PDA

View Full Version : Мразя се...



Lord Vader
04-28-2006, 18:56
Мда...мразя се...и за това ви моля малко да ми помогнете...не да се 'отмразя'...Ммм, значи, нека да почна с моята малка, безинтересна история...Аз съм на 15(почти 16)не мился, че не съм слаб-дебел, нисък-висок, грозен-красив и т.н...Аз съм лузъра в даскало, няма да задълбавам, защото мился, че знаете за какво става въпрос...по-цял ден уча, чета книги, комикси, слушам...ммм...музика, която е нормална(метъл,пънк), но и за т'ва съм подиграван...Викат ми с гадни прякори, защото съм различен, обличам се различно, държа се различно и т.н...в същност....' к 'во ви задълбавам в жалката ми история, не е т'ва проблема ' ...та Леко казано, луд съм по едно момиче, което даже не ме и познава(е) от първия път, когато я видях...с нея си приличаме по доста неща...музика, стил на обличане, но имаме и две съществени разлики...тя не е лузърката в даскало, също и затворенячката...и, ето, пак се отклонявам...
И...така получих шанс да се запозная с нея, да се опозная, да се срещна, да говоря по тел-а, въобще....не мога да повярвам, че тя ми е обърнала внимание....и така...когато се сетя за нея...кръвното ми налягане...'пада', пулса ми се ускорява, едно особено чувство се, как да кажа, се пробужда...хммм...в мен...не мога да го обясня...все едно изтъпвам, или незнам...тъъъ...аз не смея, просто не смея да направя някои от ^^нещата, за които казах, че имам възможност....сдухвам се, страхувам се, казвам си, че не заслужавам такова момиче...(смейте се, да)страх ме е от целувката с нея, ако има такава...и за да има, трябва да преудолея тези страхове и мисли...Е моля ви, хора...как да го направя, как да се бреборя със себе си, как просто да се отпусна и да не се изложа пред нея?
Съжалявам, че трябваше да ви занимавам с това, но...отчаян съм...не искам да пропилея шанса си! ](*,)

MqY_MqY_f
04-28-2006, 19:06
Човече, не се притеснявай! Споко!!

*BlackRhythm*
04-28-2006, 19:18
Давай смело бе пич,кво се косиш :D
Не може да продължаваш в страхове,нали?
Пробвай.
Ако не стане-не стане и толкова.Не е единствената,нали?Главата горе \:D/

Lord Vader
04-28-2006, 19:20
Благодаря ви много за подкрепата и разбирането...офф...не знам...и аз си пожелавам силата да бъде с мен, и да спра да не си отговарям на обажданията...и въобще всичок това да мине, но определено не съм спокоен :)

helpless no !!!
04-28-2006, 19:42
Deeeeee mom4e spri se!!!!!! Jivota e edin i trqbva sega da se jivee.Ebi gi si4ki tupanari koito ti se podigravat i ti prechat da jiveesh.Nikoi nqma pravo da ti prechi ida ti navliza v li4noto prostranstvo s tupizmite si!!!AMA NIKOI!!! Ti si tozi koito ypravlqva sebe si ,poznava se nai dobre ot vsekigo dryg i znae kak iska da jivee.Mahni gi tia kompleksi.Qvno mnogo ama mnogo si hlutnal po momi4eto..samo 1 shte ti kaja.NQMA STRASHNO!!!!! :) Povqrvai mi shte ima i drygi macki ama sega kato taia ti e purvata shte ti kaja che prosto trqbva da povqrvash v sebe si..da ne si mislish che si nqkakvo ni6tojestvo i nqkakvi takiva tupotii za6toto ne e vqrno.Mahni tia kompleksi i jivei za miga.Sre6taite se..pokaji i kolko durjish na neia....povqrvai che mojesh.BUDI SILEN!!!!Aide yspeh!!!!!!!!!!

