PDA

View Full Version : Вие как мислите?



гостчето
04-27-2006, 20:57
Здравейте на всички! Имам едно питане към вас. Значи не мога да разбера гаджето ми..излизаме уж само двамата, но всеки път ще се намери да викне още някой негов приятел! И какво става..почват да си говорят, а аз седя буквално за красота!! Говорих с него, но той не вижда нищо нередно в това..Според вас това нормално ли е, защото според мен нещо куца..чудя се какво да правя, защото вече не издържам така..Е, кажете вие какво мислите :)

black_dimond
04-27-2006, 21:33
mi te pove4eto mom4eta taka pravqt taka 4e ne se bezpoki i ti si vzimai priqtelki taka 6e ste kvit :wink:

[UN]HappY
04-27-2006, 22:07
:shock: Naistina tova e seriozen problem :( Mislq, che trqbva da pogovorish oshte vedn1j s priqtelq si. Obqsni mu, che ti bi iskala da prekarvate poveche vreme zaedno i sami. Za teb e vajno da spodelish s nego chyvstvata si. :!: Ima neshta, koito mojesh da gi kajesh samo na nego.. bez nikakvi svideteli. Zatova ste gadjeta- za da b1dete zaedno i da ste si dvamata. Sled vreme, ako reshite da napravite nqkakva po-golqma krachka, naprimer SEX... ti nqma da go delish s priqtelite mu, nali ? Vse pak toi trqbva da razbere, che bi bilo po-dobre da otdelq povechko vreme samo za teb, razbira se, neprenebregvaiki priqtelite si. Ako naistina te haresva i obicha, toi shte te razbere. Obqsni mu kakvo chyvstvash. Yspex! :smt008

honey_reflection
04-27-2006, 23:27
Moje i ti da vzimash nqkakva tvoq priqtelka..!! No nz dali e mn normalno, tui kato hodite, trqbva malko vreme da odeli da shte samo 2-mata. Moje pak opitai da govorish s nego za tova, dokato ne pre-umee ;)

e_l_i_z_a
04-28-2006, 08:49
На колко години сте?
Може човека да го е срам от теб и трябва да му обясниш,че тва не е начина.Ако нещо не те разбере,бий му шута :lol:

Гостчето
04-28-2006, 10:15
На колко години сте?
Може човека да го е срам от теб и трябва да му обясниш,че тва не е начина.Ако нещо не те разбере,бий му шута :lol:

Ами аз съм на 16, той е на 22..но не мисля, че го е срам от мене..проблема ще е друг..а аз нямам нищо против приятелите му, те са страхотни, но..понякога искам просто да сме насаме..ще говоря пак с него пък..каквото ще да става :) благодаря ви за отговорите :)

FiRe_LaDy
04-28-2006, 10:35
Mm mila spox i moq beshe taka otnachalo.To i az bqh syshtata,ama vednaj govorihme i sega si izlizame samo dvamata.No mislq,che trqbva da pogovorish s nego ..... ili ne iska da e smao s teb ili mu e skuchno ili nz i az .. ponqkoga ne gi razbiram momchetata.Prosto mu kaji,che iskash da si samo s nego i ne ti e priqtno(znam go kakvo e i naistina e gadno :evil: ).Uspeh :)

LISICHKA
04-28-2006, 10:49
Напълно съм съгласна с [UN]HappY ! Вярно,от време на време е хубаво да се виждате и с други хора,но чак пък всеки път...Наистина говори с него,кажи му кое и защо не ти е приятно и как според теб е правилно да бъде...Напомни му,че любовта е свят за двама :) И на него предполагам няма да му е приятно ако каквото и да правите,все някоя твоя приятелка се "влачи" с вас,така не остава никакво време да си се видите,да общувате "пълноценно" :mrgreen: като влюбена двойка!Кажи му,например, че така се чувстваш просто като още една от приятелската му компания,а не като обичано момиче, кажи му,че не си усетила никакво по-специално отношение от това към обикновените му приятели и т.н.; абе с две думи , кажи му всичко,което си мислиш,обоснови се добре и ако това не подейства,започни и ти да си водиш приятелки на всяка ваша среща,просто да види какво е, може тогава да се осъзнае :) Ако и това не подейства,по-добре си помисли заслужава ли си всичко това!Успех!

Krem4eto
04-28-2006, 12:46
Най-добре когато той си повика приятел,свиквай да се включваш в разговора!

гостчето
04-28-2006, 15:48
Благодаря на всички за съветите!! Днес говорих с него и се разбрахме :) много, много съм ви благодарна! От сега нататък ще имаме повече време насаме.. :D