PDA

View Full Version : Любовни .. ?



Имам въпрос..
04-28-2006, 20:43
Добър вечер , да знаете някакви .. Любовни поеми ли как да ги нарека или рими .. или там както е Примерно
Обичам те , не мога да те забравя.
Но по-яки такива който да впечетляват 1 момиче?;)

black_dimond
04-28-2006, 20:48
mi ne znam poemi no 6e ti kaja 4e samo s poemi nqma da stane trqbva i deistviq za da vpe4atli6 nqkoe momi4e no ako ve4e si q vpe4etlil i rimi4kie 6e poslujat no vupreki tova si mislia 4e i edni obi4am te stiga

teenkopele
04-29-2006, 00:07
Разрови се малко и ще намериш доста. :)
Успех. :wink:

Имам въпрос..
04-29-2006, 05:24
black_dimond
Не искам да я свалям , тя ми е гадже ;)
Просто много харесва такива и искам да я зарадвам.


p4elata_brumze
Ако бях намерил щях ли да флуудя тук ? ](*,) ](*,)

Glezlata
04-29-2006, 06:24
Не взимам наркотици,не пуша и не пия,всичко е на ред,но не мога вече да крия,че сам пристрастена къъм теб!!!
Prerovih protfeila si i vidqh 4e e prazen,preburkah djoba si i namreih 5 stotinki,prerovih surceto si i namreih teb, edva togava razbrah kolko sum bogat/a!
Ne me e strah da priznaia, che te obicham. Ne me e strah da ti kaja, che v ljubovta si kam teb vechno shte se vricham. Strah me e samo ot edno - niakoi den ot men da ne si tragnesh i obarnal grab nikoga da ne se varnesh!!!
Ako predi sam mislil, che sam edin ot shtastlivcite na zemiata, to otkakto te sreshtnah veche sam siguren, che e taka!!!
\:D/

Имам Въпрос..
04-29-2006, 12:19
Благодаряяяяя :)
Точно за такива каквито каза @Глезлата става дума , ако имате и други моля пишете ги - Глезлата благодаря ти :)

literbebe
04-29-2006, 13:09
Едно сърце безъмно те оби4а.Едно сърце безумно те кълне,4е ве4но тебе ще оби4а,4е ве4но тебе ще кълне.Но знай,4е бе6е първата ми оби4 и последната ще бъде6 ти!

Бих искал да ти кажа много,но не мога.Бих искал да ти кажа вси4ко,но не трябва.Оби4ам те!Това е много.Оби4ам те!Това е вси4ко.

Бих те накарал да не влизаш в сънищата ми,защото така ме измъ4ваш.Бих те накарал да не стоиш в о4ите ми ,защото го караш да пла4ат.Бих те накарал да спреш да правиш вси4ки тези неща,но не мога,защото толков много те оби4ам,4е дори да страдам пак те искам!

Пиша ти,защото те оби4ам!Виж само колко хубаво зву4и,но истинската хубост е когато със същото ми отговаряш ти!

Живей,животът има смисъл.Живей вув всеки хубав ден.Живей,защото те оби4ам!Живей,но винаги със мен! \:D/

literbebe
04-29-2006, 13:11
Виж и ей тука www.4love.hit.bg

ne6i4
04-29-2006, 13:41
ami vij v www.memorys.hit.bg
ima mn gotini :D