PDA

View Full Version : guns n'roses ili bon jovi



maldini
04-27-2006, 22:04
Interesno suravnovanie mejdu 2veliki grupi!I dvete grupi pravqt muzika ot dosta vreme i imat dobri pesni!No koi za vas sa po dobrite?
az glasuvam za bon jovi :mrgreen:

maldini
04-27-2006, 22:17
Emi qjte me togava,ama ne sum mnogo vkusen,i se pak sum nov v foruma :-({|=

Estranged
04-27-2006, 22:20
аз за гънс...


тука ще те изядат след малко... помни ми думата... :::

Чш... Мълчи :lol:

Сега... Аз Джонката си я уважавам много, но Гънс са ми страст. Сега...

:arrow: Като глас:

Аз предпочитам Аксел Роуз. Не, не смятам че Джон Бон Джови не може да пее, просто гласът на Аксел е по-изменящ се, а и за мен си прави по хубави извивки

:arrow: Като външност:

Аз намирам Аксел за по-красив от Джон Бон Джови, но е ясно че повечето харесват Джонката...

:arrow: Като музика:

Честно казано не се сещам за една лоша песен на Бон Джови. Абсолютно всички ме кефят. Имат нещшо много магнетично. Но кво да се прави... Както казах Гънс са ми страст.

:arrow: Като характер:

Членовете на Бон Джови са много по-добронамерени и нормални. някакви супер добри. Аз си падам по лошите обаче :lol:

:arrow: История:

Бон Джови свирят от по-отдавна и затва ги признавам. те свият от началото на 80те (май), а Гънс от края.

:arrow: Сега:

Адски много се кефя на Бон Джови, че продължават да са си заедно. Не че Гънс няма да се събиртат на "Download", но едно е 10 години разделени, друго е 25 години заедно...

И аз си гласувам за Гънс, въпреки че знам че Бон Джови ще спечелят анкетата. БТВ, наскоро беше РДто на Джонката :mrgreen:

maldini
04-27-2006, 22:23
аз за гънс...


тука ще те изядат след малко... помни ми думата... :::

Чш... Мълчи :lol:

Сега... Аз Джонката си я уважавам много, но Гънс са ми страст. Сега...

:arrow: Като глас:

Аз предпочитам Аксел Роуз. Не, не смятам че Джон Бон Джови не може да пее, просто гласът на Аксел е по-изменящ се, а и за мен си прави по хубави извивки

:arrow: Като външност:

Аз намирам Аксел за по-красив от Джон Бон Джови, но е ясно че повечето харесват Джонката...

:arrow: Като музика:

Честно казано не се сещам за една лоша песен на Бон Джови. Абсолютно всички ме кефят. Имат нещшо много магнетично. Но кво да се прави... Както казах Гънс са ми страст.

:arrow: Като характер:

Членовете на Бон Джови са много по-добронамерени и нормални. някакви супер добри. Аз си падам по лошите обаче :lol:

:arrow: История:

Бон Джови свирят от по-отдавна и затва ги признавам. те свият от началото на 80те (май), а Гънс от края.

:arrow: Сега:

Адски много се кефя на Бон Джови, че продължават да са си заедно. Не че Гънс няма да се събиртат на "Download", но едно е 10 години разделени, друго е 25 години заедно...

И аз си гласувам за Гънс, въпреки че знам че Бон Джови ще спечелят анкетата. БТВ, наскоро беше РДто на Джонката :mrgreen:
Bravo dosta dobro i obshirno mnenie!Az i dvete grupi mnogo gi uvajavam i gi slusham no vse pak bon jovi gi slusham ot 2ri klas!A i da poqsnq bon jovi peqt ot 1984,za guns neznam ne sum se interesoval! :mrgreen:

`Death`Whore`
04-27-2006, 22:25
Аксел има странен и леко дразнещ глас - пее високо и едновременно с това - дрезгаво.

Estranged
04-27-2006, 22:28
аз за гънс...


тука ще те изядат след малко... помни ми думата... :::

Чш... Мълчи :lol:

Сега... Аз Джонката си я уважавам много, но Гънс са ми страст. Сега...

:arrow: Като глас:

Аз предпочитам Аксел Роуз. Не, не смятам че Джон Бон Джови не може да пее, просто гласът на Аксел е по-изменящ се, а и за мен си прави по хубави извивки

:arrow: Като външност:

Аз намирам Аксел за по-красив от Джон Бон Джови, но е ясно че повечето харесват Джонката...

:arrow: Като музика:

Честно казано не се сещам за една лоша песен на Бон Джови. Абсолютно всички ме кефят. Имат нещшо много магнетично. Но кво да се прави... Както казах Гънс са ми страст.

:arrow: Като характер:

Членовете на Бон Джови са много по-добронамерени и нормални. някакви супер добри. Аз си падам по лошите обаче :lol:

:arrow: История:

Бон Джови свирят от по-отдавна и затва ги признавам. те свият от началото на 80те (май), а Гънс от края.

:arrow: Сега:

Адски много се кефя на Бон Джови, че продължават да са си заедно. Не че Гънс няма да се събиртат на "Download", но едно е 10 години разделени, друго е 25 години заедно...

И аз си гласувам за Гънс, въпреки че знам че Бон Джови ще спечелят анкетата. БТВ, наскоро беше РДто на Джонката :mrgreen:
Bravo dosta dobro i obshirno mnenie!Az i dvete grupi mnogo gi uvajavam i gi slusham no vse pak bon jovi gi slusham ot 2ri klas!A i da poqsnq bon jovi peqt ot 1984,za guns neznam ne sum se interesoval! :mrgreen:

'86 - Концерти
'87 - Първи албум "Live Like A Suicide"

Е, и аз слушам Бон Джови от много повече време. Гънс ги прослушах поради една голяма случайност преди 6 месеца и 3 дни. Но просто не могат да се сравняват двете групи. Гънс са били велики, но те са били велики по един доста по-рокерски (ако мога така да се изразя) начин, отколкото Бон Джови. Квото и да си говорим Бон Джови са по-извесни и това не може да се отрече по никакъв начин!

TheNightRider,
Толкова ли съм страшна, бе :lol:

midnight...
04-27-2006, 22:29
гънс ми допадат повече :wink:

Estranged
04-27-2006, 22:30
Аксел има странен и леко дразнещ глас - пее високо и едновременно с това - дрезгаво.

Аз пък го намирам за доста приятен. Има си глас детето, това не можем да му го отречем. Просто е по-странен. Аз тоя глас съм го чувала по 10 различни начина, той всеки път пее по различен начин...
Едит: гласът на Джонката е много по-мек и е като стереотип за рок. Аксел има по-странен глас

soul
04-28-2006, 18:08
Аз не бих могла да ги сравня!Някои песни на Гънс ми носят едни спомени и емоции,а на Джоуви други!Но определено страшно много харесвам и двете!

Juicy_Lucy
04-28-2006, 19:24
glasuvah si za guns :-D :-D :-D obojavam si gi i vinagi bih gi predpo4ela.. bon jovi sy6to sa strahotna grupa.ne sym slu6ala absoliutno cqlata im diskografiq,no ima pesni,koito stra6no me kefqt

the_o.c_girl
04-28-2006, 19:33
ami nesum im favoritka oba4e b j sa po dobre

Estranged
04-28-2006, 20:24
ami nesum im favoritka oba4e b j sa po dobre

Ххахахах... Научи се да използваш термините на място. Аз с удоволствие бих била фаворитка и на членовете на Гънс и на членовете на Бон Джови, но за съжеление съм им само фенка. А ти явно не си :lol: Доколкото успях да ти разбера мнението :lol:

TheNightRider,
Аре в АйСиКю

broken_girl
04-28-2006, 21:14
bon jovi

Dr. Kazimbutt
04-28-2006, 21:44
Бон Джови са по-извесни и това не може да се отрече по никакъв начин!
Да, ама може.

Guns n' Roses са по-добрата група. Просто са по-добри като музиканти.

04-28-2006, 22:46
Бон Джови са по-извесни и това не може да се отрече по никакъв начин!
Да, ама може.

Guns n' Roses са по-добрата група. Просто са по-добри като музиканти.

Да, и аз харесвам повече Гънс. И като сценично отношение и като музиканти. Но Бон Джови Просто са по-извесни... Има отделни парчета, които просто са ударили в целта и ги знаят 2 поколения, като Always, It's My Life & Runaway.

Estranged
04-28-2006, 22:47
Бон Джови са по-извесни и това не може да се отрече по никакъв начин!
Да, ама може.

