PDA

View Full Version : Такаааааа...



Abs0lut3_Sl1m
04-27-2006, 17:31
Значи,писна ми...ПИСНА МИ ОТ СЪОБЩЕНИЯ НА ЛАТИНИЦА,БЕ ХОРА!!!Две трети от съобщенията в една тема са на латиница!Искам(О,да искам,няма подмазвания!!!)модераторите да се МОБИЛИЗИРАТ И ДА ЗАПОЧНАТ МАСОВО ДА ТРИЯТ ТАКИВА МНЕНИЯ(На латиница,за неразбралите :wink: )!!!Щото просто не се трае!Айде чакам резултат!!!


П.С.темата е малко по-така груба,обаче вие сте пекани и ще я едитнете! :wink:

ProstoAz
04-27-2006, 18:21
Модераторите не могат да се мобилизират и да изтрият всички мнения на латиница, защото във форума пишенето с латински букви НЕ е забранено! :)

foulmist
04-27-2006, 18:37
AtInIcA rUlEzzz,kopele!!! :twisted:

MidnightScream
04-27-2006, 18:55
ABEEEEEEEE za kfo da napraaa che putoto pc nqq kirilica ai da ne mi govorite gluposti! tfa che ne pisha na kirrr.....lica ne nachi che ne shtu :evil:

RoyTheReaper
04-27-2006, 19:20
lAtInIcA rUlEzzz,kopele!!!

latinicata pove4e me kefi. nqma da podlagam tova na obsujdane. dokato e razre6eno, 6te si pi6a na latinica. to4ka.

midnight...
04-27-2006, 19:49
естествено че кирилица!

Estranged
04-27-2006, 20:56
То трябва да нямаш капчица родолюбие, за да не използваш дори българския език. Някой хора са се трудили години за тази азбука, да не говорим че тя е "дадена от Бога" и затова българите сме били наречени "словяне", демек "хора на словото". И това го пише в Библията, но кой да го прочете (мисля че Новия завет беше)

teenkopele
04-27-2006, 21:23
естествено че кирилица!

Аха. :wink:

machoka
04-27-2006, 21:42
Защо модераторите винаги се олицетворяват с 'трий масово наред' :shock:

Ние да не сме някакви пъдари тук, аз ако трия постоянно, кога ще ми остане време да помогна на някой качествено, кога ще ми остане време да подготвя важна тема по наболял въпрос?

Тц -> приемете, че мод правата се дават за заслуги и изискват заслуги. От тях се интересуват и ги получават само хора, които са наистина мотивирани да свършат нещо полезно, не само да цитират чужди постове, прибавяйки 'Ок' или ' :wink: ' и да пускат теми "Как се казваш".

Това е дами и господа - не сме пъдари да ви ходим по дупетата, кротвайте се о'време, защото веднъж наложили се някой да бъде 'профилиран' поради прекалено безобразие, няма да има шанс за реванш.

От там нататък - ако нещо му куца на този сайт/форум - сърдете се на себе си. Вие сте потребителите - вие го изграждате. Какъвто си го направите, такъв ще е, независимо дали аз или някой друг ще изтрием дадени неща.

/не, че не може да бъде инак - масов дел, цензури и т.н., но повярвайте ми, не го желаете :wink: /


Въпросът за латиницата е обсъждан - като нямаш себеуважение да пишеш на родния си език, и 10 правила да се сложат - кел файда.

Coki
04-27-2006, 21:51
Въпросът с кирилицата е многократно коментиран от мен, поради което ще Ви припомня отново, нашата позиция по въпроса и темата ще бъде заключена, поради вече съществуващи такива с крайни решения.


Здравей,
тийнпроблем.нет не иска да ограничава правото на свобода на потребителите използващи го, налагайки какъвто и да било стил на писане. Всеки има правото сам да избира дали ще пише на кирлица или латиница, въпрос на избор и на възможности е.

Благодаря!