PDA

View Full Version : Как се сваля едно момиче?



MqY_MqY_f
04-28-2006, 18:52
Пускам темата от името на брат ми, който ме помоли ( да не ме помислите за обратна :D ) . По въпроса няма да споделям нищо, очаквам момчетата да му споделят някой трик!
Истината е, че е малко по-чувствителен човек, няма много приятели, и не че го обиждам, но не е от най-привлекателните типове... тоест е с наднормено тегло, и доста го тероризират в училище... Пада си по книги, и в интерес на истината е имал само една приятелка, която много яко се беше изгаврила с него и тя го напусна, след като го използва много гадно... и от тогава много се нарани, но все така си е наивен :/

Composure
04-28-2006, 19:36
ем тва е гадно :)
ама сигурно някоя ако го съжели примерно
никой не е роден красив все пак преди 3-4 год бях почти нещо такова
закачаха ме в училище не се подържах много и не излизах много бях пооо простичак :)
1 лято ми скимна че ще се променя и че няма да се оставя да си умря мухал
записах се на бокс и на карате тренирах яко почнах така да оформям релеф смених гардероба почнах да се гейлосвам :) някви такива ко друго беше абе тва главно и ся имам си приятели уважават ме а ако не ми беше скимнало щях да съм си мухал :smt004

MqY_MqY_f
04-28-2006, 19:43
ем тва е гадно :)
ама сигурно някоя ако го съжели примерно
никой не е роден красив все пак преди 3-4 год бях почти нещо такова
закачаха ме в училище не се подържах много и не излизах много бях пооо простичак :)
1 лято ми скимна че ще се променя и че няма да се оставя да си умря мухал
записах се на бокс и на карате тренирах яко почнах така да оформям релеф смених гардероба почнах да се гейлосвам :) някви такива ко друго беше абе тва главно и ся имам си приятели уважават ме а ако не ми беше скимнало щях да съм си мухал :smt004
Това в България да има състрадателни момичета не е много често. Аз съм такова момиче, и понякога доста съжелявам примерно когато някой по-голям или по-силен бие беззащитен човек. Това е гаднярско. И винаги се опитвам да помогна, дали ще е с думи, или със зъби и нокти (колкото и смешно да звучи)
Преди беше ходил на карате, но нямаше видим успех. Ходеше към година и нещо, но нямаше промяна във фигурата му, въпреки че караше на диети и не ядеше месо, само зеленчуци и на салати караше. Всеки ден излизаше, упражнения, беше непрекъснато навън с колело, караше, и беше много активен. Аз винаги се опитвам да го окуражавам, но мисля че е загубил вече желание... А и той знае че има дебели кости, и пак не вярва... :(

^sladyranka`
04-28-2006, 19:48
ami po dobre ti kato kato sestra pogovori s nego i mu obqsni nqkoi ne6ta... kaji mu kak na momi4etata 6te im haresa da badat svalqni.... i ako ima tolkova golqm problem s tegloto -pomogni mu....pak i ima momi4eta koito haresvat zakraglenite mom4eta...:)

Composure
04-28-2006, 19:49
ем тва е гадно :)
ама сигурно някоя ако го съжели примерно
никой не е роден красив все пак преди 3-4 год бях почти нещо такова
закачаха ме в училище не се подържах много и не излизах много бях пооо простичак :)
1 лято ми скимна че ще се променя и че няма да се оставя да си умря мухал
записах се на бокс и на карате тренирах яко почнах така да оформям релеф смених гардероба почнах да се гейлосвам :) някви такива ко друго беше абе тва главно и ся имам си приятели уважават ме а ако не ми беше скимнало щях да съм си мухал :smt004
Това в България да има състрадателни момичета не е много често. Аз съм такова момиче, и понякога доста съжелявам примерно когато някой по-голям или по-силен бие беззащитен човек. Това е гаднярско. И винаги се опитвам да помогна, дали ще е с думи, или със зъби и нокти (колкото и смешно да звучи)
Преди беше ходил на карате, но нямаше видим успех. Ходеше към година и нещо, но нямаше промяна във фигурата му, въпреки че караше на диети и не ядеше месо, само зеленчуци и на салати караше. Всеки ден излизаше, упражнения, беше непрекъснато навън с колело, караше, и беше много активен. Аз винаги се опитвам да го окуражавам, но мисля че е загубил вече желание... А и той знае че има дебели кости, и пак не вярва... :(

това са костите и хрощялите го бях писал обаче от това няма щембе примерно :) ем нз кво може да се направи те много жени гледат фигурата и да не си красив според мене ако се подържаш можеш да компенсираш тва което ти е дала майка ти :) примерно аз не съм баш красив ами съм чаровен :) просто тряба да го открие и да го подчертае тва :)

edit : http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=35704 ето я темата :)

MqY_MqY_f
04-28-2006, 19:51
... :-s

MqY_MqY_f
04-28-2006, 21:06
благодаря за помоща :-#

Lord Vader
04-28-2006, 21:16
Аз мога да предложа една не много полезна, не гадна...и мнооого ефикасна диета...не от личен опит, но познавам един пич, който отслабна много...

Composure
04-28-2006, 22:22
Аз мога да предложа една не много полезна, не гадна...и мнооого ефикасна диета...не от личен опит, но познавам един пич, който отслабна много... ти май не си добре я прочети линка който дадох и пак кажи
не знам диета за смаляне на костите

Lord Vader
04-28-2006, 22:24
Аз мога да предложа една не много полезна, не гадна...и мнооого ефикасна диета...не от личен опит, но познавам един пич, който отслабна много... ти май не си добре я прочети линка който дадох и пак кажи
не знам диета за смаляне на костите
оу... :-D

Composure
04-29-2006, 08:31
Аз мога да предложа една не много полезна, не гадна...и мнооого ефикасна диета...не от личен опит, но познавам един пич, който отслабна много... ти май не си добре я прочети линка който дадох и пак кажи
не знам диета за смаляне на костите
оу... :-D
ама според мене тва може да се поопрай доста яки тренировки може ако направи лек релеф тея дебелите му кокали да изглеждат като мускулна маса :) ама тряя да се дадат пари за добавки

MqY_MqY_f
04-29-2006, 10:05
Сигурно е така...

04-29-2006, 10:41
Всяко тяло си има своите грижи ! Не може току така да се свалят килограмите, ако направиш така и изведнъж стане, то знай, че ще има проблеми с мускули и т.н. Всеки един организъм се нуждае от храна, но в нормите. Накарай брат си да се промени, да ходи усилено на тренировки, малко джогинг, фитнес, лека атлетика и т.н. Той има и един плюс - това, че като е с наднормено тегло, ако ходи на фитнес и е постоянен, ще има по добро тяло, по развити мускули и т.н. Да намери някоя компанийка с която да се събира. Да промени външния си вид (малко гел тва онова) и всичко друго ще започне само да става. Трябва постоянство..