PDA

View Full Version : Подарък за годишнина.



stp
04-27-2006, 18:26
Така, предполагам заглавието насочва към проблема. Става въпрос за приятелката ми. Подарявал съм и доста неща, включително плюшена играчка, една фигурка от дърво, цветенца, храстчета, дръвчета, и сума ти джунджурийки, сега искам да е нещо оригинално, не много скъпо, защото не си падам по скъпите подаръци. Всеки подарък, който й правя е от сърце, но искам да е нещо, което би запомнила за цял живот (младежкия и живот:)). Между другото, смятам да я заведа на вилата за почивните дни в малко романтична обстановка, ала бала (да, рпавили сме секс, т'ва няма да й го подарявам, не става), но все ми се струва, че няма да е подходящо и няма да се зарадва толкова... Та така, малко съм изпаднал в трудна ситуация, остават два дена.
П.П. Обидчива е.

Sabrina27
04-27-2006, 18:30
Sreburno sur4ice na verijka SPORED MEN bi bilo mn podhodq6t podaruk

Glezlata
04-27-2006, 18:54
Ami ti kazva6 ne mnogo skupo,no da e originalno.Setih se,4e moje6 da i poru4a6 transperant.To4no sega v moq kvartal ima edin i na nego pi6e"Chestit rojden den,zai4e".Za mene tova e super originalno,no e dosta skupo do kolkoto sum 4uvala.Preceni :)

Krem4eto
04-27-2006, 18:55
Временна тату със името на мъжа/жената :)

sometimes_
04-27-2006, 18:56
Можеш да направиш така, че да запомни завинаги вечерта на вилата... Поръсваш леглото с рози, приготвяш шампанско и т.н. вечеря на свещи и и подаряваш букет от рози с броя на годините и(ако става на 16-16 рози). Мисля, че е оригинално и ще бъде много изненадана... Поне така мисля... :-k