PDA

View Full Version : Опитвате ли се да бъдете твърди?



sostrongout
04-27-2006, 21:01
В моя живот има моменти в които просто не искам да живея...нашите се карат постоянно(стигало се е до побой,полиции)чуствам на моменти че приятелите ми са се отчуждили от мене,нямам никакви пари(не е това най важното за мене)и не мога да излизам когато си искам, чуствам се самотен заради липсата на приятелка..и на моменти просто искам да се самоубия и се чудя са какво живеея и има ли някакъв смисуъл въобще но се крепя на мисълтва че ще се оправи всичко..Много често ми се иска да се разплача..но не го правя защото за мен най важно е да бъда твърд и да не се размеквам.Въпроса ми е когато ви обхване тъгата опитвате ли се да не и се подадете?

pickpocket
04-27-2006, 21:15
в нас такива скандали нема иначе и аз съм така отвреме на време искам да се гръмна или да се метна през терасата.и затва като съм ядосан удра по стената или нещо такова да изразходвам енергия оти си е майката

Sunny_stz
04-27-2006, 21:19
В моя живот има моменти в които просто не искам да живея...нашите се карат постоянно(стигало се е до побой,полиции)чуствам на моменти че приятелите ми са се отчуждили от мене,нямам никакви пари(не е това най важното за мене)и не мога да излизам когато си искам, чуствам се самотен заради липсата на приятелка..и на моменти просто искам да се самоубия и се чудя са какво живеея и има ли някакъв смисуъл въобще но се крепя на мисълтва че ще се оправи всичко..Много често ми се иска да се разплача..но не го правя защото за мен най важно е да бъда твърд и да не се размеквам.Въпроса ми е когато ви обхване тъгата опитвате ли се да не и се подадете?

Zna4i trqbva da bude6 silen!!!Tova e vsi4ko!!Vseki tugyva i go obhva6ta tuga ,kogato ima problemi ,no vse pak trqbva da napravim taka ,4e da se spravqme v jivota!Izlizai po-4esto i si nameri hora ,koito naistina mogat da te razberat i da vlqzat v polojenie i 6te ti e po-dobre,6te znae6 4e ima na kogo da raz4ita6!A priqtelkata to 6te mu doide vremeto i tq 6te se poqvi!!!Trqbva da bude6 silen!

never_mind
04-27-2006, 21:45
hi mn sajalqvam che si popadnal v takava sityacia i se chustvash po tozi ujasen nachin,zashtoto znam kakvo e .. ne se predavai samo tova shte ti kaja prosto znai che trqbva da prodaljish napred ako ne zaradi nqkoi dryg,to zaradi sebe si i pomni che dori i da ne znaesh vinagi ima nqkoi koito te obicha i darji na teb

04-27-2006, 22:06
Знаеш ли...наблюдавала съм една тендеция и вече наистина вярвам че нещата се редуват.Просто ние хората не оценяваме доброто..ценим само лошото което ни се случва.Ама да знаеш че едното винаги следва другото.Давай го малко по непукистки.Е*и им майката на всички които са те подценили и не са до теб когато имаш нужда.Бъди егоист-но не прецаквай хората около теб.Мисля че си достатъчно силен щом си стигнал до тук...щом ти пука за тези неща..значи има човечност,което е най-важното.Бъди себе си.Но в никакъв случай не страни от околните.Най-вече от приятелите си ако са пекани де.Развличай се повече...нямам в предвид да висиш по кафета и т.н.Не за всяко забавление трябват пари.Не взимай всичко толкова навътре че си още млад...

04-27-2006, 22:33
hi mn sajalqvam che si popadnal v takava sityacia i se chustvash po tozi ujasen nachin,zashtoto znam kakvo e .. ne se predavai samo tova shte ti kaja prosto znai che trqbva da prodaljish napred ako ne zaradi nqkoi dryg,to zaradi sebe si i pomni che dori i da ne znaesh vinagi ima nqkoi koito te obicha i darji na teb
mnogo dobre kazano,ot opit go kazvam,minal sym prez vsi4ko tova koeto kazva6 + 4e pri men be6e 2 ba6ta no silen duh i borbenost i 4ovek izliza ot tova,sega sym student i kolegite me imat za golqm veselqk :) kuraj mom4e

$p@wn
04-28-2006, 08:18
I moite roditeli se karat a ba6ta mi e alkoholik i znam kak se 4uvstva6....
Moga da ti kaja samo da si nameri6 dobri priqteli za6toto te sa edno ot nai-vajnite ne6ta v jivota.az imam dosta takiva i te mi pomagat v trudnite situacii.Te mislqt 4e imam 4uvstvo za humor vupreki 4e v moeto semeistvo nema razbiratelstvo... iskam da kaja 4e kakvoto i da se slu4i vinagi ima izhod i trqbva da si usmihnat i vesel....... :D