Guns n' Roses са по-добрата група. Просто са по-добри като музиканти.

Да, и аз харесвам повече Гънс. И като сценично отношение и като музиканти. Но Бон Джови Просто са по-извесни... Има отделни парчета, които просто са ударили в целта и ги знаят 2 поколения, като Always, It's My Life & Runaway.

Me!

rosskata
04-29-2006, 00:25
Да, ама може.

Guns n' Roses са по-добрата група. Просто са по-добри като музиканти.

Което обаче не ми пречи да се кефя на Бон Джоуви повече... 8)

05-08-2006, 10:11
Да поясня Бон Джоуви е роден на 2 Март !!!!
И пеят от 1982-3 ! тогава излиза Runaway !!
И Bon Jovi над всички 8)

the_o.c_girl
05-08-2006, 11:06
ami nesum im favoritka oba4e b j sa po dobre

Ххахахах... Научи се да използваш термините на място. Аз с удоволствие бих била фаворитка и на членовете на Гънс и на членовете на Бон Джови, но за съжеление съм им само фенка. А ти явно не си :lol: Доколкото успях да ти разбера мнението :lol:

TheNightRider,
Аре в АйСиКю
hahahah iskah da kaja fenka :smt082 :smt082 :smt082 :smt042 :smt042 :smt042 :smt044 :smt043 :smt043 na sum im fenka no bon jovi opredeleno

Devilsplaymate
05-08-2006, 19:46
Гласувах за Гънс

05-12-2006, 21:23
Samo Guns'n'roses!!!!!!!!Te sa nai-dobrite!!!I sa po-dobri ot Bon Jovi!!! :smt007

milanoff
05-12-2006, 21:43
Няма да гласувам!
Ако гласувам за Bon Jovi, ще съжалявам цял живот, че не съм гласувал за Guns'n'Roses.
И обратното!
Безкрайно ги уважавам!

slav
10-06-2006, 11:51
тук прочетох много мнения подобни на моето- въпреки че много уважавам bon jovy като група guns and roses си ги обичам

OtherDimension
10-06-2006, 11:55
glasuvah za Bon Jovi

maldini
10-06-2006, 11:59
yeah водим! :mrgreen:

nikinkaaa
10-06-2006, 11:59
Аз не бих могла да ги сравня!Някои песни на Гънс ми носят едни спомени и емоции,а на Джоуви други!Но определено страшно много харесвам и двете!
И аз така :-D

10-06-2006, 12:39
Гънсенроузис са велики!
Другите са пълни неудачници в живота.

10-06-2006, 12:39
Гънс или Бон Джови?! МАРА ОТВАРАЧКАТА мноу ясно :rock:

maldini
10-06-2006, 12:52
Гънсенроузис са велики!
Другите са пълни неудачници в живота.
В твоите мечти може би...
Когато станеш нещо повече коментирай кой е неудачника.....

ludo_mace
10-06-2006, 14:19
Да, ама може.

Guns n' Roses са по-добрата група. Просто са по-добри като музиканти.

Което обаче не ми пречи да се кефя на Бон Джоуви повече... 8)
Не съм сигурна, дали бих могла да се изразя по-добре :smt005 Bon Jovi! Yeah! :smt005 :smt005

Shadow_Walker
10-06-2006, 14:28
Ами честно казно ги не мога да кажа ей тея ми харесват повече.Мене си ме кефят и Гънс и Бон Джови :)
Какво съвпадение-сложил съм песните им едни до други в уинампа :lol:

DoPye
10-06-2006, 14:29
аз за гънс...


тука ще те изядат след малко... помни ми думата... ::: Дам, така е. :P


Guns

Tempestjuji
10-06-2006, 19:55
GunsNroses

AliceSw
10-06-2006, 20:33
определено Guns n' Roses John Bon Jovi ме дразни и с външния си вид и с гласа си единствено Runaway по-става за слушане

DoPye
10-06-2006, 20:36
Slash РУЛИРА

AliceSw
10-06-2006, 20:45
Slash РУЛИРА
така си е =D> :-D :-D :-D

ErinEverly
10-06-2006, 22:43
Slash РУЛИРА

Сори, ма ще трябва да те поправя - Аксел, Слаш и Дъфф Рълират :lol:

До всички, които казаха че едната група не става за нищо:

Не ме интересува дали сте обидили Гънс и Бон Джови, но мненията ви са адски тъпи. След като сте писали такива глупости, значи хич не разбирате от музика. И двете групи са велики, просто са различни. Бон Джови са софт метал, докато Гънс са слийз рок. Разликата е голяма между добрите момчета и мръсните наркомни (никой да не си мисли че обиждам гънс, аз гои обожавам, просто те наистина са били алкохолизирани наркомани, а и са били мръсни, просто аз обичам мръсотията :lol: ). Несравними са. А и гънс се определят като наследници на Аеросмит, не на Джонката :lol:

ThePainIsReaL
10-06-2006, 23:12
Абсурд да мога да ги сравня. И двете много , много ми харесват .. по различен начин , но не мога да определя на коя съм "фенка" (баси и думата :lol: ) повече

rosskata
10-07-2006, 08:36
8) Анкетата е e 50 на 50 процента... А от мнението ми в тази тема преди няколко месеца, взех да се кефя и на гънс колкото на Бон Джоуви, така че =D>

Crazy_Vamp
10-07-2006, 08:53
Естествено, че Гънс :-D

RoyTheReaper
10-07-2006, 08:57
Аз пък не харесвам Гънс особено, с изключение на определени песни. Гласа на Аксл ми лази по нервите с тези извивки. А колкото до Бон Джоуви:

Честно казано не се сещам за една лоша песен на Бон Джови.

Mo6nooo
10-07-2006, 09:05
ErinEverly,
Гънс са велики, Бон Джоуви са велики...

Нито едната, нито другата група е велика. Ако почнем да определяме като велика всяка група, която просто е добра светът ше се напълни с велики групи и изпълнители...

Shadow_Walker
10-07-2006, 09:25
ErinEverly,
Гънс са велики, Бон Джоуви са велики...

Нито едната, нито другата група е велика. Ако почнем да определяме като велика всяка група, която просто е добра светът ше се напълни с велики групи и изпълнители...
Аз пък мисля, че групите наистина са си велики.Имат страхотни песни и са оставили своята диря в музикалното пространство.Имат своите вечни хитове - всеки е чувал Always, It's my life на Bon Jovi и Don't cry, November Rain на Guns N' Roses.Не казвам, че съм супер фен, но групите са си велики.

Imaginar4e
10-07-2006, 11:17
Ми аз си гласувах за guns'n'rose

maldini
10-07-2006, 11:34
ErinEverly,
Гънс са велики, Бон Джоуви са велики...

Нито едната, нито другата група е велика. Ако почнем да определяме като велика всяка група, която просто е добра светът ше се напълни с велики групи и изпълнители...
Аз пък мисля, че групите наистина са си велики.Имат страхотни песни и са оставили своята диря в музикалното пространство.Имат своите вечни хитове - всеки е чувал Always, It's my life на Bon Jovi и Don't cry, November Rain на Guns N' Roses.Не казвам, че съм супер фен, но групите са си велики.
Те Бон Джоуви,ако имат само 2 песни,които са ставали хит.....
Иначе съм съгласен,че и двете групи са велики,но Бон Джоуви повече ми харесват и то много повече.И според мен Бон Джоуви нямат лоша песен,а Гънс имат 2 3 песнички и другото е не е кой знай кво....
Мошно-Не е вярно пич и двете групи са си велики.Всички групи не можем да кажем,че са велики разбира се.Но повечето рок групи са велики.

