PDA

View Full Version : doverieto



puhchet0
04-27-2006, 13:52
Zdraveite:)Znachi az hodq s edno momche ot dosta vreme..no nqkak si s techenie na vremeto doverieto mejdu nas se izgubi..razdelqhme se adski mnogo puti no pak se sabirahme.Obicham go mnogo i znam che i toi me obicha i iskam v nashta vryzka da ima doverie zashtoto inache za men tova ne e vryzka..Molq Vi pomognete mi s nqkoe savetche kak da spechelq doverieto mu otnovo.Blagodarq predvaritelno :)

Labelle
04-27-2006, 14:19
Като размислиш какви грешки си допуснала за да се стигне да това да не ти вярва и се постараеш да не ги повтавяш. Той сам ще усети , промяната :)

sometimes_
04-27-2006, 14:37
Като размислиш какви грешки си допуснала за да се стигне да това да не ти вярва и се постараеш да не ги повтавяш. Той сам ще усети , промяната :)
Мда, съгласна съм...
Можеш и да поговориш с него по този въпрос и заедно да намерите решение. :wink:

Krem4eto
04-27-2006, 15:07
Поговори с него и разбери защо ти няма доверие!


УСПЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕХ!

naia
04-27-2006, 15:55
трябва да поговорите за това :wink:

black_dimond
04-27-2006, 21:45
mi to doverieto e edno ot nai vajnite ne6a v edna vruzka i 6om se zagubi stava mn zle no ako naistina go obi4a6 6e uspe6 da si vurne6 doverieto mu probvai po vsevusmojni na4ini

honey_reflection
04-27-2006, 21:53
Tu kak si mu izgubila tochno doverieto?!
- Prosto pitai go dali ti ima doverie; ako otgovori s da vsichko e dobre! No ako otgovori s ne, pitai go kak moje pak toi da ti ima doverie..!! No ne mislq mn che tuka stava vapros za doverie, prosto moje malko vreme imate za sebe si .. aide dano da se opravi :)

puhchet0
04-28-2006, 12:50
blagodarq vi mnogo..mi az sam govorila s nego kazva che az trqbva da resha kak da mu spechelq doverieto problema e che neznam tochnokakvo da napravq :(