PDA

View Full Version : Пак тва пушене,дееба...



Abs0lut3_Sl1m
04-28-2006, 19:46
Значи,абе хора...не знам кво става с мен?Значи неска класната ми ръсна една много кофти новина.По-скоро те бяха две(И са!)!значи първата е че ако не спра да върша простотии в даскало,щели да ме изключат.Имал съм една седмица да се "оправя".Явно "дебелата кифличка"(Демек Боев,по БЕЛ)и е наръсил доста глупости за мен(Които са си истина :? )и ся ви казах кви са последствията.Ще се постарая за да се поправя,обещавам ви :wink: Обаче следващото нещо ме разеба още повече.Значи оказа се че тя знаела че аз пуша! :shock: Каза ми че веднъж съм си бил извадил кутията Бяло Виктори( 8) )! :shock: КОга съм го напрайл тва не че помна,обаче факт...и ми вика дай си рАцете(Да,неграмотен сАм)и те естествено смърдяха здраво(Все пак след голямо)и така... И не само за мен.Ами и тея от нашия клас дето пушат и тях ги знае...обаче ся се прай на точна нещо и каза че ако се "оправя" нямало да дъни.И за финал да ме довърши днеска майка ми :arrow: Във вторника щяла да идва в даскало,майна!!!Ебаси работата...и ако тая класна се разддрънка не ми се мисли...то всъщност едва ли ще стане чак такова ГОЛЯМО нещо,обаче все пак...нали!?!Абе...нз що я пиша тая тема,обаче ше ми олекне ако някой каже нещо...успокояващо... [-o< Еми тва е...
дейба и цигари,дейба... :---)

amidofenka
04-28-2006, 20:11
ami nishto 4udno sled edna dve sedmici s maika si zaedno da si pushite cigarite :mrgreen: amm vsashtnost tq pushi li shtot ako ne pushi moje da se opita da te spre ama ako pushi se samnqqm :-k emi uspokoi se draj se malko po vazpitano po balgarski i RALTATA GUTOA :mrgreen:

^FaiNt^F
04-28-2006, 20:25
aman ve4e ot tvoite temi s tiq cigari be de*a ](*,) na 13 godini si velikiq gyzar kato pali6 nali be?
aa segaa syveta-emi krotni se malko. pravi se tam izvestno vreme na dobro dete-slu6ai malko v 4asovete, pu6i samo na sigurni teritorii, ne se fukai izli6no pred syu4enicite i taka....drugo nz kvo da ti kaja
ae opravqi se :lol:

midnight...
04-28-2006, 21:35
хах спри цигарите :mrgreen:
а майкати - не можеш ли да я разубедиш някак си?!

teenkopele
04-28-2006, 22:38
:arrow: Спри цигарите и готово. :wink:

:arrow: Говори с майка ти и, според мен, по-добре й го кажи, преди да го е научила от даскалката. :)
Успех. :wink:

djigi
04-29-2006, 09:22
aman ve4e ot tvoite temi s tiq cigari be de*a ](*,) na 13 godini si velikiq gyzar kato pali6 nali be?


И спри да пушиш!!! Защо го правиш? (както виждаш съм сложила въпросителен знак-чакам отговор) Ти сега си 7 клас, нали... не се ли готвиш за кандидатсване, не се ли занимаваш с други неща! М/у другото дори майка ти да научи, че пушиш нищо няма да се промени - това не трябва да те успокоява! Ще ти обясни колко е вредно и т.н., ще те накара да обещаеш, че повече няма да пушиш и така. Всъщност тя пуши ли? А и това, че ако се оправиш класната няма да каже на майка ти - хм, не мисля, че ще постъпи наистина така. Вземи наистина се "оправи" - учи си, не шумоли в час....

Ipolit
04-29-2006, 10:25
Според мен теб трябва да те затворят в някой килер за няколко дни :smt018 да се оправиш!

04-30-2006, 19:00
i az pu6a
maika mi razbra
pyrvite nqkolko dni mi se prave6e na syrdita...
vika mi malko i na kraq sprq....
neznam za tvoqta maika.... no kvo da prai jenata 6te ti povika malko i nakrai 6te spre....
puk moje6 da izdurji6 nqkolko meseca bez cigari dokato otmine slu4kata i posle pak da po4ne6 ili izop6to da nepo4va6......nz ti re6ava6.... :-k

ycMuBkaTa
04-30-2006, 22:37
По-добре кажи на майка ти предварително, за да не ти писка толкова и да те защити донкъде пред класната.