DoPye
10-07-2006, 12:09
мен само тоя песен ми харесва на Bon Jovi
Bon Jovi - Living On A Prayer

maldini
10-07-2006, 12:14
мен само тоя песен ми харесва на Bon Jovi
Bon Jovi - Living On A Prayer
Еми всеки си има вкус. :) Мен ми харесват всички и на Гънс ми харесват някои песни,но определено не всичките .Иначе Слаш за мен си е най-големия пич от Гънс. :-k

DoPye
10-07-2006, 12:16
мен само тоя песен ми харесва на Bon Jovi
Bon Jovi - Living On A Prayer
Еми всеки си има вкус. :) Мен ми харесват всички и на Гънс ми харесват някои песни,но определено не всичките .Иначе Слаш за мен си е най-големия пич от Гънс. :-k

Slash ROCKS

RoyTheReaper
10-07-2006, 15:13
мен само тоя песен ми харесва на Bon Jovi
Bon Jovi - Living On A Prayer
Еми всеки си има вкус. :) Мен ми харесват всички и на Гънс ми харесват някои песни,но определено не всичките .Иначе Слаш за мен си е най-големия пич от Гънс. :-k

Slash ROCKS

по този въпрос 2 мнения няма :P

ThePainIsReaL
10-07-2006, 15:24
Slash ROCKS

по този въпрос 2 мнения няма :P

Че е така , е вярно , но НЕ Slash прави Guns`n`Roses

Joey Tempest
10-07-2006, 15:41
Хмм, малко е странно да се говори за сравнение между точно тези две групи. Най-вече, защото не си приличат една с друга. Имат вокалисти, които са ярки индивидуалисти - като имидж, сценично поведение, гласови данни, начин на пеене, както и китаристи, които също са толкова различни - като имидж, звучене, техника, творчество. Посмъртно не може да се каже "Тези са по-добрите от другите." Разбирам да се сравняват примерно Guns'n'Roses и Velvet Revolver, да речем, ама пък точно тия двете...

Единственото, от което можем да се ръководим, отговаряйки на тази анкета е нашето собствено изградено мнение, въз основа на това как са успели да ни грабнат съответните изпълнители. Всякакви спорове тук са излишни, тъй като всичко опира до ЛИЧНОТО МНЕНИЕ.

Кефят ме по-ранните неща на Бон Джови. Пичовете имаха и брутален имидж през 1986 (сякаш съм бил роден тогава :P :lol:). Гънс също имат як имидж и сценично поведение и като цяло им се кефя на повече неща. Трудно ми е обаче да избера някоя от двете банди, затова ще се въздържа. :D

~gUNs N'RoSEs FaN ~
10-07-2006, 15:48
GUNS N'ROSES RULZZZZ!!! :smt098 :smt098 :smt098

psycho_girl
10-07-2006, 15:53
аз съм си за Guns, въпреки чеее мн уважавам и Bon Jovi :mrgreen:

LoNdOn_DrY_gIn
10-07-2006, 18:06
За мене БОН ДЖОУВИ са си №1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ErinEverly
10-08-2006, 18:31
ErinEverly,
Гънс са велики, Бон Джоуви са велики...

Нито едната, нито другата група е велика. Ако почнем да определяме като велика всяка група, която просто е добра светът ше се напълни с велики групи и изпълнители...

Щом се слушат още, значи са велики.


Те Бон Джоуви,ако имат само 2 песни,които са ставали хит.....
Иначе съм съгласен,че и двете групи са велики,но Бон Джоуви повече ми харесват и то много повече.И според мен Бон Джоуви нямат лоша песен,а Гънс имат 2 3 песнички и другото е не е кой знай кво....
Мошно-Не е вярно пич и двете групи са си велики.Всички групи не чможем да кажем,че са велики разбира се.Но повечето рок групи са велики.

Еми... Не си кой знае колко прав. песните на Гънс, за които говориш са били даже издънка на вокала. Истината е, че всички, освен Аксел, са искали да правят рок и са го правили. Ето, да кажем, песни като Garden Og Eden, Dead Horse, Move To The City и други, които ти може и да не си чувал, са си чист рок. Друг е въпросът какъв точно рок са, но са си рок. Докато NOvember Rain, Estranged и Don't Cry са били записани в края на оригиналния състав и са далеч от рок звученето, което естествено не ме кара да ги мразя, напротив. Просто при песните на Гънс е станало същото, като например с Металика - имат страшни рок парчета, но има и комерсиални песни, като Nothing Else Matters, които всяка чалгарка ги знае. Както и да е. Просто казвам, че не трябва да се съди за една група по по-известните й песни. Гънс просто са съчетавали повече стилове, докато Бон Джови са си цепили само в една посока. Нищо лошо, просто не могат да се сравняват.

Иначе, Слаш си е супер пич, да. Да не говорим че съм мувиждала по документални филми лицето и е супер красив, поне според мен.


че е така , е вярно , но НЕ Slash прави Guns`n`Roses

Така е. Групата се състои от повече от вокал и соул китарист. Но все пак силата на Гънс е била в Аксел, Слаш и Дъфф. Аксел е ръководил всичко, а Слаш и Дъфф, макар и пияници, са отговаряли на всички интервюта. Неслучайно Гънс губи силата си, не когато си тръгват барабаниста (него го гонят, де) и Изи, а когато си тръгват Дъфф и Слаш.

Mo6nooo
10-08-2006, 18:43
Щом се слушат още, значи са велики.
Бе то и Кайли Миноуг се слуша още, значи е велика...

Nothing Else Matters е велика песен и не е комерсиална. Това че я знаят всички не значи, че е такава.

ErinEverly
10-08-2006, 18:45
Щом се слушат още, значи са велики.
Бе то и Кайли Миноуг се слуша още, значи е велика...

Nothing Else Matters е велика песен и не е комерсиална. Това че я знаят всички не значи, че е такава.

Е тя е напра'ила нещо в живота си се пак :lol:

А за песента - да, знам че се изразих грешно, но ме мързеше да го поправям. Песента е страшна, просто хора, които не разбират от музика, я слушат, не я прави по-гадна, просто ме кара да се дразня.

Mo6nooo
10-08-2006, 18:53
А за песента - да, знам че се изразих грешно, но ме мързеше да го поправям. Песента е страшна, просто хора, които не разбират от музика, я слушат, не я прави по-гадна, просто ме кара да се дразня.[/b]
Мен пък не ме дразни. Напротив колкото повече хора харесват подобни песн, толкова по-добре. Все от някъде се почва.Ще кажа нещо абсолютно извън темата, но ми дойде на ума. На концерта на Апокалиптика в Каварна имаше цигани (понеже беше безплатен), които се правеха, че правят пого и се спукваха от смях. Първоначално това ме подразни, но после като се замислих...докато бяха там те се радваха много повече отколкото по-голямата част от хората, които бяха на концерта, а и ако не бяха оишли до там никога нямаше да чуят такава музика, така че колкото повече хора чуят тази музика, толкова по-добре.

samotna
10-09-2006, 15:03
гънс

Sunarry
10-09-2006, 15:34
Мале хора да ви кажа, не че не харесвам гънс, мисля, че харесвам Bon Jovi повече. Не заради друго, ами баладите им са супер романтични и самия текст е нещото което най - много ми допада. И мисля че тук е мястото да попитам може ли някой да ми даде линк за да съ дръпна клипчето Who says wou can't go home?

maldini
10-09-2006, 18:31
ErinEverly-За песента Мошно те поправи вярно.И според мен една песен не е комерсиална заради това,че я слушат и най-пропадналите чалгари... То по тая логика най-забутаните им песни са най-добри.

Mo6no-Бон Джоуви и Гънс са групи,които са направили много за музиката,за разлика от Кайли Миноуг.

_donna_
10-10-2006, 09:39
Бон Джови естествено.

Гънс са най-големите гъзове в музиката
съществували някога ..
И Акселчо не може да пее милия,
въпреки че има интересен глас и песните им смърдят,
само едно китаристче Слаш дето имат ама и от него има по-добри .. :::

Joey Tempest
10-10-2006, 14:14
Бон Джоуви и Гънс са групи,които са направили много за музиката,за разлика от Кайли Миноуг.
Еее, недей така да омаловажаваш труда на Кайлито. Тя също има много хитове, които са покорявали чартовете в Щатите, Европа и Австралия. Песните й са харесвани по цял свят. Това, че любимата ни музика е рокът, не означава, че не трябва да уважаваме творчеството на музиканти, занимавали се с различни от рока и метъла стилове. Нали така?


