PDA

View Full Version : Гъбички ?!??!?!?!



РУжасна
04-27-2006, 21:12
Приятелят ми получаваше обрив от малки пъпчици по шийката на пениса си...изчезваха и се появяваха периодично.Не се притеснявах в началото.Той отиде при специалист и са му казали че това е нещо пубертетно което ще мине от само себе си както и че не е заразно.Проблемът е там че се оказа такова.
Аз също отидох при гинеколог,казаха ми че това е гъбична инфекция,която не е сериозна и ми изписаха само "Клотримазол".
Все още не съм започнала лечение...около година съм била с тази инфекция и не знаех за това.Има ли опастност вече да е станало нещо непоправимо което да ми се отрази в бъдеще?И ефективен ли е този "Клотримазол"?Дали след като съм била толкова много време в това положение няма да се усложни и лечението ?

`Death`Whore`
04-27-2006, 21:16
1. Успокой се...гадно е, но няма място за паника.
2. Лекарите си разбират от работата, започвай лечението ВЕДНАГА!
3. Не ти ли изписаха и едно хапче, което трябва и партньорът да изпие?

04-27-2006, 21:27
1. Успокой се...гадно е, но няма място за паника.
2. Лекарите си разбират от работата, започвай лечението ВЕДНАГА!
3. Не ти ли изписаха и едно хапче, което трябва и партньорът да изпие?


Не миличка :cry: Само това беше.Притеснявам се дали не съм си докарала голяма беля на главата след като съм била толкова време
така...Баси ше повърна :smt009
И евентуално за колко време ше ми мине тая гадост?
Казаха ми да се мажа с тва върху обривите сутрин и вечер?

`Death`Whore`
04-27-2006, 21:29
Мажи го, не прави секс. Казаха ли ти кога да отидеш за контролен преглед? А приятелят ти трябва да отиде на уролог, за да му предпишат лечение.

04-27-2006, 21:36
Мажи го, не прави секс. Казаха ли ти кога да отидеш за контролен преглед? А приятелят ти трябва да отиде на уролог, за да му предпишат лечение.

Да,за секса ми обясниха.Мисля да не ходя на контролен преглед а просто да се наблюдавам.Лечението трябвало да протече в рамките на 7 дни.Ако е ефективно-предполагам просто ще изчезне шибания обрив...ако не-пак ще отида...
Какво мислиш за плана ми ? :-k

04-27-2006, 21:38
и то не за друго..просто живея в малко градче и всичко се разчува бързо.Пък и в даскало не ми приемат бележките от генеколожката...били "фалшиви" :x Направо си еб*ла мишка ушенцето ](*,)

`Death`Whore`
04-27-2006, 21:39
Ами...добре ще е да отидеш...но по-важно е и приятелят ти да се излекува.

04-27-2006, 21:52
Ами ние се разделихме преди година.Аз разбрах за проблема си от мой сексуален партниор.Но бившия ми не смята че е кой знае какво и едва ли ще отиде повече.Така че хора-първо оглеждайте из гащите на светло какво ви вадят..за да няма изненади.Тоя ми беше първия мамка му :) На тва се казва горчив опит със секса :oops: