PDA

View Full Version : kritichen sluchai!!!pls help



04-28-2006, 20:13
v momenta v glavata mi e istinska kasha!!! ](*,) :smt010 i taka nqma da se oplakvam poveche a pochvam po sashtestvo:

predi okolo 2-3 meseca hodih s momche nqkolko g. po golqm ot men.da go narechem A.toi e ot o nezi momcheta deto tarsqt samo sex i posle te ostavqt :evil: i kato razbra che nqma da postigne celta si A. prosto sprq da me tarsi.sled edin mesec toi otnovo se poqvi v jivota mi :roll: hodeh pri edna fr i toi vinagi beshe tam pri svoi fr.kazvat che govorel s dobro za men a ne kakto za starite si gadjeta.i naistina se darji milo kato se vidim :smt007 prez tva vreme v jivota mi stava o6te edno vajno sabitie :smt005 ot po4ti sedmici si govorim po skype s edno mn qko momche :smt007 da kajem B.nie se znaem koi sme.vijdali sme se.no skoro shte izlezem naistina kato na sreshta :smt008 a kato hodeh pri taq fr deto se zasicham s A. se vijdah i s dr 2 momcheta (R. i L.) s koito si flirt.v posledstvie razbrah che R. i B. sa 1-vi bratovchedi :shock: :shock: :shock: i B. e razkazal za men na R :shock: a prez tva vreme me svalq edin fr na A :? ...a sega ???

i taka tva e vazmojno nai sakrateniq variant #-o ako nqkoi go e prochel da pomogne!plsssss [-o< [-o< [-o<

babi_girl
04-28-2006, 20:26
Леле много замотана работа! :-k Какво да правиш ли! Еми според мен трябва да си изясниш сама на себе си кой от тези момчета харесвш найстина. Значи според мен А, не говори лоши за теб защото не си му пуснала като другите му гаджета и той е разбрал, че не си лесна и може би това го кара да те уважава. С Р и Л само си флиртувала нали? Отписваме ги тях. Остават Б и приятеля на А. Според мен трябва да се замислиш кой е най-свестен и не търси само секс. Според мен е Б :wink:

black_dimond
04-28-2006, 20:36
az napravo se 6a6nah no toji ot 4ata mi zvu4i mn dobre :wink:

POLA^_^
04-29-2006, 09:11
уау!Ей,мацка,ти май си адски харесвано момиче(поздравления за което).Мисля,че трябва да се насочиш към един,а да не отвръщаш на флиртовете на всичките ти ухажори,че нали знаеш да не излезеш леко момиче в един момент без да си искала!Късмет!

Krem4eto
04-29-2006, 09:14
Абе тоя от чата май е най-добре :)

sometimes_
04-29-2006, 10:08
Уфф, добре, че не съм на твое място :wink: . И на мен ми изглежда, че този от чата е най-добре...

^Pretty{}Girl^
04-29-2006, 10:29
axaxagxgaxgagxahxahxhaxahxahxahxhahxhaxhahxaxhahxa hxhaxhahxahxahxahxahxahxahxhaxhaxaxax
mi izberi si edin i davai xaxaxa

04-29-2006, 11:49
Сапунки :)

Chiana
04-29-2006, 12:23
Няма смисъл да се връщаш назад. Почни на чисто. Например с момчето от чата... С другите ти е много забатачена работата...

ne6i4
04-29-2006, 14:30
уау!Ей,мацка,ти май си адски харесвано момиче(поздравления за което).Мисля,че трябва да се насочиш към един,а да не отвръщаш на флиртовете на всичките ти ухажори,че нали знаеш да не излезеш леко момиче в един момент без да си искала!Късмет!


syglasna sym s tva :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
ama kato q pro4etox :smt013 ni6to ne razbrax!!!!!