04-28-2006, 19:54
Така!Като за начало да започнем със заглавието!Още от това `Мразя се` се вижда колко ``висоооко`` мнение имаш за себе си ! Замислял ли си се,че именно там може да се крие проблема.. И тук може би се сещаш,че идва ред на клишето-за да те оценят другите,първо трябва да се оцениш самия ти!(так али беше? :roll: ).Наричаш себе си лузър,а момичето не било от ``забутаните``!...Е,а замислял ли си се дали тя ще се захване с човек,вглъбен в комплексите си и мислещ себе си за неудачник!Горе главата!Обърни внимание на положителните неща в себе си и гледай да изпъкнеш с тях пред нея!Демонстрирай някакво самочувствие...Естествено не прекалено,разбираш нали?!;] Трудно е,но успееш ли... ;P
Сам осъзнаваш,че не трябва да си изпускаш шанса!!!Давай смело!Можеш да съжаляваш ако не успееш,но си обречен ако не опиташ!;]]

Lord Vader
04-28-2006, 20:06
Мисля, че забравих нещо важно...не знам какво да й кажа, ако й се обадя...не искам да става неудобно... :-k

04-28-2006, 20:13
Ами в случая може би с смс ще ти е по-удобно?;]

Lord Vader
04-28-2006, 20:19
Мммм...не...нямам пред вид да я свалям по тела...просто ако аз или тя ми се обади...да не замлъкна, да не стане неловко...

04-28-2006, 20:21
Ami pi4 ti qvno iska6 da si s neq i za tova ne trqbva da se pritesnqva6 tolkova mnogo.Trqbav da go prevuzmogne6,za6toto sus sram ni6to nqma da stane.Moje i da si luzura kakto ti kazva6 ama ako se interesuva ot teb misli6 li 4e tova 6te q ineteresuva.Ne misli taka za sebe si.Ne misli6 li 4e drugite gre6at v precenkata si za teb

04-28-2006, 20:26
Ami pi4(ako mi pozvoli6 da te nari4am taka) neznam dali si razli4en ili ne ama ti si vluben v tva momi4e.Moq suvet e da se opita6 da q spe4eli6.Tva 4e drugite mislqt 4e si nqkuv razli4en i ti se podigravat ne promenq ni6to.Te prosto ne te poznavat dobre 4e da tvurdqt takova ne6to.Spored men si svqstno mom4e i se opitai da spe4eli6 momi4eto.Prevuzmogni straha si i deistvai.Uspeh!

04-28-2006, 20:27
Ami pi4(ako mi pozvoli6 da te nari4am taka) neznam dali si razli4en ili ne ama ti si vluben v tva momi4e.Moq suvet e da se opita6 da q spe4eli6.Tva 4e drugite mislqt 4e si nqkuv razli4en i ti se podigravat ne promenq ni6to.Te prosto ne te poznavat dobre 4e da tvurdqt takova ne6to.Spored men si svqstno mom4e i se opitai da spe4eli6 momi4eto.Prevuzmogni straha si i deistvai.Uspeh!

Lord Vader
04-28-2006, 20:46
То, мда...прави сте...трябва да се действа...ако се самосъжалявам и се чудя, "Как?"...нищо няма да постигна...

Sunny_stz
04-28-2006, 21:06
Hei po-spokoino q karai!Momi4eto nqma da te ohape :PP Budi po ob6titelen,zagovaqrqi q ,sled kato ve4e si imate telefonite obadi i se ei taka i q pokani da izlezete :) Puk kato imate ob6ti interesi o6te po-dobre,moje bi 6te znae6 ,4e 6te ima za kakvo da si govorite kato za na4alo :)

04-28-2006, 22:30
Deeeeee mom4e spri se!!!!!! Jivota e edin i trqbva sega da se jivee.Ebi gi si4ki tupanari koito ti se podigravat i ti prechat da jiveesh.Nikoi nqma pravo da ti prechi ida ti navliza v li4noto prostranstvo s tupizmite si!!!AMA NIKOI!!! Ti si tozi koito ypravlqva sebe si ,poznava se nai dobre ot vsekigo dryg i znae kak iska da jivee.Mahni gi tia kompleksi.Qvno mnogo ama mnogo si hlutnal po momi4eto..samo 1 shte ti kaja.NQMA STRASHNO!!!!! :) Povqrvai mi shte ima i drygi macki ama sega kato taia ti e purvata shte ti kaja che prosto trqbva da povqrvash v sebe si..da ne si mislish che si nqkakvo ni6tojestvo i nqkakvi takiva tupotii za6toto ne e vqrno.Mahni tia kompleksi i jivei za miga.Sre6taite se..pokaji i kolko durjish na neia....povqrvai che mojesh.BUDI SILEN!!!!Aide yspeh!!!!!!!!!!

napulno sum suglasen!!!!!!!vsi4ko e do samosuznanieto-ako samo se samosujalqva6 i si misli6 4e si luzur mn qsno 4e 6te si takuv!!4eti po malko 1 jivot se jivee i ne trqbva da go propilqva6 v zubrene-ima i po vajni ne6ta ot urocite(tva ot men da go znae6 :lol: ) trancuvai vse edno nikoi ne te gleda pei vse edno nikoi ne te 4uva obi4ai vsqka6 nikoi nikoga ne te e naranqval!!!

avril_lavigne
04-28-2006, 22:43
То, мда...прави сте...трябва да се действа...ако се самосъжалявам и се чудя, "Как?"...нищо няма да постигна...Да,определено е така!Казвам ти го от личен опит.Събери смелост да действаш,защото после може да съжаляваш,че не си направил нещо навреме,когато си имал възможност и си пропуснал шанса си!А доколкото това,че се мразиш-недей така.Ако ти не се обичаш,какво очакваш от другите?!Научи се да се обичаш и тогава и другите ще те обичат!

teenkopele
04-28-2006, 23:44
Пич, споко... ;) Истината е ужасяваща - влюбен си. :D <3 хахах така. Трябва да избягаш от всички тия мисли, че не я заслужаваш.. ;) иии щом си приличате толкова много ще има за какво да говорите ;)

Айде успех. И нека Силата да бъде с теб. ;)

Аз съм на същото мнение. :wink:

MartiSSima
04-29-2006, 11:23
Ей сладур, ти си просто влюбен!!!Няма от какво да се плаши просто се дръж малко по свободно!Сам каза че си имал възможност да полафиш с нея, така че действаи отпусни се, сам казваш че имате мн общи неща значи все нещо ще я заинтригува.Бъди спокоен момичетата не хапят!Успех ти пожелавам!

Krem4eto
04-29-2006, 16:25
То, мда...прави сте...трябва да се действа...ако се самосъжалявам и се чудя, "Как?"...нищо няма да постигна...

Зае*и всички,които ти се подиграват и напук на тях /е и за себе си/ си хвани за гадже това момиче!!!Целуни я непременно!!!И захвърли на някъде тъпите си страхове и действай пич!!!Хаийде УсПеХ!!!

honey_7o
04-29-2006, 16:46
Единственото което ще ти кажа е че ти сам трябва да си повярваш и да преудолееш страховете си(звучи лесно но не е)От личен опит обаче мога да ти кажа че успееш ли ще постигнеш много.Успех :)

04-30-2006, 08:25
Единственото което ще ти кажа е че ти сам трябва да си повярваш и да преудолееш страховете си(звучи лесно но не е)От личен опит обаче мога да ти кажа че успееш ли ще постигнеш много.Успех :)

Подкрепям!!!

И аз от личен опит го знам и почти вече съм го преодолял този срам,страховете почти не точно.Аз съм едно момче на 20години и съжалявам само че със сегашното си мислене и сегашната си компания не съм на твойте години.

MTV_GIRL
04-30-2006, 08:34
dammmm saglasna sam s tova - Пич, споко... Истината е ужасяваща - влюбен си. <3 хахах така. Трябва да избягаш от всички тия мисли, че не я заслужаваш.. иии щом си приличате толкова много ще има за какво да говорите

Lord Vader
04-30-2006, 11:16
Ами...не знам... :| ...не искам да си пропилявам шанса, както вече ках, но все повече и повече, осъзнавам, че се страхувам от всякакъв вид разговор с това момиче... чак се отвращавам от себе си...продължавам да се мразя, за това, че съм такъв "страхлив срамежливец" , но също така си казвам, че ако не направя нещо, ако не почна да й говоря, ако не й докажа, че я харесвам много и държа на нея, тя ще си каже, че аз не се интересувам от нея и аре...пропилян шанс...оставам си лузъра в даскало, пак...с още по-ниско самочувствие, с още по-ниски шансове, с още повече подигравки...
Разбира те ли...аз осъзнавам, че трябва да се променя, че трябва да действам, но не знам как...ако знаех как аз щях да го направя, независимо от това, колко ме е страх, срам...и т.н....просто не знам как...

ne6i4
04-30-2006, 12:16
pich vij sq!Istinata e che si vluben!trqbva da preodoleesh vsichkite si straxove,da idesh pri neq i da i kajesh kakvo 4uvstvash! :smt023 tva e na4ina!nima iskash tq da napravi pyrvata kra4ka!? [-X neeee otiva6 i q zagovarq6 obqsnqva6 i kak stoqt ne6tata i dano uspexa ti se usmixne 8)
aide dano da uspee6 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006

ne6i4
04-30-2006, 12:22
olelei do kyde stigna sveta!Opita ti da q svalish nqma da se uven4ae s uspex dokato ne ide6 da q zagovori6!!!! #-o ako prodyljava6 taka naistina nqma da ti trygne!!!!!
STEGNI SE!ne se pravi na DETE kakvoto ne si!kato q xaresva6 stqgai se!!!!!!!ne se samosyjalqvai :smt018 :smt018 :smt018 tam ti e nai golqmata gre6ka!!!! :smt084

Heart_Break_Kid
04-30-2006, 12:41
Най-важното е да се отпуснеш и трябва да действаш.Обади и се да излезете и я питай нищо не губиш ако пробваш :wink: успех

648541
04-30-2006, 12:56
vij sega kazvam ti go ot li4en opit ne propuskai 6ansa si [-X 6tom q haresva6 tolkova mn DAVAI...Ako e gotina nqma da ti s izsmee v liceto!! Kaji si 6tom dr go mogat i az go moga..... Pravi kakvoto trqabva puk da stava kakvoto 6te!!!!!!!Az vinagi sum se rukovodela ot tazi misul i tq mi e davala sili taka 4e stegni se i davai napred i bii nared.
NE Q IZPUSKAIIIIIIIIIIII [-X :mrgreen:

DeSsY`
04-30-2006, 21:45
Така:

1. Първо вземи си промени мнението за себе си, защото това само влиае върху самочувствието. 2. Въобще да ти не пука за тези, които те обиждат. Не им обръщай внимание! Ти си единствен и съвършен, като всеки човек. Запомни го! 3. Обади се на това момиче, за да се изпуснеш шанса си. А и като гледам здравата си хлътнал по нея. Като извод ще кажа да бъдеш такъв какъвто си и да не ти пука за мнението на околните! И те не са съвършенни. Всеки човек е с по нещо странен на другите. Най-искрено ти пожелавам да успееш!

Dr. Kazimbutt
04-30-2006, 22:33
Lord Vader, защо си решил, че си лузър? Най-вероятно те вълнуват различни работи от тези, които интересуват другите. Защо се определяш като загубеняк? В края на краищата, всеки си има свои интереси.

Колкото до момичето - престрашаваш се и действаш. Няма друг начин. И не си втълпявай, че не я заслужаваш и тем подобни глупости (психическата нагласа е много важна)... може един ден да се окаже, че тя не те заслужава, а не ти нея.

П.П. Не се мрази, защото омразата води към тъмната страна на Силата! :wink:

И нека Силата бъде с теб!

Lord Vader
05-03-2006, 21:07
Много ви благодаря за съветите, хора...мился, че вече почвам да се осъзнавам и да предприемам някакви действия...мисля, че нищо няма да загубя ако й кажа какво мился...ако не сполуча...оставам си същия...и това е... :-D

dAnnyb0y
05-03-2006, 21:31
След този отговор на Тъмния Лорд, смятам че темата е приключена мои малки друидчета :>