PDA

View Full Version : help: zashto go pravi?!



04-28-2006, 15:24
Pomagajte, che ne izdyrjam veche :smt010
Gadjeto ne vdiga telefona,ne mi govori v icq,ne otgovarq na sms. Sega kato bqh u doma za vakanciqta ne poiska da izleznem(ne e otkazval,prosto ne vdigashe)-a sme v razlichni gradove. Zashto go pravi,ne razbiram,ama izobshto? Kakvo moje da si misli? Iskam da kaja, rqdko si chatim v icq- na nqkolko sedmici,i kazva che iska da e s men,che ima mnogo rabota.i tolkoz.
Ako zagreq kakvo mu e,shte mi e po-lesno da popravq vsichko,a az ne znam ama izoibshto kakvo da pravq i mislq ](*,) ](*,)

babi_girl
04-28-2006, 15:51
i az mislq taka :-k , no naj-dobre 6te e da govori6 s nego za da razbere6 kakvo stava. ako toj ne iska da govorote pomoli nqkoj ob6t priqtel da go popita. nadqvam se da proraboti i da se opravite

ProstoAz
04-28-2006, 16:50
Честичко мъжете така се "измъкват" и би било редно да разбереш всичко това като "скъсахте"! :?

POLA^_^
04-28-2006, 19:52
сори,че го казвам,но според мен той си е намерил друга и връзката ви е към своя край :cry: :cry: :cry:

^sladyranka`
04-28-2006, 19:57
ostavi go za nqkolko dni....
posle mu pi6i nqkav sms i ako nqma otg go zarqzvai
ne si dlajna da mu tarpi6 otvratitelnoto darjanie!
prosto ne go zaslujava6
majete sa gadni i tva si e !

black_dimond
04-28-2006, 20:40
mi naistina zvu4i gadno ima dva varianta ili si ima drug ili nqma 4uvstva kum teb nadqvam se da ne e taka no pone taka izglejda

[LP]```
04-28-2006, 20:45
ami 6tom ne ti diga...ne ti pi6e i tn...na4i mojebi ve4e ne go interesuva6.pone az taka si go obqsnqvam.savetvam te da go ostvai6 vapreki 4e sigurno 6te ti e dosta trydni4ko...ama e po hubavo taka da napravi6 otkolkoto da vijda 4e po tozi na4in se izma4va6... \:D/

Tamara†
04-28-2006, 20:48
Ми аз съм на мнение,че така момчетата по-лесно се измъкват от ситуациите... и това неотговаряне на обажданията и тъй подобните може би значат "до тук бяхме"!Но разбирасе... има и много други възможности..може наистина да е зает!Но..по добре е да се опиташ да го намериш..да си поговорите!Да видиш има ли смисъл..не забравяй че по-вечето момчета..са големи хм,как да го нарека :-k "палавници"?!Усобено ако сте от различни градове и тази "голяма свобода" която си му дала..наистина може да коства много!Също не трябва да отписваш възможноста..че може да е с друга,през времето което ти си далеч от него!Ауу тези момчета..иди ги разбери ^ ^ :::

cvety_i_bebeto
04-28-2006, 20:53
Ми аз съм на мнение,че така момчетата по-лесно се измъкват от ситуациите... и това неотговаряне на обажданията и тъй подобните може би значат "до тук бяхме"!Но разбирасе... има и много други възможности..може наистина да е зает!Но..по добре е да се опиташ да го намериш..да си поговорите!Да видиш има ли смисъл..не забравяй че по-вечето момчета..са големи хм,как да го нарека :-k "палавници"?!Усобено ако сте от различни градове и тази "голяма свобода" която си му дала..наистина може да коства много!Също не трябва да отписваш възможноста..че може да е с друга,през времето което ти си далеч от него!Ауу тези момчета..иди ги разбери ^ ^ :::

napalno sm saglasna s teb....no tezi mom4eta....naistina pri4inqvat mnogo bolka

Sunny_stz
04-28-2006, 20:54
Naistina pre4kata vuv va6ata vruzka e razstoqnieto....moje da si e nameril druga....ni6to ne se znae!Vse pak ostavi go da vidi6 dali 6te ti otgovori i posle se pravi izvodi dali vuob6te si zaslujava!