само едно китаристче Слаш дето имат ама и от него има по-добри ..
Вече отдавна го нямат. Естествено, че има много по-добри от него, затова залага на имиджа си и на запазената марка Гибсън и Маршъл сигничър модели. Във Велвет Риволвър стои много добре обаче. :D

DoPye
10-10-2006, 14:28
стига Guns стига Bon Jovi яко Pink Floyd

scion_of_Storm
10-10-2006, 15:33
Гънс, въпреки че не ми харесват особено двете групи...Бон Джоуви си пеят една и съща песен общо-взето :/

maldini
10-10-2006, 15:58
уау оригинално
Кажи ми кво е общото между Its my life i I"ll be there for you?

scion_of_Storm
10-10-2006, 16:26
До лична преценска си е всичко :) На мен ми звучат почти еднакво всички песни, които съм му слушал, въпреки че не са много. Ок за изброените горе да няма прилика, ама Have a nice day и Its my life дали не си приличат,а? :lol:

_donna_
10-10-2006, 18:33
стига Guns стига Bon Jovi яко Pink Floyd
_\,,/

@scion_of_Storm,да и на мен това ми прави впечатление,
доста от песните на Бон Джови не се отличават кой знае колко
една от друга.Има няколко,които са най-големите им хитове и са
много добри,неповторими.Просто има нещо стряскащо еднакво в припевите и изобщо като цяло в скелета на песните.Винаги са си били малко към комерс.Лично мнение.Но естествено винаги си остават добри.
Но с течение на годините и за повече пари всичко се прави.
Ако ми кажете че Have a nice day (албума) може изобщо да се
сравнява с песните от младите им години... [-(


Във Велвет Риволвър стои много добре обаче.
То станаха едни лайна.Винаги стават такива.
Малко са групите,които не са се разпаднали.
Пък и Гънс имат много фенове и са направили емблематични песни,
колкото и да не ги харесвам аз.Не можах да разбера защо трябваше
след като се разделят Слаш да ходи в няква си друга група..
Парите ли му се свършват или кво? ..
Много тъпа изцепка.

maldini
10-11-2006, 12:18
До лична преценска си е всичко :) На мен ми звучат почти еднакво всички песни, които съм му слушал, въпреки че не са много. Ок за изброените горе да няма прилика, ама Have a nice day и Its my life дали не си приличат,а? :lol:
Еми разбира се,че си приличат.Все пак пеят един стил.Да не би и метъл песните на Диму Бургир или Кредъл оф филт да не си приличат? :shock:

maldini
10-11-2006, 12:20
стига Guns стига Bon Jovi яко Pink Floyd
_\,,/

@scion_of_Storm,да и на мен това ми прави впечатление,
доста от песните на Бон Джови не се отличават кой знае колко
една от друга.Има няколко,които са най-големите им хитове и са
много добри,неповторими.Просто има нещо стряскащо еднакво в припевите и изобщо като цяло в скелета на песните.Винаги са си били малко към комерс.Лично мнение.Но естествено винаги си остават добри.
Но с течение на годините и за повече пари всичко се прави.
Ако ми кажете че Have a nice day (албума) може изобщо да се
сравнява с песните от младите им години... [-(


Във Велвет Риволвър стои много добре обаче.
То станаха едни лайна.Винаги стават такива.
Малко са групите,които не са се разпаднали.
Пък и Гънс имат много фенове и са направили емблематични песни,
колкото и да не ги харесвам аз.Не можах да разбера защо трябваше
след като се разделят Слаш да ходи в няква си друга група..
Парите ли му се свършват или кво? ..
Много тъпа изцепка.
Точно последния им албум си е комерс,но другите му песни нямат нищо общо с комерса.... :-)

Joey Tempest
10-11-2006, 12:55
Абе Джон Бон Джоуви е много хитра лисица. По нищо не отстъпва на Ковърдейл. :) Бандата винаги е в мейнстрийма (като звучене, имидж и композиции), независимо дали е 1986, 1992 или 2005. Това си е чисто и просто безспорната истина.

DoPye
10-11-2006, 13:17
Абе Джон Бон Джоуви е много хитра лисица. По нищо не отстъпва на Ковърдейл. :) Бандата винаги е в мейнстрийма (като звучене, имидж и композиции), независимо дали е 1986, 1992 или 2005. Това си е чисто и просто безспорната истина.

Bon Jovi е мишка :lol: :lol: :lol:

David Coverdale е върха

Joey Tempest
10-11-2006, 13:34
Ааа, да си имаме уважението - Бон Джови не е мишка, а пудел! :D (Никой да не се обижда, ама пък да не си е тупирал косата навремето)

А Ковърдейл е най-хитрата лисица в рокмузиката. Но за това трябва да се отвори отделно нова тема. :)

TeditoOoo
10-11-2006, 17:47
There`s no way! Не мога да ти кажа :-k наитина две ВЕЛИКИ групи...

InFeRNaL_AnGeL`
10-13-2006, 21:26
Ами не гласувах..Просто и двете групи са ми адски любими,а и преди всичко няма база за сравнение [-( ... бях безкрайно разочарована от новия албум на Bon Jovi ... просто не успя да ме докосне,слушах го с особен ентусиазъм,но не останах удовлетворена :( ... общо взето историята със Velvet Revolver е същата ...

.Не можах да разбера защо трябваше
след като се разделят Слаш да ходи в няква си друга група..
Парите ли му се свършват или кво? ..
Много тъпа изцепка.

Сега ... първо човекът се занимава с музика цял живот,какво друго искаш да прави? Просто е свикнал да свири,това е онова,което му доставя удоволствие,не мислиш ли? А и не бих нарекла групата "няк'ва си друга" , понеже там свирят 3-ма от членовете на Гънс... А и се разрови малко за историята на Велвет и как всъщност започват да свирят и след това пак пиши...

ThePainIsReaL
10-13-2006, 21:42
А Ковърдейл е най-хитрата лисица в рокмузиката. Но за това трябва да се отвори отделно нова тема. :)

:-D Оооо.. да , голям дебат може да стане на тема Д.Ковърдейл . Едва ли има друг като него .
П.П. Нека не ви обиждам , но мен лично ми се струва леко високомерен :?
(сори за идиотската дума , за по-добра не се сетих) . Важното е музиката му де.

ErinEverly
10-13-2006, 21:44
Бон Джови естествено.

Гънс са най-големите гъзове в музиката
съществували някога ..
И Акселчо не може да пее милия,
въпреки че има интересен глас и песните им смърдят,
само едно китаристче Слаш дето имат ама и от него има по-добри .. :::

Ххаххахаххаха.... Аре ми кажи защо са гъзове. Защото са събирали стотици хиляди фенове? Защото са били в топ класациите със седмици? Защото са направили музика, която се слуша и днес? Защото, за 6 години са стигнали всички върхове, включително свирене с Аеросмит, Куин, Алис Купър, Металика и т.н. ли?

А за Аксел - много сорри, но ще ти кажа, че на концерта в памет на Фреди Меркюри Елтън Джон пее Бохемската Рапсодия и познай с кой? С Уилям Аксел Роуз.

Песните им смърдят? Еми значи родителите ти, както и доста от миналото поколение са смърдяли яко. А и, извинявам се, колко песни познаваш на Гънс? Тва е първата рок група, която включв в себе си толкова много други стилове. Чувала ли си Coma, Move to the City, Crash diet, madagascar? Не, нали? Еми тогава какво обсъждаш, като не разбираш.


То станаха едни лайна.Винаги стават такива.
Малко са групите,които не са се разпаднали.
Пък и Гънс имат много фенове и са направили емблематични песни,
колкото и да не ги харесвам аз.Не можах да разбера защо трябваше
след като се разделят Слаш да ходи в няква си друга група..
Парите ли му се свършват или кво? ..
Много тъпа изцепка.

Еми... Кво разправяш глупости. Слаш във всички интервюта казва, че еинственото място, където се чувства пълноценен, е на сцената. Той просто обича да свири. А иначе - да, парите свършват. Гънс са групата, за която казват, че колкото и пари да им влязат, винаги свършват за дни.

Много мразя такива тъпи изцепки!

_donna_
10-13-2006, 21:44
@аInFeRNaL_AnGeL`,
ХАхаха
какво да прави ли?!
ми да отиде на една поляна,да седне и да свири.
аз имам един приятел дето свири и докато сере.
както и да е..

а за велвет не ща и да разбирам
гънс са достатъчни. :smt005

@ErinEverly,я ми се махни от главата бре,разбирач!
кво като са свирили с Куин и Аеросмит?!
тва велики ли ги прави?! ..
да се похвалим с величието на другите хахах
Слаш се чувствал добре на сцената хахахахахах
виж по-нагоре в поста..
песни не съм им била чувала..
чула съм достатъчно.
има групи,на които съм слушала
целите дискографии,но съм се зарибила от една единствена песен.
а на гънс всяка следваща песен,която слушам ми е още по-тъпа и от предната ..хиляди феновее..на върха на класациитеее хахах
ми че то и бритни има хиляди фенове и е била на върха на класациите.
да не говорим,че тия класации не важАт ама от където и да го погледнеш..ако тва не си го разбрала до сега.. :-k
колкото и пари да им влезнели свършвали хахаха
ебаси простотията.тоя акселчо или харчи много за чайчета
или просто е алчен.песните им смърдят?!
ами да,за мен смърдят.и ЗА МЕН не са велика група.
велика група са Юрая Хийп.
гънс са някви подрънкващи на китара красавци.
остави ме да си живея с тъпите изцепки и заблудите си,
нали аз трябва да се оправям с тях,а не ти. :D
когато видиш аксел и като нещо друго освен като
парче секси месо с руса коса,тогава мноо работи ше ти светнат.

АЙДЕ,ОТИВАМ ДА УМРА В ТРАПА ИЗКОПАН ЗА ПРОСТИТЕ И НЕДЪГАВИТЕ. :smt005

ga_Te_}|{agyBaM
10-14-2006, 09:17
Естествено, че гънс :roll:

Momchence
10-14-2006, 11:03
Естествено Гънс! Няма база за сравнение!

strange__
10-14-2006, 11:38
Спорно... :? Гънс имат добри песни,но като цялостно звучене предпочитам Бон Джови ;-)

ErinEverly
10-14-2006, 18:33
@аInFeRNaL_AnGeL`,
ХАхаха
какво да прави ли?!
ми да отиде на една поляна,да седне и да свири.
аз имам един приятел дето свири и докато сере.
както и да е..

а за велвет не ща и да разбирам
гънс са достатъчни. :smt005

@ErinEverly,я ми се махни от главата бре,разбирач!
кво като са свирили с Куин и Аеросмит?!
тва велики ли ги прави?! ..
да се похвалим с величието на другите хахах
Слаш се чувствал добре на сцената хахахахахах
виж по-нагоре в поста..
песни не съм им била чувала..
чула съм достатъчно.
има групи,на които съм слушала
целите дискографии,но съм се зарибила от една единствена песен.
а на гънс всяка следваща песен,която слушам ми е още по-тъпа и от предната ..хиляди феновее..на върха на класациитеее хахах
ми че то и бритни има хиляди фенове и е била на върха на класациите.
да не говорим,че тия класации не важАт ама от където и да го погледнеш..ако тва не си го разбрала до сега.. :-k
колкото и пари да им влезнели свършвали хахаха
ебаси простотията.тоя акселчо или харчи много за чайчета
или просто е алчен.песните им смърдят?!
ами да,за мен смърдят.и ЗА МЕН не са велика група.
велика група са Юрая Хийп.
гънс са някви подрънкващи на китара красавци.
остави ме да си живея с тъпите изцепки и заблудите си,
нали аз трябва да се оправям с тях,а не ти. :D
когато видиш аксел и като нещо друго освен като
парче секси месо с руса коса,тогава мноо работи ше ти светнат.

АЙДЕ,ОТИВАМ ДА УМРА В ТРАПА ИЗКОПАН ЗА ПРОСТИТЕ И НЕДЪГАВИТЕ. :smt005

1. Няма да ти се махам от главата, защото ме дразниш.
2. Да, прави ги велики и най-малкото - значително по-велики от теб.
3. Момиче съм.
4. Колко интервюта си гледала и колко си чела? Явно не достатъчно.
5. Ако не можеше да видиш искографията им в нета, щях да те накарам да ми изброиш. Но ти гарантирам че незнаеш и половината от песните им. Я ми кажи, като толкова разбираш, коя е последната песен, преди Слаш и Дъфф да си тръгнат, като си толкова умна.
6. Хич не ме ебе колко дискографии си слушала. Боли ме фарът. Тва си е твой проблем.
7. Всеки си има право на мнение. След като не ти харесват - добре. Но що критикуваш някой, който е доста по-напред с материала от теб, а и ти е доста над нивото. Трай си там, като станеш певица, ама не чалгарка, тогава ще обясняваш нещо.
8. Смей се колкото искаш, но това си е било. Събирали са адски много фенове, а Patience, Sweet Child O' Mine и Don't Cry направо са си висяли нон-стоп на топ класациите, независимо дали на теб ти харесва.
9. Да, ама на Бритни никой не й помни песните, нали?
10. След като за теб не важат - браво. Но къф им е кефа на тея, които я съставят, да слагат отгоре провокативни и бедни музиканти?
11. Евала му че ги дава за чайчета. А за кво искаш да ги дава?
12. Алчен, не алчен, ти не го познаваш, нали? Как му направи психологически анализ? А и и ти ми изглеждаш не много прекрасна, така че....
13. Ако бях проста като теб, щях да напсувам Юрая Хийп. Ма не съм и ще си замълча, щото смятам, че след като една група е творила история, тя трябва да се уважава.
14. А... Ти си го виждала? Би ли ми разправила за него? Много ми е интересно. Ебаси.... Откъде ти дойде толкова голямо самочувствие, бе, човек? Откога стана толкова важна? Мисля че знам за Гънс и за Аксел специално много повече от теб.
15. Ами отивай. Мислиш ли че много ме боли?

_donna_
10-14-2006, 20:08
пхаХАхаха

ако си мислиш че ше чета тоя пост
заради гънс .. :smt005
през анала са ми.
обичай си ги.не ми пречиш. :mrgreen:

само,на Бритни не й помнят песните?! :smt005
ша ла лааа
а защо не каза нещо по точката
"ако видиш акселчо като нещо друго освен като парче
секси месо с руса косица " ..

не е нужно да ми отговаряш на поста. :smt005

ErinEverly
10-14-2006, 22:03
пхаХАхаха

ако си мислиш че ше чета тоя пост
заради гънс .. :smt005
през анала са ми.
обичай си ги.не ми пречиш. :mrgreen:

само,на Бритни не й помнят песните?! :smt005
ша ла лааа
а защо не каза нещо по точката
"ако видиш акселчо като нещо друго освен като парче
секси месо с руса косица " ..

не е нужно да ми отговаряш на поста. :smt005

Напротив, казах. Казах, че искам да ме запознаеш с него, след като го познаваш. Ма аз няма да се занимавам повече с твоите глупости, щото нито ми четеш постовете, нито отговаряш с някакви факти. Айде, бъди си тъпа, аз няма да ти вливам мозък в главата, а и няма да те уча как се спори. Намери си донор за сиво вещество, само това ще ти кажа.
Лека нощ.

_donna_
10-14-2006, 22:11
то и аз не ГО (групата се дели на гънс и ТОЙ ли?!)
ама и ти не го .. цепиш?!

ти дребен-мацоране-влюбен-в-аксел не можеш да ме учиш
как се спори .. не съм излага факти?! а ти кви факти излагаш..
нещо от рода на "слушала съм им всичките песни,а ти не си" .
е,да това е ФАКТ.

звучиш така "те са много яка група,щото са ми любими и щото имат много яки песни" .. въз основа на кое да ти споря,бре мацоране?!
тва като оная кукла дет я изтипосаха господарите
"хората от провинцията са по-съвестни граждани
най-вече защото са по-съвестни" :smt005

айде сега ходи да паркираш в платното за нервни припадъци. :-D

Mo6nooo
10-14-2006, 22:32
_donna_,
не съм чела последната страница и нещо, но като прочетох последните ми 2 коментара ми стана ясно? Нищо лично, но ставаш смешна...

А и вече зискусията взе да не е на тема музика.

leko_otkachena
10-15-2006, 07:39
Emi qjte me togava,ama ne sum mnogo vkusen,i se pak sum nov v foruma :-({|= :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

maldini
10-15-2006, 08:53
Emi qjte me togava,ama ne sum mnogo vkusen,i se pak sum nov v foruma :-({|= :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
Mo6no
Дискусията между двете девойки си е на тема музика :-)

kudravoto
10-15-2006, 08:57
guns mnogo qsno!!!

10-15-2006, 08:58
awe eii guns n roses sa No1 te sa veliki!!!!!!!!!

DoPye
10-15-2006, 09:23
Guns N Roses имат много яки песни Bon Jovi и те са добри ама не като guns те са просто супер

leko_otkachena
10-15-2006, 12:18
Emi qjte me togava,ama ne sum mnogo vkusen,i se pak sum nov v foruma :-({|= :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
Mo6no
Дискусията между двете девойки си е на тема музика :-)mi noo qsno

celufan4o
10-15-2006, 12:36
Гънс!

Бръмче
10-15-2006, 12:39
С две ръце за гънс

ErinEverly
10-15-2006, 12:42
то и аз не ГО (групата се дели на гънс и ТОЙ ли?!)
ама и ти не го .. цепиш?!

