PDA

View Full Version : kaza mi "zabravi za men"



pain in the night
04-27-2006, 16:29
Predi tri sedmici izlqzoh s edno mom4e ot 4ata...POznavahme se ot 1 godina ama samo po 4ata i imahme ob6ti poznati....ne bqh si 4atila s nego qnkade 4-5 meseca i nito ime nito godini pomnih.No edna sedmica 4at i az mn go haresah i bez daje na snimka da go bqh vijdala izlqzohme...mn se haresahme i 5 dena vrazka stana.Za6to samo 5 zamina za 4ujbina da raboti za 4 meseca moje i pove4e do 6 meseca...Tam iam komputar s net i postoqnno si 4atim po celi no6ti...Vsi4ko mejdu vareve6e mn dobre,postoqnno mi kazva6e kolko mn mu lipsvam i kak se nadqval da ne namerq drug dokato se varna...Che parvoto ne6to kato si doide vav bg e da me potarsi...no uvi predi 4 dena se skarahme,be6e razbral 4e o6te iamm 4ustva kam moe biv6e gadje,koeto pak mu e edin ot nai-dobrite priqteli...mn se skarahme i ne si 4atihme 3 dena.v4era mu se vklu4ih,toi po4na da mi arzpravq kolko mn sam mu lipsvala,no me popita dali 6et se borq za nego ako po4ne da me izbqgva...Be6e mn sigoren 4e 6te se borq za nego...no otgovora mi mn go razo4erova.Kazah mu 4e v jivota si samo dva pati sam se borila za mom4e i to po 8 meseca i samo sam stradala i 4e nqma smisal da se borq za nikoga,i mu kazah 4e ako me otblasne vednaj nikoga nqma pak da go potarsq...Dneska kato mu se vklu4ih be6e s razli4en nick otnasq6e se super studeno sas men...kaza 4e ni delqt 7000 km,i 6tql zavinagi da ostane v usa,4e sam bila prekaleno gotina za nego i 4e sigorno sam imala mn kandidati,kaza da prodalja jivota napred,da namerq po gotin ot nego i da zabravq za nego...Napravo sarceto mi se svi...Ne izpitvam ne6to mn silno kam nego,nito pak sam se privarazala...nqma6e kakvo da mu kajq i samo kazah"tvoe re6enie ti re6ava6 az ni6to ne moga da napravq" i daje sprqh da mu pi6a i otgovorqm ;/ Iskam da sam s nego aam nqma pak da go potarsq...ne obi4am az da ti4am sled mom4eto,a to sled mene.Kakvo da pravq,do predi meses napravo me potita6e,v4era postoqnno mi povtarq6e kolko mn mu lipsvam,a dnes me izrqza gadno...Predi da zamine za usa kaza 4e i dva dena ne mu se sedi a dneska kaza 4e zavainagi 6te osatne tam...ujas kaza 4e se promenql i 6tql da stane po lo6...kaza 4e vinata ne e v men a v nego...boli me iskam da sma s nego no ne iskam da go tarsq...

Abs0lut3_Sl1m
04-27-2006, 17:24
iskam da sma s nego no ne iskam da go tarsq...

Ето това ме...сломи,разглоби и НЯМАМ ДУМИ просто! :smt041 :smt038 :smt035 :smt034 :smt071 :smt070 :smt068 :smt066 :smt067 :smt065 :smt069 :smt072 :smt073 :smt074 :smt075 :smt119 :smt119

Абе,момиче,както казах не ги разбирам тия работи(Сериозно,въобще не ги разбирам),обаче...това ме заби в земята...сега се чудя да плача,или да се смея... :-k
Еми като искаш да си с него,направи така че да си с него,бе дееба.
Ай сиктир,майна...

sometimes_
04-27-2006, 19:21
Ами като не искаш да го търсиш - няма да си с него и това е. ](*,)

pain in the night
04-27-2006, 19:49
mai ste pravi...dneska 6te go potarsq i 6te si pogovorim dano vleze v 4ata taq ve4er.Iskam da sam s nego,no sam prekaleno gorda da tarsq lubimiqt 4ovek...Kogato sam tarsila nqkoi vinagi e zavar6valo sas stra6no bolka i stradanie...STiskaiyte palci da vidim dali 6et stane ne6to ako li ne krai na vsi4ko teglq 4ertata kakto pri vseki drug

Tamara†
04-27-2006, 20:04
Хм,твърде горда викаш? :-k Еми дитенце,опитай се да го превъзмогнеш..защото това е една много гадна чарта в характера на хората!Според мен проблема не е в него..а в теб!Хм,думите ти прозвучаха като "чакам той да тича след мен"!А може и това да значат!СТОП =; Не всичко се получава...така,а представиси че той не тръгне да "припка" след теб..готината..!Какво ще правиш от там нататак!Ще пълниш форума с теми от рода "Бях твърде горда,отблъснах го" или "Как да си го върна?"!Стегни се :-s
Не всичко трябва да става така както ти искаш!Ако наистина държиш на него,поговорете.. какво мислите да правите!Дали ще сте заедно или не... не се заблуждавайте!Ако имате да казвате нещо си го кажете..защото единствението които страдате..сте само вие!Успех :::

kateto0o0o0o
04-27-2006, 20:30
Eeeeeeeeeeeeeeeeeeee be momi4e mn na nedostapna po4na da se pravi6 be!To moje i da se navie nqkoe mom4e da bqga zad zadnika ti ama 100% ti garantiram nqma da e za dalgo!Kato e taka zabravq6 za nego i 6te se varne tri teb samo v sani6tata ti!!!!

