PDA

View Full Version : Дали е влюбен в мене или ми се подиграва



Мони
04-27-2006, 16:56
Моляви даите ми правилния съвет,мноо сам влюбена в едно момче,вече почти 4 години.Досега неми обрашташе никакво внимание,дори когато разбра,че си го харесвам,вече неме поздравяваше,но ето че се минаха тези години и преди една седмица той ми намери номера и ми се обади да ходя с него на кафе,аз първоначално неповярвах,че това е той,но като утидох на мястото на срештата разбрах че това е наистина той.Ходихме няколко вечери на кафе,запопзнаме с всичките си приятели,и дори един от тях ми каза,че тои си мее харесъл :smt007,но аз незнам дали да вярвам,защото от два дни неме търсил :?: ПОМОГНЕТЕ МИ......... :!:

Krem4eto
04-27-2006, 17:42
Моляви даите ми правилния съвет,мноо сам влюбена в едно момче,вече почти 4 години.Досега неми обрашташе никакво внимание,дори когато разбра,че си го харесвам,вече неме поздравяваше,но ето че се минаха тези години и преди една седмица той ми намери номера и ми се обади да ходя с него на кафе,аз първоначално неповярвах,че това е той,но като утидох на мястото на срештата разбрах че това е наистина той.Ходихме няколко вечери на кафе,запопзнаме с всичките си приятели,и дори един от тях ми каза,че тои си мее харесъл :smt007,но аз незнам дали да вярвам,защото от два дни неме търсил :?: ПОМОГНЕТЕ МИ......... :!:

Имаш ли му GSM-a ?

По-добре изчакай той да ти се обади!

Heart_Break_Kid
05-01-2006, 17:28
Аз мисля,че момчето те харесва дано е така! :wink: успех :smt006 [/i]

648541
05-01-2006, 17:30
Аз мисля,че момчето те харесва дано е така! :wink: успех :smt006 [/i]

i z taka mislq

Labelle
05-01-2006, 17:38
Вместо да се чудиш (смяташ ли , че някой от тук присъстващите е наясно с чувствата му) защо просто не продължиш да излизаш с него за да разбереш??? И дори да не е влюбен от теб зависи ще се влюби ли............ Успех и бъди по-самоуверена :) !!!!!

L_i_z_I
05-01-2006, 19:21
Емм щом ти се е обадил значи найстина има някакъв интерес към теб.И не виждам защо си мислиш,че той иска да ти се подограе..какъв му е мотива за това :-s ?Не се притеснявай,че от два дена не ти се е обаждал,помни,че момчетата имат нужда от свобода и не обичат да бъдат притискани ..аидее успехи и от мен \:D/

strange__
05-01-2006, 19:51
Моляви даите ми правилния съвет,мноо сам влюбена в едно момче,вече почти 4 години.Досега неми обрашташе никакво внимание,дори когато разбра,че си го харесвам,вече неме поздравяваше,но ето че се минаха тези години и преди една седмица той ми намери номера и ми се обади да ходя с него на кафе,аз първоначално неповярвах,че това е той,но като утидох на мястото на срештата разбрах че това е наистина той.Ходихме няколко вечери на кафе,запопзнаме с всичките си приятели,и дори един от тях ми каза,че тои си мее харесъл :smt007,но аз незнам дали да вярвам,защото от два дни неме търсил :?: ПОМОГНЕТЕ МИ......... :!:
1. В българския език няма съчетание от букви ШТ, пише се Щ :!:
2. Отрицателната частичка НЕ се пише отделно от думите (не искам,не ми, не ме,не повярвах и тн.)
3. И по дяволите се пише Отидох и харесАл :!:
Ако бях момче с удоволсвие бих ти се подигравал ](*,) А той....нз може и да те е харесЪл :smt005

nunki
05-01-2006, 20:00
is4akai da te potursi i nedei da si dava6 naprazni nadejdi 4e posle e mnogo kofti [-X

black_dimond
05-02-2006, 09:31
moje da te e haresal i spoko ako te e haresal 6e ti zvunne

white_chik
05-02-2006, 09:35
iz4akai o6te nqkolko dni i ako togava toi ne ti s eobadi go potursi ti.No i az mislq 4e ti e hvurlil oko :smt007

teenkopele
05-02-2006, 15:38
Аз мисля,че момчето те харесва дано е така! :wink: успех :smt006 [/i]

И аз мисля така. :)
Успех. :wink:

midnight...
05-02-2006, 15:42
явно Фсички мислим че момчето има чуФстФа