ти дребен-мацоране-влюбен-в-аксел не можеш да ме учиш
как се спори .. не съм излага факти?! а ти кви факти излагаш..
нещо от рода на "слушала съм им всичките песни,а ти не си" .
е,да това е ФАКТ.

звучиш така "те са много яка група,щото са ми любими и щото имат много яки песни" .. въз основа на кое да ти споря,бре мацоране?!
тва като оная кукла дет я изтипосаха господарите
"хората от провинцията са по-съвестни граждани
най-вече защото са по-съвестни" :smt005

айде сега ходи да паркираш в платното за нервни припадъци. :-D

Абе, ти не разбра ли че не ме дразниш вече. Тва че си проста, не можеш да запомниш 2 реда, а и не четеш мненията ми, само говори за това колко си умна. Така че - просто земи млъкни че не ми се занимава да си губя времето с хора, които не разбират елементарни неща. В тази тема съм спорила много пъти, но ти си първата, която просто не уважава групите . Тогава що пишеш? Темата е Бон Джови или Гънс'н'Роузес харесвате повече, а не за Юрая Хийп. Ти показа много голяма компетентност, като се абстрахира от групи като Ролинг Стоунс, Куин, Аеросмит и т.н. Мисля, че можеш да си замълчиш и да престанеш да се излагаш.

DoPye
10-15-2006, 13:08
в тая тема се води някаква война между феновете на Guns N Roses и феновете на Bon Jovi

LostDemon`
10-15-2006, 13:13
Гънс ме кефят повече ^^

ErinEverly
10-15-2006, 13:14
в тая тема се води някаква война между феновете на Guns N Roses и феновете на Bon Jovi

Всъщност не. Води се война между тези, които уважават двете групи и тези, които мразят всичко - себе си, хората и целия свят.

_donna_
10-15-2006, 13:23
Абе, ти не разбра ли че не ме дразниш вече. Тва че си проста, не можеш да запомниш 2 реда, а и не четеш мненията ми, само говори за това колко си умна. Така че - просто земи млъкни че не ми се занимава да си губя времето с хора, които не разбират елементарни неща. В тази тема съм спорила много пъти, но ти си първата, която просто не уважава групите . Тогава що пишеш? Темата е Бон Джови или Гънс'н'Роузес харесвате повече, а не за Юрая Хийп. Ти показа много голяма компетентност, като се абстрахира от групи като Ролинг Стоунс, Куин, Аеросмит и т.н. Мисля, че можеш да си замълчиш и да престанеш да се излагаш.
Абстрахирала съм се от Стоунс,Куин,Аеросмит?!
Извинявам се,знаеш ли значението на думичката "абстрахира"?!
Не уважавам групите?А защо трябва да ги уважавам?!
Седни ти уважавай нещо,което не ти харесва.Например,
уважавай мен.Не можеш,нали?!

Аз мога много лесно да млъкна,
но ти май не можеш.След като не ти се занимава с мен
какво ми ломотиш още на главата за това колко съм тъпа?!
Или и ти не знаеш? 8-[


Всъщност не. Води се война между тези, които уважават двете групи и тези, които мразят всичко - себе си, хората и целия свят.

В момента ти изпитваш някакъв вид странна омраза към мен
поради факта,че не харесвам гънс.На мен не ми пука..
а щом не ми пука за едно нещо не мога и да го мразя,нали така? :smt016

maldini
10-15-2006, 14:03
DoPye
Всъщност не е така,както го каза.Както разбрах една от тях е фен на Юрая Хийп и мрази гънс и оттам дойде този спор.
_donna_
Всъщност според мен,тя не те мрази затова,че не харесваш Гънс(ако изобщо те мрази,а заради това,че обиждаш Гънс.
Аз лично такова нещо не бих направил дори и към Линкин Парк,колкото и да ме дразнят,защото те са по-известни от мен и правят музика,която аз не правя.

И още едно въпросче,към тези които отговаряха в тази тема.Защо предпочитате повече някоя от двете групи?Защото аз видях твърде малко мнения,които показват защо харесват повече Гънс или Джонката .

DoPye
10-15-2006, 14:49
абе Guns N Roses са най-добрите това е истината

ErinEverly
10-15-2006, 14:49
Абе, ти не разбра ли че не ме дразниш вече. Тва че си проста, не можеш да запомниш 2 реда, а и не четеш мненията ми, само говори за това колко си умна. Така че - просто земи млъкни че не ми се занимава да си губя времето с хора, които не разбират елементарни неща. В тази тема съм спорила много пъти, но ти си първата, която просто не уважава групите . Тогава що пишеш? Темата е Бон Джови или Гънс'н'Роузес харесвате повече, а не за Юрая Хийп. Ти показа много голяма компетентност, като се абстрахира от групи като Ролинг Стоунс, Куин, Аеросмит и т.н. Мисля, че можеш да си замълчиш и да престанеш да се излагаш.
Абстрахирала съм се от Стоунс,Куин,Аеросмит?!
Извинявам се,знаеш ли значението на думичката "абстрахира"?!
Не уважавам групите?А защо трябва да ги уважавам?!
Седни ти уважавай нещо,което не ти харесва.Например,
уважавай мен.Не можеш,нали?!

Аз мога много лесно да млъкна,
но ти май не можеш.След като не ти се занимава с мен
какво ми ломотиш още на главата за това колко съм тъпа?!
Или и ти не знаеш? 8-[


Всъщност не. Води се война между тези, които уважават двете групи и тези, които мразят всичко - себе си, хората и целия свят.

В момента ти изпитваш някакъв вид странна омраза към мен
поради факта,че не харесвам гънс.На мен не ми пука..
а щом не ми пука за едно нещо не мога и да го мразя,нали така? :smt016

Знам какво значи и съм объркала глагола. Няма нужда да ми даваш акъл, не се притеснявай.
Ох... Ти не си заслужила уважението ми, най-малкото защото не те познавам. Имам приятели, които слушат чалга и пак ги уважавам. А и не те мразя, няма как да те мразя, след като не те познавам. За мен си просто момиче, което си няма друга работа, освен нарочно да дразни хората.
Ломотя си на главата, защото обичам последното мнение да е мое, за да няма хора, които да кажат, че съм решила, че са ме били в спора, затова ломотя. Иначе имам много по-приятни неща за правене, за разлика от теб.
Пф... Пиша в тази тема от доста отдавна. Даже преди бях с друг ник - estranged. Но с нито един човек в цялата тема, освен с теб, не съм спорила по този начин. Можеш ли да се сетиш защо?
Всеки има право да харесва различна музика, различни изпълители, различни групи. Но защо трябва да се хранят изпълнители, които са направили нещо в шибания си живот? Нещо, което и аз и ти никога няма да успеем да направим. Кво да ти кажа, дразни ме това, че не уважаваш групите, независимо дали говорим за Гънс, Ролинг стоунс, уайтснейк или която и да е от рок групите. Да не говорим отхвърлянето на факти, които са всеизвестни и бъркане в живота на изпълнители, които меко казано не познаваш. Но не, не те мразя. Що да те мразя? Ти си просто депресирана и отегчена от живота, или поне така изглежда, когато ти чета мненията. Кво да се прави.

maldini,

Почти съм съгласна с мнението ти. Само дето аз не споря, защото тя мрази гънс, а защото тя не ги уважава. Има голяма разлика.
А колкото до другото - каза го по-кратко и по-ясно от мен. Дано тя сега е разбрала.

maldini
10-15-2006, 15:11
estranged ?
Звучи ми познато. :roll:

ErinEverly
10-15-2006, 16:31
http://www.teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=106566

_donna_
10-15-2006, 19:10
Ти си просто депресирана и отегчена от живота
муаХАХаха.. :smt005
Дам..всички,които не харесваме гънс сме
депресирани..еби му майката значи и на злия живот..

@maldini,въпрос на вкус. :mrgreen:

ErinEverly
10-15-2006, 20:09
Ти си просто депресирана и отегчена от живота
муаХАХаха.. :smt005
Дам..всички,които не харесваме гънс сме
депресирани..еби му майката значи и на злия живот..

@maldini,въпрос на вкус. :mrgreen:

Ох, човек, защо не четеш мненията бе? Казах ти, че това че НЕ УВАЖАВАШ която и да е от рок групите, ме дразни, а това че НЕ ГИ ОБИЧАШ въобще не ме засяга. Прочети го 10 пъти, може и да го разбереш.

Mo6nooo
10-15-2006, 20:53
Абе какво се карате?Гънс не стават. Алис Купър ис дъ бест... :lol:

Mo6nooo
10-15-2006, 21:18
Халфорд юбер алес...

