PDA

View Full Version : Gore glavata!!!



optimistkata
04-28-2006, 17:48
znaete li... super mi e stranno, za6to vsi4ki pi6ete za problemi? nqma li edin 4ovek koito da se 4uvstva prekrasno s nqkoi, puk daje i bez nikoi do sebe si? Vse pak toq jivot e ne samo za da stradame...a i da mu se radvame. Kato se mu4im samo zaradi drugi hora..ni ostava malko vreme za samite nas.
Az primerno sum sama...nqmam priqtel, no tova ne mi pre4i da vqrvam 4e 6te doide rano ili kusno, a do togava da si jiveq spokoino.
vqrno 4e prejivqvame golemi razo4arovaniq, 4e ponqkoga vsi4ko ne e taka kakto ni se iska, i 4e svetut ni se struva 4eren, no s volq i jelanie vsi4ko se preodolqva! Az se nau4ih, i ve4e izpitvam sujalenie kum horata koito se samoiztezavat, zaradi nqkoi, koito ili ne go zaslujava, ili ne znae za tova, puk i vsi4ki ostanali problemi...te ni6to ne struvat pred na6eto hubavo nastroenie. ako sami ne pozvolim na obstoqtelstvata da ni terzaqt, vsi4ko 6te e prekrasno.
ne mislite li???

avril_lavigne
04-28-2006, 18:10
znaete li... super mi e stranno, za6to vsi4ki pi6ete za problemi? nqma li edin 4ovek koito da se 4uvstva prekrasno s nqkoi, puk daje i bez nikoi do sebe si?Със сигурност има и такива,които се чувстват прекрасно,дори и сами.А защо ти е странно,че всички пишат за проблемите си?Та нали за това сайта се казва teenproblem.net :wink:

LP_girl_14
04-28-2006, 18:34
Може би си права,може би наистина трябва да сме оптимисти и да гледаме положителната страна на живота,но когато някой се влюби ръка за ръка с голямата обич идват и многото тъга,мъка,недоразумения,пр блеми и т.н.Но каквато и да е любовта е нещо много прекрасно и според мен тва е най-красивото чувство на света,за което си струва да преоткриваш нови и нови причини да живееш.Обичайте се :smt007

п.п. радвам се за теб че въпреки че нямаш никого до себе си не позволяваш мрачното настроение да те завладее и си щастлива :wink:

black_dimond
04-28-2006, 19:00
mn pravilno misl6 mn pravilno 4e 4ovek ne trqbva da e ne6asten i trqbva da se radva na malkite ne6a koito ni zaobikalqt a za saita vse pak trqbva da ima mqsto kudeto 4ovek da si kaje problemite :wink:

POLA^_^
04-28-2006, 19:22
много си права-Трябва да сме по-усмихнати,но е нормално да страдаш,че си загубил някого,на когото си държал.Това е място където тийновете търсят подлрепа и си споделят мъките!Но е хубаво,че има и такива слънчеви личности като тебе :lol:

nema`nikoi`tuka`f
04-28-2006, 19:51
Lubovta e ogan.Makata e dim.Nqma ogan bez dim...

i az sum sama jiveq si jivota e verno malko e gadno za bivshiq kak me precaka ama kvo sa da mu se molq li ...da ne mi e ikona :P shte doide drug , po dobar i shte sum vliubena pak posle nqma i taka ... ama vqrvam che poslednoto vliubvane shte bade nai dalgoto i nai krasivoto i istinskoto...i ... da se takovam v romantichkata :-D :lol: :-({|=

Krem4eto
04-29-2006, 15:07
Ако напишеш тема която няма проблем другите какво какво да ти отговарят?!
"Браво че се обичате" :)

Пък и не всички искат да си разказват връзката на цял форум...Ако има проблем,да хубаво е да се сподели!