PDA

View Full Version : Какво ще кажете по въпроса?



Объркан
04-28-2006, 16:55
Здравейте имам проблем. Значи с моята приятелка нещо ми се струва че не е наред ](*,) какво имам в предвид значи постоянно търси копманията на други хора смисал такъв не иска да остане с мен и 5 минути :evil: все се приказва за някакви приятелки, и как трябвало тя бъде с тях но в същото време и аз да съм там, и не се спира и когато млъкне и и писна да говори иска от мен веднага да почна неква интересна тема...(тфа е друг въпрос)... ето например днес отивам у тях нещо си лежим на леглото и по едно време тя скача такава и вика аз отивам при Т. (нейна приятелка беше у тях) вика да не е сама и така и не се върна тръгнах си никой не забеляза братче.....
та кажете какво да направя говорил съм с нея много пъти резултат НУЛЕВ дайте съвет

FiRe_LaDy
04-28-2006, 16:59
Emi govori seriozno s neq i i kaji,che ne ti e priqtno da ste se v kompaniqta na priqtelkite i.Kaji i,che iskash da ste samichki pone za malko drugoto si go znaesh sam.Uspeh i dano ima efekt pone tozi pyt :evil:

^sladyranka`
04-28-2006, 19:54
ne moje taka
govori s neq i i kaji 4e ako ne se promeni 6te q zareje6
ne si dlajen da tarpi6 takova otno6enie!

black_dimond
04-28-2006, 20:44
lele tva ako e priqtelstvo az 6e se grumna i ako ne i go kaje6 nz dokude 6e stigne6 s tazi " priqtelka a ako ne iska6 da i kazva6 prosto i ti pravi taka

teenkopele
04-29-2006, 00:06
Emi govori seriozno s neq i i kaji,che ne ti e priqtno da ste se v kompaniqta na priqtelkite i.Kaji i,che iskash da ste samichki pone za malko drugoto si go znaesh sam.Uspeh...

Аз съм на същото мнение. :wink:

Glezlata
04-29-2006, 06:31
Qvno ne te zima na seriozno kogato govori6 s neq.Kaji i,4e iska6 va6e si li4no vreme,a ne vinagi da ste s neinite priqtelka.Da izliza s tqh kogato ne e s tebe.Kaji i,4e taka ti e nepriqtno i tq trqbva da te razbere. :smt016

IKisseDAGirL
04-29-2006, 09:07
кажи й, че това, което става, според тебе е сериозно и ако продължава така, ще е по-добре да не сте заедно :roll: нека да се поуплаши малко, че да се стегне :)

Krem4eto
04-29-2006, 09:18
Говори с нея,кажи че приятелките са важни,но и ти си важен!!!

POLA^_^
04-29-2006, 09:29
ами аз щях да ти кажа да говориш с нея,но както прочетох си пробвал и тя не е ебавала нищо....Единствения изход който виждам е да се държиш като нея,да я спечеш малко...ако не стане я късай и си търси друга!

MTV_GIRL
04-30-2006, 13:56
dammmmmmm opredeleno sam saglasna s neq - ne moje taka
govori s neq i i kaji 4e ako ne se promeni 6te q zareje6
ne si dlajen da tarpi6 takova otno6enie! | Ponqkoga trqbva da sme kraini !!! Uspeh dano si4ko da stane nared [-o<

Barbaronka
04-30-2006, 15:57
Zashto li si mislq,che i e skuchno s teb .. i misle skoro vreme da te ostavi.. ???
Ili e prosto ei taka s teb kolko da e bez ich..
Mai ne e vliubena v teb..
Znam liiiiiiiiii ?????? :smt017 :smt017 :smt017 :smt017