PDA

View Full Version : Kakvo da pravq???



```Sladurche```
04-27-2006, 20:35
Ami imam si priqtel ot godina i ne6to oba4e eto kakvo stana-
otna4alo bqhme mn 6taslivi toi e po golqm s 4 godini ot men no hodihme 6 meseca i posle toi me zarqza i sy6tata ve4er trygna s druga posle iska6e pak da e s men kazva 4e si e osyznal gre6kata(dano naistina da e taka)
az nqkolko pyti go odrqzah no na tretiq ve4e...!I sega pak sme zaedno naistina vsi4ko e po hubavo imam 4uvstvoto 4e e iskren s men!Daje edna kazarma izkarahme s nego sega toi iska da spi s men neznam dali da mu se doverq!Naistina mislq 4e e iskren ama e mom4e vse pak...!PLS pomogete mi!!! #-o

The Interceptor
04-27-2006, 21:00
Ами аз лично не бих му поярвал за това отново да сте заедно, но конкретно към въпросът ти - 6 месеца не са малко такаче време е

Мони
04-27-2006, 21:11
Според мен можеш на пълно да му се довериш,зашто ако е изкал да спи само с тебе нямаше да издържи толкова време с тебе..такаче даваи насладисе на мига

black_dimond
04-27-2006, 21:27
e qvno ne e mn nadejden taka 4e az ne bih mu pusnala no tva si e tvoi izbor

ExTr3m3_GiRL
04-27-2006, 21:27
Незнам...на мен ми изглежда искрен по това което казваш ама ти най-добре го познаваш! Ако те използва само зареди секса нямаше да е толкова време с теб ии щеше да си проличи по държанието му...незнам мисля че можеш да му се довериш и да спиш с него....но... :-k все пак помисли малко и най-вече послушай сърчицето си, то не лъже :mrgreen: