PDA

View Full Version : Kak da q zabravq?



tonimen
04-28-2006, 18:04
kajete kak da razravq za neq i da ne mislq za neq?

LP_girl_14
04-28-2006, 18:21
Никак не е лесно да забравиш някого,който е преди това е намерил място дълбоко в сърцето ти...и не можеш да очакваш че ще се справиш с това за часове или за 2-3 дни,колкото и силен да бъдеш!Като за начало се оттърви от най-главните неща,които ти напомнят за нея-вещи,снимки...,после си намери някакво занимание с което да ти е зает ума..незнам може да си избереш някво хоби,да наблегнеш над ученето или каквато и да е работа.В този момент разчитай много на приятелите си.Ако са истински те ще са с теб!Не се затваряй в себе си.И най-вече,колкто и банално и изтъркано да звучи Трябва ти време,само то ще излекува раните ти.Късмет и дано успееш O:)

black_dimond
04-28-2006, 19:04
abe za da zabravi6 nqkoi sa nujni mn usiliq no vse pak moje da si nameri nqkoq druga kolkoto i tupo da zvu4i no taka mislie ti pone 4e sa dale4 ot neq moje su6o taka i da 4aka6 i vremeto vsi4ko da ot6umi no tva e dulug perio ot vreme

MqY_MqY_f
04-28-2006, 19:09
Много трудно се забравя обичан човек, подкрепям... опитай се да намериш друга на мястото на старата в сърцето ти!

^sladyranka`
04-28-2006, 20:04
amm az kato trqbva da zabravq nqkoi zapo4vam da mislq o6te pove4e za nego....i to po edno vreme mi omrazva i zagubvam interes... pomaga.. :)

Krem4eto
04-29-2006, 15:08
Мммм намери си друго занимание или друга!!!

ProstoAz
04-29-2006, 17:20
Клин - клин избива.
Само друго момиче ще ти помогне да я забравиш, няма начин...

Tamara†
04-29-2006, 20:12
Клин - клин избива.
Само друго момиче ще ти помогне да я забравиш, няма начин...
И аз съм на това мнение!Мисля че единствения начин да забравиш някого.. е да го замениш(ако мога 8-[ така да се изкажа)

FiRe_LaDy
04-29-2006, 20:38
Tova bi stanalo mnogo trudno bih kazala az ot lichen opit,no kogato lubovta e nespodelena boli mnogo poveche i e mnog po trudno.Lichno na men mi trqashe poveche ot godina.No razlichni hora .. Taka,che kakto kazaha drugite i az podkrepqm.Trqbva da namerish drugi - naistina pomaga \:D/

MTV_GIRL
04-30-2006, 07:37
ami vij sega ne e lesno da se zabravi 4ovek na koito si darjal predpolagam mnogo !!! izlizai na vanka pove4e s priqteli hodi po diskoteki #-o malko tam da sre6ne6 nqkoe momi4e da se razvedri6 malko izlizai na kafenca gledai TV i ne misli za neq :smt017 !!! USPEH \:D/ !!!

sexy_dizzy
04-30-2006, 08:47
Виждам че са ти дали такъв съвет,какъвто аз искам да ти дам и ще подкрепя тяхното мнение.Единственото и най-скоростно решение е да си намериш друга.Не е трудно,просто се огледай наоколо,пък и в заведенията или дискотеката все ще откриеш някоя мацка,която да ти грабне окото.
Другият начин е с времето.Но не ти препоръчвам да стоиш и да се вайкаш,че си я изгубил,а напротив започни да се забавляваш(знам че е трудно,но ако наистина желаеш да я премахнеш от мислите си трябва да го правиш).Тя трябва да разбере,че вече не я интересуваш.
И най-главното:ИЗГОНИ Я ОТ МИСЛИТЕ СИ!

SeXyTo_f
04-30-2006, 08:55
Ми, аз имам същия проблем...самоче с момче...щото нали съм момиче де 8-[ ...и е мн. трудно...вече месец май мина...на мен ми се стори като 3 без него...а ми е още по тежко като го гледам с новата му...просто...може би я избягвай...или нз... :| :-k