PDA

View Full Version : Какво харесвате най-много в другия пол? :)



la_souris_rose
04-27-2006, 16:30
Много много важен въпрос :
-ако си момиче, какво харесваш най-много у момчетата и как едно момче може да те спечели :smt007
-ако си момче, какво харесваш най-много у момичетата и как едно момиче може да те спечели? :smt055

Моля ви, отговорете на тези въпроси - това ще ми помогне да не бъда толкова "безнадежден случай" спрям о момчетата - изобщо не мога да говоря с тях, поне не и с този когото обичам :smt022 :smt022

LyLa
04-27-2006, 16:53
Чесно казано гледам държанието на едно момче,
хигиеничните навици, също така и външния вид ако ще е за нещо повече от приятел или неговите интереси
Харесвам когато са искрени ,мили към всички момичета (много често съм срещала такива които си държат толкова зле с едно момиче само защото е малко по грозновато или по стиснително)
Не понасям лиглиовци които не отговарят на възрастта си
Как могат да ме спечелят ли по много начини могат стига аз да ги харесвам разбирасе

SuN4o_F
04-27-2006, 17:01
za vseki e razli4no no az li4no obrashtam vnimanie na darjaneto na higienata vanshen vid sashto vse pak malko ili mnogo ima zna4enie... na moito si mom4e vsi4ko si mu haresvam,za6toto sme po4ti ednakvi i za tova vs me kefi...ina4e moje da me vpe4atli s ne6to savsem malko

strange__
04-27-2006, 17:14
Характер...обичам веселяците,които могат да ме разсмеят по всяко време! Усмихнатите момчета с чар са винаги препочитани пред бед бойс дето само ми позират и ми се правят на велики (поне за мене де). Външния вид също играе важна роля,но не мога да се огранича в момчета със зелени очи (макар че предпочитам такива) и еди каква си коса...това е тъпо и е последното,което гледам. Хигиената няма нужда да я споменавам,тя е задължителна :lol: А едно момче може да ме спечели със гореизброеното ;-)

Composure
04-27-2006, 18:16
еми най-много харесвам в момичетата как се държат :P
щото има някой :-s
също как изглежда можеби :wink:

емм с кво да ме спечели момиче :shock:
можеби :roll: с хмм... #-o чар ::: \:D/

SEXtreme
04-27-2006, 18:24
Ами при момчетата харесвам най-много....лицето, гърдите, ръцете и дупето :) но дупето и лицето имат най-голямо значение...хаха Много обичам сладурковци със хубави телца, ама по...по-пищни дупета...в смисъл не дебели, ами сочни хахахаха

PleasureSeeker
04-27-2006, 18:43
амм..при момичетата най-мн харесвам...държанието...чест ността...да са добри слушатели...да можеш да и вярваш и да споделяш сичко с нея...и да знаеш,че можеш да се отпуснеш и да я обикнеш без да те е страх,че ще бъдеш наранен...май мн станаха а :mrgreen:

pitbullbg
04-27-2006, 19:54
амм..при момичетата най-мн харесвам...държанието...чест ността...да са добри слушатели...да можеш да и вярваш и да споделяш сичко с нея...и да знаеш,че можеш да се отпуснеш и да я обикнеш без да те е страх,че ще бъдеш наранен...май мн станаха а :mrgreen:
mmda... i az sam tai...

04-27-2006, 20:04
Dupeto ako stava vapros za tqloto de!:))

04-27-2006, 20:43
амм..при момичетата най-мн харесвам...държанието...чест ността...да са добри слушатели...да можеш да и вярваш и да споделяш сичко с нея...и да знаеш,че можеш да се отпуснеш и да я обикнеш без да те е страх,че ще бъдеш наранен...май мн станаха а :mrgreen:

mnogo dobre kazano.

Antichrist
04-28-2006, 09:22
за момичетата забравяте - да не са надути [-X

`Death`Whore`
04-28-2006, 09:25
Моля ви, отговорете на тези въпроси - това ще ми помогне да не бъда толкова "безнадежден случай" спрям о момчетата - изобщо не мога да говоря с тях, поне не и с този когото обичам :smt022 :smt022
Ако случаят ти е такъв, че не си говорила досега с хората, които по твои думи обичаш, ще ти кажа, че не можеш да обичаш, без да си говорил с някой!

Един мъж може да ме спечели, ако е луд, интелигентен, съобразителен, секси, слуша брутална музика.

maldini
04-28-2006, 09:49
V edno momi4e nai-haresvam da me razbira,da ima milo li4ice i da i e priqtno s men! :-D Ina4e po vunshen vid trqbva da e gotino momi4eto-predpo4itam brunetki,no tova ne e mnogo vajno! :!:

Pennywise1914
04-29-2006, 21:57
една жена може много лесно да ме спе4ели - ДА СИ ПАДА ПО СЕКСА(ОРАЛЕН,СТАНДАРТЕН,АН ЛЕН) И ДА НЕ СЕ НАДУВА МНОГО! МРАЗЯ ГЛЕЗЛИ И ЛИГЛИ!!!
p.s. И ДА Е ГОТИНА МАДАМА С ХУБАВО ТЯЛО!!!

cvety_i_bebeto
04-29-2006, 22:03
мииии няма формула...
всеки си има собствен чар и не може да ги категоризираш...


dam......

favor_91
04-30-2006, 00:15
ами харесвам забавни и умни момичета...а иначе с какво може да ме спечели....хмм :-k ...може би с постъпки и т.н.

midian
04-30-2006, 12:00
Един мъж може да ме спечели, ако е луд, интелигентен, съобразителен, секси, слуша брутална музика.
и аз така

L_i_z_I
04-30-2006, 20:13
За мен не е чак толкова важен външния вид,е естествнено нали хубаво е момчето да е сладур.Харесва ми забавните момчета,който знаят за какво да си говорят с теб,а не да мълчат като пълни идиоти :-& А пък идеала ми за момче е...този на подписа ми :smt007 Раян Филипи :smt007

05-01-2006, 16:48
Да си жена е хубу нещо щото можеш да се опънеш на кво ли не :)
Също така мой да те ебе кон куче шимпанзе горила
Оооо па ако бех жена щех да се опъна на неко кол и после щях да ида да се исфърли целото НДК в мене (публично)
А да ве ! и пиш*ки мойш да лапаш ... щот кат си мъж немойш да си лапаш сам...
:mrgreen: Па преставяте ли си кво е яко да те ебът 20 човека едновременно !?
или па маймуни :mrgreen:

05-01-2006, 16:51
Поправям са !
Най-яко е да си хермафродит ! :mrgreen:
Мойш да ебеш и да те ебът !
Мойш ида се наебеш сам :mrgreen:

Deicide
05-01-2006, 17:02
Много много важен въпрос :
-ако си момиче, какво харесваш най-много у момчетата и как едно момче може да те спечели :smt007
-ако си момче, какво харесваш най-много у момичетата и как едно момиче може да те спечели? :smt055

Моля ви, отговорете на тези въпроси - това ще ми помогне да не бъда толкова "безнадежден случай" спрям о момчетата - изобщо не мога да говоря с тях, поне не и с този когото обичам :smt022 :smt022
Аре си праим гилдия а ? ...

Ми в мичетата харесвам това че обичат да споделят (поне повечето)
мое ме спечели с дълга черна коса :) аа да и с прява на самоинициатива ....

Ко да се прайн завряния си е заврян ....