlajnish otdolu,ne vqrvam da te boli :P
a otnosno kakvo tochno da pravite....ami kato za nachlo shte si se celuvate,sled tva shte zapochnete bavnichko da se razsyblichate edin drug,po nqkoe vreme shte ostanete goli i mislq,che ako ne si dostatychno vlajna otdolu toi shte tr da te izlije ,za da se namali max veroqtnostta da ima triene i da te boli...i veche idva syshtinskata chast,kydeto se nadqvam,che priqtelq ti shte byde nejen i vnimatelen kato se ima predvid,che si devstvena...ami mai tva e,koeto moga da ti kaja az,oooo i oshte neshto tva vs e po moe mnenie i v moite predstavi i ima i mn dr nachini da se sluchi,taka che spoko ako nqkyde predstavite ni se razminat,vajnoto e da ti haresa,aide chao ot mene i uspeh :P