Temptation
04-28-2006, 20:55
Naj-delikatniqt na4in(spored nego) da ti kaje 4e vsi4ko mejdu vas e priklu4ilo.Po-dobre se otkaji ot nego i spri da go tyrsi6.

Glezlata
04-29-2006, 06:50
Vij macka,spoko! Moito gadje su6to e ot drug grad na 500km raztoqnie sme.I az sum v su6toto polojenie,no toi prosto taka se durji naposleduk.Ima super mn rabota,raboti,trenira...I nie ve4e ne si 4atim,kogato mu zvunna vinagi e na rabota i nemoje da govori.I az se bqh poburkala po edno vreme i edin den mu kazah vsi4ko,koeto bqh nasubrala.Toi reagira dosta spokoino kato mi obesnqva,4e nqma nikakvo vreme da se oburne daje i t.n.Taka,4e ako tvoq pi4 e golqm i ve4e si raboti,naistina e 100% vuzmojno da ima ujasno mn rabota i zatova da nqma kak da ti zvunne i da ti pi6e.Iz4akai go,ne si misli nai-lo6oto vednaga.Puk i ti nai-dobre go poznava6 i moje6 da preceni6 kakvo ozna4ava tova,ako si sigurna v negovite 4uvstva,zna4i nqma mqsto za pritesnenie.Vse pak nezbravqi,4e to4no tezi vruzki sa nai-silni! :smt058

04-29-2006, 07:15
Последната ми връзка така приключи..с едно изключение, че аз съм момче, а тя момиче. Много е гадно чувството, но най добре излизай постоянно, не се задържай у вас или ако се задържаш, не бъди сама, нека да има нещо постоянно да те занимава - това е единственото решение. Просто чувството е гадно, не ти е дал обяснение, чудиш се какво прави, защо прави така..

04-29-2006, 10:04
hei horica, blagodarq za mneniqta. pone razbrah,che ne sym se pobyrkala totalno-zashtoto i az si gi mislq syshtite neshta. Ne e na dobre rabotata, postoqnno placha i si mislq, kak shte go polazi otnovo bivshata mu(nie se poznavame s neq,toi ni zapozna predi vreme). 1000% shte zloradstva do dupka tq, a toi nqma da me pomni sigurno izobshto sled mesec...ujas............

MqY_MqY_f
04-29-2006, 10:07
Живота е гаден... свикнете ;(

^Pretty{}Girl^
04-29-2006, 10:15
o mila spored men ve4e si ima druga i nz kak da ti ko kaje zaebi go tos ne se ma4i 8)

Krem4eto
04-29-2006, 16:16
Мисля,че трябва да го потърсиш (ако трябва отиди му звънни на вратата) , но трябва да чуеш от него,че той иска да скъсате!!! ИНАЧЕ може да е имал някаква работа и затова да не ти е вдигал!!!Разберете се !!! И кажи какво е станало!!!

05-03-2006, 15:30
kakvo stana- uspqhme da si pogovorim mynichko,okaza se vsichko e zaradi razstoqnieto. I zashtoto az sym si izbrala da sym dalech,nqmah argumenti v moq polza-ne moga da karam vsichki da stradat,zashtoto az sym dalech:( tova e

Krem4eto
05-03-2006, 15:35
kakvo stana- uspqhme da si pogovorim mynichko,okaza se vsichko e zaradi razstoqnieto. I zashtoto az sym si izbrala da sym dalech,nqmah argumenti v moq polza-ne moga da karam vsichki da stradat,zashtoto az sym dalech:( tova e

Горката :( съжалявам за теб!

ashly besnata
05-03-2006, 15:39
mmm bil ti e shuta macka sujalqvam :(

moni4ka
05-03-2006, 17:27
Не иска да те нарани,отлага, или просто все още не може да намери думи с които да се раздели с теб. :roll: