PDA

View Full Version : Моля за помощ...



04-28-2006, 06:50
Първо здравейте. Ако някой смята да ме нарежда за вапроса отся му казвам че е балък. Да пристъпим по-напред. Проблема ми е следния. Значи наскоро скъсах с приятелката си с която ходихме 11 месеца. Тва е болна за мен тема затова няма да я разисквам. Та нали кофти периода мина вече не съм толкова зле и най хубавото е че си останахме преиятели. Но след всичко това нали се сещате че идва проблема с секса... Се пак съм на сухо от около месец и половина вече... Та има две супер готини момичета в моя випуск като едната е от моя клас. За нея съм чувал слухове че яко се е*е. А за другата знам че е девствена. Та всъщност аз не искам някви връзки щото след това което преживях с бившата 6 месеца не искам да чувам за връзка. Истинския ми вапрос е ако някой може да ми даде савет как да подходя към тези момичета че да получа секс?? Малко помощ от моя страна за вас - за девствената съм сигурен че ме харесва а за тази от моя клас също знам че съм и само симпатичен нали като момче... Моля ви ако може помогнете защото наистина яката съм я закъсал по отношение на секса.... :smt010 :smt010 :smt010

gangbang
04-28-2006, 07:37
И каква помощ точно искаш? Ако незнаеш как да си поискаш пич и Господ да слезе, няма как да ти помогне.
Това е решението на въпроса ти. Поискай си. А това или го усещаш и умееш или няма начин. Със съвети тоя номер не се усвоява. 8)

LoRinSeR
04-28-2006, 07:42
Покани ги на кафе и им кажи какво искаш. Може да се навият да си направите 3-ка :wink:

04-28-2006, 07:47
Имам си го чуфството споко... но става дума за това че с тези двете нямам никакви отношения....

SuN4o_F
04-28-2006, 17:43
Покани ги на кафе и им кажи какво искаш. Може да се навият да си направите 3-ка :wink:
da ... vse pak si mom4e nqmash li nqkakva taktika de da znam :-k

YO
05-01-2006, 23:56
shte luskash bre :) xaaxxa eto reshi problema

puh4ee_bg
05-02-2006, 16:49
mi da ti kaga 4estno tova za men vaob6te ne si e problem ot nai-vis6a stepen,no za teb 6tom ima tolkova ogromno zna4enie,6te ti kaga slednoto-za da rabere6 kakvo da pravi6 trqbva(ili pone taka e redno) da osa6testvi6 nqkakvi vzaimootno6eniq,pone da se zapoznae6 s tqh,da pogovori6 i togava moge da razbere6 kakvo da pravi6,no 6tom iska6 samo da izpolzva6 momi4etata za tazi tvoq nugda,to togava bi li iskal da go napravi6 s devstvenoto momi4e i posle da q razkara6,t.e samo da q izpolzva6,akloo tq ti e navita i znae 4e ti q iska6 samo za sex - hubavo deistvai s neq a sa7toto se otnasq i za drugata macka, :roll:

YO
05-02-2006, 17:36
epa taka :) kakto iskash da gi izpolzvash samo za sex e gadno az nikoga ne bix napravil takova neshto ako trqbva na 4ekii shte karam ako trqbva ama ne i po tozi gaden na4in :) em nz pi4 uspex ti jelaq

YO
05-02-2006, 17:37
epa taka :) kakto iskash da gi izpolzvash samo za sex e gadno az nikoga ne bix napravil takova neshto ako trqbva na 4ekii shte karam ako trqbva ama ne i po tozi gaden na4in :)mi taka iz4akai da mine oshte vreme vqrvam 4e se shte se nameri nqkoi svqsno momi4e s koeto shte si pasnete i shte si ima i sex i lubov :) i vsi4ko uspex

SpermoDaritel
05-03-2006, 03:18
as pak shte se saglasq s nego zashtoto sled edna seriozna vruzka momcheto prosto neiska seriozna vruzka osobeno ako f tazi seriozna vruzka e imalo i seks .... kazvam go ot lichen opit kakto i as f momenta neiskam seriozna vruska a prosto kolkoto da ne e bez hich za mene tfa ne e izpolzvane zashto si mislite che i momichetata ne go pravqt s momchetata....

puh4ee_bg
05-03-2006, 12:13
az oba4e ne si spomnqm da s1m kazala 4e momi4etata sa6to ne izpolzvat-da ima i takiva-taka e,no si zavisi ,za6toto primerno,ako momi4eto znae,4e toi q izpolzva i e saglasna s tova -ok - togava si e vzimno izpolzvane,ami ako tq ne znae,4e toi ima takiva namereniq kam neq - to togava tq ostava precakana i v rezultat na tova - izpolzvana,vse pak oba4e toi si re6ava kakvo da pravi i kak da postupi s f -tata [-(

I_love_dead_people
05-03-2006, 13:54
Различен човек-различна психика.
Аз те разбирам много добре,но...
Виж сега..ъъъ...ако познавах тези 2 момичета,щях да ти кажа как да подходиш към тях,но какво да те посъветвам,след като си нямам и идея от характера им,от реакциите им и...

Qvkata_
05-03-2006, 15:12
Автора е хал хабер да задава такива вапроси http://smilies.sofrayt.com/%5E/b0/togo.gif

YO
05-04-2006, 00:04
Автора е хал хабер да задава такива вапроси http://smilies.sofrayt.com/%5E/b0/togo.gif
qvka kefish ei :) ludia