PDA

View Full Version : как да ги накарам за се осъзнаят?



бубето0о0о0о00о0
04-27-2006, 20:10
Хай Хора!Имам проблем, който искам да ви споделя и ако можете да ми напишете едно редче по въпроса.Имам двама най-добри приятели които са ми като брат и сестра и са от моя клас.Много си ги обичкам и ти си го знаят, но преди няколко дена почувствах нещо различно като бях в компанията.Погледнах я, а тя беше се обърнала, а той я оглеждаше.Веднага ми мина през ума, че ти са се влюбили, но реших да изчакам.Както винаги и днес бяхме тримата и нито единият нито другият обелваше дума(много необичайно за нашето "трио").Аз се опитах да разведря обстановката с поредното лафче, ама пак нищо.Много се притеснявам за тях, защото те са перфектните приятели, никога не са се карали, и защо искрата им е дошла чак сега(след 2 години перфектно приятелство).Притеснена съм за тях, защото знам, че нищо няма да излезе, ще скъкат и повече няма да си проговорят.В миналият ми клас ме сполетя същото нещо с един мой приятел, който като срещна сега немога да го погледна,срам ме е и от денят в който скъсах с него не сме си говорили.Незнам какво да правя, как да ги накарам да радберат, че НЕ СА ЕДИН ЗА ДРУГ?[/b]

pitbullbg
04-27-2006, 20:14
ako sa se haresali ne pravi ni6to... za6toto 6te stane6 4ernata ovca i te pak 6te si tragnat a ti 6te si v strani

sometimes_
04-27-2006, 20:18
Защо трябва да заставаш между тях ? И от къде знаеш какво ще стане ако бъдат заедно? Остави ги сами да направят избора си и не се бъркай в отношенията им... Те сами решават какво да правят...

^Kiss_of_the_Sun^f
04-27-2006, 20:38
Каква ти е работата да се бъркаш в тяхните лични взаимоотношения???Остави ги да се обичат,ти от къде знаеш че не са един за друг?Може пък да се оженят :?

The Interceptor
04-27-2006, 20:43
Каква ти е работата да се бъркаш в тяхните лични взаимоотношения???Остави ги да се обичат,ти от къде знаеш че не са един за друг?Може пък да се оженят :?

Точно така. Май ти се притесняваш да не ги загубиш!? [-(