Нали знаеш за сексуалните му наклоности. :lol:

_donna_
10-16-2006, 10:07
@ErinEverly,абе ти ТЪПА ли си?!
Аз уважавам почти всички рок групи
и рокът е музиката,която слушам и която обичам..
Просто гънс са тъпанари.

Как да ти го нарисувам?!
Обичам Куин,Аеросмит,Хийп,Ей Си Ди Си,Пинк Флойд,
Лед Цепелин,Скорпиънс,Дорс,Бий ълс и квото още се сетиш ..
Тва се опитвам да ти кажа от десет поста насам,
а ти само ми говориш как не уважавам рока .. :smt005

Имаш проблем с това,че не ги уважавам..
Това го разбрах още когато ти написах ПРОБВАЙ СЕ ДА
УВАЖАВАШ НЕЩО,КОЕТО НЕ ХАРЕСВАШ.НЕ МОЖЕШ,НАЛИ?!
Ама ти май не го видя.Стига сте ми се правили на уважаващи
моралисти,че започвате да ми лазите по нервите.
НЕ Е ГЕРОЙСТВО ДА КАЖЕШ,ЧЕ ЕДНА ГРУПА Е ВЕЛИКА
СЛЕД КАТО НЕ ТИ ХАРЕСВА! :|

Mo6nooo
10-16-2006, 10:12
Дона,
аз не харесвам много изпълнители, които обаче уважавам. Това, че ти не ги уважаваш не значи, че всички са като теб.

_donna_
10-16-2006, 20:29
@Mo6nо :smt006

scion_of_Storm
10-16-2006, 20:33
Хехехех айде сега се сдобрете и се прегърнете :P

NaDuFcHe
10-17-2006, 08:25
Бон Джови

ErinEverly
10-17-2006, 20:16
Абе какво се карате?Гънс не стават. Алис Купър ис дъ бест... :lol:

Абе, против тва нищо няма да кажа, но за сексуалните наклонности не съм много съгласна, но какво и да е.

Донна,
Аз вече се отказах да се занимавам с теб, та няма смисъл да си хабиш приказките, които и без тва не са много. Приятен ден ти желая.

_donna_
10-18-2006, 07:52
Чакай,чакай..аз решавам докога да си хабя приказките.
Ха,ебаси отворените деца има вече.Седнала няква
дребна пикла слушаща гънс да ми обяснява как приказките ми
не били особено много ..хХАахХа..жалко че няма начин
да проверим чий речник е по-богат.Наистина жалко.
Не че ми дреме много за такива лигли като тебе,но
понякога просто имам непреодолимото желание
да натрия носа на някоя,която ме дразни по особено глупав
начин.Обаче вие не млъквате ДЕБА!аХАХаха..само си виж доводите
за това,че не млъкваш..искала да е последна и никой да не си мисли,
че са я победили в спора ахХАхАхаха абе,дете,ти страдаш от много сериозна мания за показност.Целияяя форум ще ти види колко си хитра
и как постовете,които пишеш имат много малко общо с моите
или ако имат общо те не засягат затапващите изреченийца подхвърлени от мен..само знаеш да си ломотиш "ти не уважаваш великите групии ме ме меее му му мууу" А ти като ги уважаваш да не би някой да ти дава пари ма?Или неее..сетих се.Някой като ти види поста ше каже "ей виж я ква е тая мацка,толерантна и осъзнала се" хахахаха..що не излезеш навън да спориш с някого без да имаш 1 час на разположение да мислиш преди да пуснеш поста.Ейй мноо мразя такива интернет-лайна като тебе..аре понеже си ми яко през шнура,а и вече ти казах каквото исках отивам да пуша един коз за тебе пък дано поуспокоиш нервите и разбереш че гънс не са единствената група и че някъде ще си намериш майстора..примерно ако попаднеш на някой пиян пънк и му заобясняваш как слушаш гънс и не харесваш кой знае колко хиподил..но ти едва ли ще съобразиш да си замълчиш в който и да е момент от мизерния ти животец.

аЕ,жива и здрава.повече няма а пиша тук,тва ти го обещавам.
Само че аз като кажа нещо,наистина го правя. :smt016

cvetityy
10-18-2006, 07:56
guns n'roses

за мен

ErinEverly
10-18-2006, 09:08
Чакай,чакай..аз решавам докога да си хабя приказките.
Ха,ебаси отворените деца има вече.Седнала няква
дребна пикла слушаща гънс да ми обяснява как приказките ми
не били особено много ..хХАахХа..жалко че няма начин
да проверим чий речник е по-богат.Наистина жалко.
Не че ми дреме много за такива лигли като тебе,но
понякога просто имам непреодолимото желание
да натрия носа на някоя,която ме дразни по особено глупав
начин.Обаче вие не млъквате ДЕБА!аХАХаха..само си виж доводите
за това,че не млъкваш..искала да е последна и никой да не си мисли,
че са я победили в спора ахХАхАхаха абе,дете,ти страдаш от много сериозна мания за показност.Целияяя форум ще ти види колко си хитра
и как постовете,които пишеш имат много малко общо с моите
или ако имат общо те не засягат затапващите изреченийца подхвърлени от мен..само знаеш да си ломотиш "ти не уважаваш великите групии ме ме меее му му мууу" А ти като ги уважаваш да не би някой да ти дава пари ма?Или неее..сетих се.Някой като ти види поста ше каже "ей виж я ква е тая мацка,толерантна и осъзнала се" хахахаха..що не излезеш навън да спориш с някого без да имаш 1 час на разположение да мислиш преди да пуснеш поста.Ейй мноо мразя такива интернет-лайна като тебе..аре понеже си ми яко през шнура,а и вече ти казах каквото исках отивам да пуша един коз за тебе пък дано поуспокоиш нервите и разбереш че гънс не са единствената група и че някъде ще си намериш майстора..примерно ако попаднеш на някой пиян пънк и му заобясняваш как слушаш гънс и не харесваш кой знае колко хиподил..но ти едва ли ще съобразиш да си замълчиш в който и да е момент от мизерния ти животец.

аЕ,жива и здрава.повече няма а пиша тук,тва ти го обещавам.
Само че аз като кажа нещо,наистина го правя. :smt016

Хаххахаха... Ама и самочувствие. Откъде знаеш на колко години съм, бе, човек? А и в интерес на истината ти се държиш като дете. Да ми натриеш носа? Няма да ти е никак лесно, а и аз не съм човек, който се влияе от чувдото мнение. Радвам се че самочувствието ти е толкова високо, че мислиш, че всички са под теб, но гледай да не си удариш умната главица в тавана. Ще бъде изключително тъжно, ако се случи. Да, не млъквам, по едно време даже ми стана забавно. А за доводите - за 3 път казвам - бяха факти, а ти за такива май дори не си чувала. Както и да е, тва си е твой приблем. Не страдам от мания за показност, просто споря. Ако искаш и на ЛС мога да споря, ако ще се чувстваш по-спокойно и няма да се притесняваш. Еми, по мненията, по-скоро на теб се "израдва" форумът.
Хаххахаха, "затапващи изречения". Хубав епитет, но не разбрах кой затапиха, би ли ми казала? Мдамз, ломотя си, но защото ти от една дума не разбираш. Не, не ми дават пари, а трябва ли? Ти за пари ли правиш всичко? А иначе - не си хабя времето, за да ме забелеви някой, аз си имам достатъчно познати, за да не седя в този форум, за да се запозная с някой. Ти, ако седиш за тва, тва си е твой проблем. А за мненията - моя компютър е на семейството и нямам супер много време за да седя, защото все пак трябва да се съобразявам. Тва че на теб не ти се налага е хубаво, радвам се за теб. О... Аз и в живота съм си такава, ако искаш да ти докажа можем да се запознаем. Аз за теб се притеснявам, не за себе си. Пуши квото си искаш, няма да успееш да се направиш на гангстерка пред мен. А за групите -мерси, че си се азагрижила за мен, но ще ти кажа че аз много по-рано от теб съм ги слушала, а и далеч не слушам само гънс. Но на теб ти е прекалено равен мозъка, за да го осъзнаеш. Ох, не пиши, и без тва си загубих достатъчно време с теб. Верно че е забавно да се спори с теб, се едно говориш на магаре и то все не разбира. Приятен ден и на теб.

10-28-2006, 10:20
ЗА МЕН ГЪНС СА ВЕЛИКИ!!!!

guns`n`roses{f}
10-28-2006, 11:14
Guns N Roses O:)

jenny_e
10-28-2006, 19:18
GUNS N' ROSES мн ясно! Мн ги харесвам защото:

1. Песните им са разнообразни, зареждат ме с позитивна енергия или ми напомнят за childhood memory where evrything was as fresh as a bright blue sky...
2. Дори броя на феновете и това, че се харесват на няколко съвсем различни поколения е показателен за тяхната сила и величие
3. Аксел има стахотен глас, а Слаш и другите членове на групата са мн добри на инстументите, на които свирят
4. Привлича ме и факта, че са БИЛИ лоши момчета, а сега например Слаш има 2 деца и прекрасно семейство
5. Харесват ми, защото не спират да правят невероятна музика, въпреки всичките си проблеми
6. Не мога да отрека, че са страшно чаровни(Аксел и Слаш най-вече). Всеки е готин по свой собствен начин и се откроява

Обичам ги!!!

Smiley_Girl
10-28-2006, 19:47
И двете групи не са ми от любимите,но предпочитам Гъз и Рози :P

ErinEverly
10-28-2006, 20:53
GUNS N' ROSES мн ясно! Мн ги харесвам защото:

1. Песните им са разнообразни, зареждат ме с позитивна енергия или ми напомнят за childhood memory where evrything was as fresh as a bright blue sky...
2. Дори броя на феновете и това, че се харесват на няколко съвсем различни поколения е показателен за тяхната сила и величие
3. Аксел има стахотен глас, а Слаш и другите членове на групата са мн добри на инстументите, на които свирят
4. Привлича ме и факта, че са БИЛИ лоши момчета, а сега например Слаш има 2 деца и прекрасно семейство
5. Харесват ми, защото не спират да правят невероятна музика, въпреки всичките си проблеми
6. Не мога да отрека, че са страшно чаровни(Аксел и Слаш най-вече). Всеки е готин по свой собствен начин и се откроява

Обичам ги!!!

Евалата.
Въпреки че не съм съгласна с миналото време на глагола "съм". Вярно е, че Аксел и лекарства не пие, но пък маниакалната депресия го прави доста "лошо момче" (не ми харесва изразът, но какво да се прави). В последните години се пише за много "инциденти" с него - хапане на крак на полицай, бой с известни и бой с неизвестни, въпреки че не пие и не се друса. Алкохола и наркотиците ги отказва някъде към 90-те, защото почват да вредят на гласа му. Вярно е, че Слаш може да си се дрогира и да свири, падайки, но при вокалът работата е различна. Се пак никой не го грее как пее Слаш, важното е как свири
Колкото до Слашчо, милият, може да е отказал хероина, но още не може да откаже едно шише Jim Beam. Вярно е, че има деца, но за семейството не съм съгласна - преди 6 месеца се разведе с втората си жена.
Дъф... Ами честно казано незнам кой знае колко за сегашното му отношение към дрогата и алкохола, но знам че е бил доста навътре внещата преди. Той е с 2 бивши съпруги, една настояща и 1 дете.
Стивън Адлър, първият барабанист на Guns'n'Roses, пък е изцяло чист. Той е бил изгонен от групата точно заради алкохола и наркотиците. Прведстави си колко трябва да е бил зле, за да го изхвърлят наркомани и алкохолици (другите членове) :lol: Да не говорим, че след случаят е правил доста опити за самоубийство чрез предозиране. За щастие неуспешни и за щастие важни за неговото вразумяване.
За другите няма да обеснявам. Идеята ми беше да ти покажа, че те не са по-малко "лоши момчета" отпреди. Може би само малко по-разумни. Но там им е чарът. Първият им продуцент казва, че го е било страх да не се самоунищожат. И, слава богу, въпреки опитите, те не успяват. А под опитите имам предвид - клинична смърт на Слаш след предозиране, предозиране с пречистване на Аксел и множество други.
Кво да се прави - Appetite for Destruction

Ох, аз се разпръснах. Както и да е - евала за прекрасното мнение. :lol:

jenny_e
10-29-2006, 09:30
Колко жалко, че са се разделили с Перла. Аз често посещавам форума на Velvet Revolver и според феновете там това е само слух, но явно е истина...
Дано поне да останат приятели за доброто на прекравните си деца :)

*Sumerian_Haze*
10-29-2006, 11:48
Guns'n'Roses . И двете групи са невероятно успешни и добри , но повече ми допадат Гънс

die_die_my_darling
10-29-2006, 12:38
az sam za bon jovi....

jenny_e
10-29-2006, 13:42
Аз ли полудявам или пише 55% на 44%? Къде се губи 1% :lol:

ErinEverly
10-29-2006, 17:06
Аз ли полудявам или пише 55% на 44%? Къде се губи 1% :lol:

сигурно са с половинки и затва не ги изписва. Бтв печелим :lol:

jenny_e
10-29-2006, 17:15
Чакай,чакай..аз решавам докога да си хабя приказките.
Ха,ебаси отворените деца има вече.Седнала няква
дребна пикла слушаща гънс да ми обяснява как приказките ми
не били особено много ..хХАахХа..жалко че няма начин
да проверим чий речник е по-богат.Наистина жалко.
Не че ми дреме много за такива лигли като тебе,но
понякога просто имам непреодолимото желание
да натрия носа на някоя,която ме дразни по особено глупав
начин.Обаче вие не млъквате ДЕБА!аХАХаха..само си виж доводите
за това,че не млъкваш..искала да е последна и никой да не си мисли,
че са я победили в спора ахХАхАхаха абе,дете,ти страдаш от много сериозна мания за показност.Целияяя форум ще ти види колко си хитра
и как постовете,които пишеш имат много малко общо с моите
или ако имат общо те не засягат затапващите изреченийца подхвърлени от мен..само знаеш да си ломотиш "ти не уважаваш великите групии ме ме меее му му мууу" А ти като ги уважаваш да не би някой да ти дава пари ма?Или неее..сетих се.Някой като ти види поста ше каже "ей виж я ква е тая мацка,толерантна и осъзнала се" хахахаха..що не излезеш навън да спориш с някого без да имаш 1 час на разположение да мислиш преди да пуснеш поста.Ейй мноо мразя такива интернет-лайна като тебе..аре понеже си ми яко през шнура,а и вече ти казах каквото исках отивам да пуша един коз за тебе пък дано поуспокоиш нервите и разбереш че гънс не са единствената група и че някъде ще си намериш майстора..примерно ако попаднеш на някой пиян пънк и му заобясняваш как слушаш гънс и не харесваш кой знае колко хиподил..но ти едва ли ще съобразиш да си замълчиш в който и да е момент от мизерния ти животец.

аЕ,жива и здрава.повече няма а пиша тук,тва ти го обещавам.
Само че аз като кажа нещо,наистина го правя. :smt016

Радвам се, че този толкова безмислен спор приключи. И аз мразя такива "интернет-лайна", като теб, защото единствения начин, по който могат да се откроят от другите е да псуват всички, които са постигнали нещо, вместо да ги уважават. Сама казваш, че е по-добре понякога да си замълчиш. Никой не те кара да харесваш която и да е група, просто трябва да се научиш да ги уважаваш.

maldini
10-29-2006, 18:41
Леле-мале умирам след като Гънс води :lol: Наистина във форум с толкова много интелектуалци на тема музика ми идва да се скрия,че гънс водят. :lol: Смешно е да се приказва в такъв форум още повече,че половината дет са гласували са долнопробни чалгарчета....

macy_day_parade
10-30-2006, 12:00
Guns n' Roses :-D

jenny_e
10-30-2006, 13:29
Имам 1 добра новина. Слаш и Перла са заедно. Това потвърждава тази снимка, направена този месец http://i25.photobucket.com/albums/c64/Shelly82/inne/72157577.jpg

desi_jc
10-30-2006, 14:17
Еми Guns!!! В тях е изтината... :D

11-09-2006, 12:26
Obojavam grupata Guns n' Roses :-D

mimkata_kaulitz
11-09-2006, 12:35
Аз сам за Бон Джови

iLoveChocolate
03-17-2007, 15:05
итс май лайф :smt061

[Industrial_Fr3aK]
03-17-2007, 15:37
Guns N' Roses нямат равни просто :D


:smt118

Dissenter
03-17-2007, 22:34
Ебати въпроса.Не че има нещо против Бон,ама...Гънс все пак :-D

xDoWn3Rx
03-17-2007, 22:44
и двете групи саа много добри,ама за гънс съм аз ако тряя да избирам