PDA

View Full Version : Бяло течение



sasi__
04-28-2006, 16:08
Значи имам бяло течение и лекарката ми каза да си правя бани или нещо такова със смрадлика и се се мия с нея ...аз си купих и сега незнам как точно се пражят тези бани а и на смрадликата пише да не се прилага вътрешно поради силно раздразнение и риск от трайно увреждане и се чудя аз като си мия п***** и там срамните устни вътрешно ли се води... :?

djigi
04-28-2006, 16:21
Според мен си я накисваш във водичка както е описано в упътването - еди колко си вода за не знам си какво време. И после се обливаш с това. Тези части, които ти ще си миеш се водят за външни. По принцип не съм го чувала това за трайното увреждане, но става дума ако го пиеш...за такъв вид приемане!

Terisa
04-28-2006, 17:09
na4i mili4ka az misla 4e trqbva da q slojish taq smradlika v edno ligen4e i tam da se nakisnesh malko shtoto ina4e nqma smisal samo ako se obleesh!spored men taka trqbva da se napravi

Temptation
04-28-2006, 21:24
Ima i edni specialni sve6ti4ki,koito sa mnogo efikasni sre6tu bqlo te4enie...ako smradlikata ne ti pomogne.

ninsy
04-29-2006, 21:18
na4i mili4ka az misla 4e trqbva da q slojish taq smradlika v edno ligen4e i tam da se nakisnesh malko shtoto ina4e nqma smisal samo ako se obleesh!spored men taka trqbva da se napravi

da ti kaja i az taka mislq :)

648541
04-30-2006, 14:39
i az sum 4uvala 4e se mie6 s smradlika oba4e mi kazaha i 4e s soda za hlqb stava probvala sum i deistva no ne mn dulgo spored mene trqqaa da se otide na genekolog az ne sum hodila 6toto me e sram no ako tebe ne te e hodi da vidi6 kvo 6te ti kaje po dobre e da otide6 :)

`Death`Whore`
04-30-2006, 14:42
Щом пише да не се прилага вътрешно, значи ще измиеш само срамните устни.

gosttttttttttt
05-02-2006, 19:25
ami znachi ili v edin legen nakisvash i se kisnesh posle primerno 5-10min ili s damski dush.Uspeh

girls15
10-09-2006, 20:56
Само искам да попитам какви са тия свещички дето били специални за тва аз ходих и на преглед и предписанието не ми сварши рабита кайете ми моля Ви...

Dita
10-09-2006, 21:26
Тази тема е много стара, но в нея има много грешна информация.

Промивки със смрадлика не се правят на срамните устни.
:shock: :lol:
Правят се влагалищни промивки. За целта се ползва един уред - иригатор или както е по-известен - дамски душ.
Този уред прилича на гумена круша, която има нещо като маркуче. Течността, с която ще се правят промивките се сипва в гумената част и накрайникът се поставя във влагалището. После се стиска с ръка гумената част и течността се влива във влагалището.
Има и по-нови модели дамски душове, които не са с гумена част, която стискаш, а са с помпичка. Но са на същия принцип.
А самите промивки със смрадлика се правят лесно. Прави се отварата както ти е казано от лекар, изчаква се да изстине течността. Не трябва да е прекалено гореща, нито прекалено студена и се слага в дамския душ. Нататък е ясно.
Влагалищните промивки не е хубаво да се правят често, защото от тях може да се наруши нормалната влагалищна среда и това да предизвика поява на бактерии и гъбички, които водят до инфекции.

girls15, потърси друг лекар. Защото тези свещички може да са помогнали на някой, но да навредят на теб още повече. :roll:

zaicheee
02-11-2007, 22:39
bihte li kazali i na men kakwi sa tiq sweshti ? mn mi e interesno kak se maha towa otwratitelno neshto0o0 ..

`Death`Whore`
02-12-2007, 06:31
Всички говорите глупости! Смрадликата се накисва във вряща вода и не се прилага вътрешно!

ProstoAz
02-12-2007, 07:00
Темата е стара!