RoSsY88
04-28-2006, 07:37
Ами и аз като ми кажят край обръщам се и не ги търся вече.И аз съм мн горда,но няколко пъти съм се опитвала да върна момчето,на което държа.За това днес го потърси и му кажи,какво изпиртваш...може да те пробва дали държиш на него,аз така мн пъти съм пробвала момчето до мен.АКо пак те отблъсне тогава наистина никога не го търси...той ако иска ще те потърси...Пробвай нищо не губиш,но можеш да спечелиш!

04-28-2006, 08:24
Aaa syjalqvam obache bez borba nqma pobeda...Moq savet e da se stegnesh,da si prevazmognesh gordostta i da si s nego,zashtoto go iskash..i zashtoto toi te obicha...a za lubovta granici nqma :)

Nadelina
04-28-2006, 08:30
tova bqh az

pain in the night
04-28-2006, 13:45
ami govorih s nego ne iska da e s men za6toto ne znae koga 6te se varne ot 4ujbiva ai kato se varne 6tql da kuponqsva i nqmalo da ima vreme za momi4e....nqma ko da mu se molq...negovo re6enie....toi gubi :smt005

black_dimond
04-28-2006, 21:05
qvno dosta se promenil otkakto e zaminal zatova po dobre ne go tursi izvesno vreme i pose vij kak 6e reagira kato mu pi6e6 ako e po su6iq na4in po dobre da ne go tursi6

jenifer`
04-29-2006, 04:43
stranno, mnogo stranno za6toto i az imam sushtiq problem v momenta :cry:
e kakvo da ti kaja, ne se ot4aivai, jivota ne e svurshil samo s tova mom4e, a i vie ste bili zaedno edva 5 dni, predstavi si ako bqhte izdurjali 1 godina kakto e pri nas ili ne dai si boje pove4e.
vij sveta ne svurshva kato nqkoi umre nali? zashto togava trqbva da svurshi kogato nqkoi ni napusne. ami i az sum gorda, no mnogo puti sum mu proshtavala i toi na men sushto, no izglejda 4e tova ne e bil to4niq 4ovek :? ima mnogo drugi mom4eta po sveta i nqkude tam moje bi e 4oveka, koito te 4aka i koito e podxodqsht za teb.
i posledno: zapomni nqma smisul da stradame za nqkoi, koito ne e takuv za kakuvto se predstavq! i bez sulzi, i na sebe si go povtarqm neprekusnato :cry:

machoka
04-29-2006, 08:46
Няма да ти паднат акциите ако го потърсиш. Прекомерната гордост ни кара да бъдем глупави в особено големи размери.

POLA^_^
04-29-2006, 08:57
Забрави го!Ти си превъзмогнала гордостта си и принципите си заради него,но той пак те е отрязал...майната му и тва е!Късмет занапред,мила! :wink:

[LP]```
04-29-2006, 09:05
ami tva 4e iska6 te da ti4at sled tebe ne e hubavo.qvno si s golqmo samo4uvstvie i si misli6 4e si ne6to pove4e...nz.oba4e pak ne e i hybavo ti sled tqh da ti4a6(kakto az pravq v posledno vreme ](*,) )ako iska6 naistina da si s nego 6te go potarsi6...ako li ne nqma i tva e.ne e interesno oba4e da ti kaja samo da ti4at sled tebe,6tot stava ot vreme na vreme nqkoi nahalni i tn...ti4ai 3 pati sled nqkoi be kvo tolkova. \:D/ :-k :smt006 :smt016 :-({|= Kasmet :!: :!: :!:

Krem4eto
04-29-2006, 15:59
ami govorih s nego ne iska da e s men za6toto ne znae koga 6te se varne ot 4ujbiva ai kato se varne 6tql da kuponqsva i nqmalo da ima vreme za momi4e....nqma ko da mu se molq...negovo re6enie....toi gubi :smt005

Може би не си била достатъчно убедителна :-#

Запомни когато си с едно момче и ти и той трябва да се борите за връзката!!!Не може само той [-X

MTV_GIRL
04-30-2006, 11:28
oi ami ako ti haresva i ispitva6 i ti nqkvi 4ustva kam nego go potarsi no ako ne tegli 4artata i krai !!! ako ti trapne sarceto kogato si 4atite tova e znak 4e ima6 4ustva kam nego i ne e lo6o da go potarsi6 no ako pak ne zareji go !!! abe i az nz mnogo e slojno tvoeto :smt017 :smt012 !!! Upseh [-o<

SeXyTo_f
04-30-2006, 11:32
Ами и аз като ми кажят край обръщам се и не ги търся вече.И аз съм мн горда,но няколко пъти съм се опитвала да върна момчето,на което държа.За това днес го потърси и му кажи,какво изпиртваш...може да те пробва дали държиш на него,аз така мн пъти съм пробвала момчето до мен.АКо пак те отблъсне тогава наистина никога не го търси...той ако иска ще те потърси...Пробвай нищо не губиш,но можеш да спечелиш!
съгласна съм!

ne6i4
04-30-2006, 11:38
iskam da sma s nego no ne iskam da go tarsq...

Ето това ме...сломи,разглоби и НЯМАМ ДУМИ просто! :smt041 :smt038 :smt035 :smt034 :smt071 :smt070 :smt068 :smt066 :smt067 :smt065 :smt069 :smt072 :smt073 :smt074 :smt075 :smt119 :smt119

Абе,момиче,както казах не ги разбирам тия работи(Сериозно,въобще не ги разбирам),обаче...това ме заби в земята...сега се чудя да плача,или да се смея... :-k
Еми като искаш да си с него,направи така че да си с него,бе дееба.
Ай сиктир,майна...

ami vij sega naistina e taka!tva e samata istina!
[-( ama pravi kakvoto si znaesh!!!! :smt013 mene me zabolq glavata da mislq po taq tema :smt013 :smt013 :smt013