PDA

View Full Version : Става дума за подарък



подаръчеее
04-28-2006, 21:39
Здравейте,ще карам направо мислите ли че трябва да се подарява някакво подаръче/сувенирче свързано с 1 месец от връзката и така всеки месец.Какво мислите по въпроса!?Аз мисля че няма нищо лошо чакам идеи благодаря!

LP_girl_14
04-28-2006, 22:16
Ми аз си спомням че за 1 месец от връзката ни подарих на моя приятел една сребърна верижка и на нея едно сърчице с ключе.Той много,ама много се зарадва!Става за подаръче,щото хем ще е винаги с него ,хем пък си е символично.Но иначе може да му подариш някоя своя вещ която значи доста за теб или пък някакъв диск с любовни песни или пък просто да прекарате една романтична вечер заедно :smt007 Идеи колкото искаш,но каквото и да направиш съм сигурна че ще го оцени :wink:

teenkopele
04-28-2006, 23:53
Стихотворение измислено от теб. :wink:

Glezlata
04-29-2006, 06:40
Стихотворение измислено от теб. :wink:
Dobra ideq.Naistina ne6to,koeto ti si naprvil 6te e super podaruk.Da i kupuva6 ne6to za 1 mesec...nemislq.

Nadelina
04-29-2006, 08:01
Vajen e chovekat a ne dekora..Tova koeto she napravish za nego e po vajnoto otkolkoto kakvo tochno she mu podarish...Nachina po koito she mu gu dadesh...S lubov .. mnogo lubov...
A pak inache mojesh da mu podarish neshto koeto toi obicha...naprimer az podarih edna shapka shtot moq vinagi noseshe shapka...i sega kato e s taq shapka vinagi si misli za men :)

Krem4eto
04-29-2006, 15:52
Мисля че на 6 месеца,1 година,2.... ама на 1 месец :-k

648541
04-29-2006, 16:02
Мисля че на 6 месеца,1 година,2.... ама на 1 месец :-k

i az taka :-k :-k :-k

Persefona
04-29-2006, 16:05
според мен не. първо връзката е от скоро и второ не най- важното нещо на света са подаръците

подаръчеее
04-29-2006, 19:27
ами аз мисля нещо просто ей така...незнам просто ми дойде на ум тая идея и сега просто ви питам най-учтиво какво мислите за въпросът ми!
Знам че мн обича орхидеи може пък една орхидея да и взема...по принцип моята приятелка е мн жизнерадостна и най-малкото би се зарадвала и като знае че е от сърце , от друга страна не искам да я плаша в смисъл още от първия месец и някакви големи подаръци,има си време за всичко!Благодаря на който е дал мнение дано да има и още

L_i_z_I
04-29-2006, 19:30
Аз мисля,че трябва.В смисъл,че ще е хубаво.Момчето ще се зарадва.Може да купиш нещо малко,но от сърце,ще доставиш голямо удоволствие на приятелката или приятеля си :) ;-) :P

Tamara†
04-29-2006, 19:37
Еее всичко трябва да се уважава!Месец,два...година,д ве..
Пък колкото до подаръка!Мисля че половинката ти ще бъде много радостна от факта..че си се сетил/а!Не е нужно да е нещо скъпо..важното е да е от сърце!Има една такава приказка O:)
Някой беше казал стихотворение..да това е една чудесна идея!Много изобретателно..може да бъде някаква играчка,букет цветя,бижу!Всичко зависи..от това какво той/тя харесва..все пак..ти по-добре познаваш половинката си..би трябвало да знаеш какво трябва да му/и купиш!Нещо на което ще се зарадва..

подаръчеее
04-29-2006, 20:02
Аз съм момче да спрете да пишете в двата рода да не ви измачвам ;-) , ами ще разгледам и ще и взема нещичко! Благодаря все пак на всички ви ама все пак не отказвам още мнения :mrgreen:

Tamara†
04-29-2006, 20:03
Еми пич под ника "подаръчеее" от къде бих могла да разбера момиче ли си момче ли си! :-#

light_purple
04-29-2006, 20:29
Mi stava i za6to ne?Ima gotini suveniri,koito naistina 6te se haresat na mom/i/4eto

vra4ka
04-29-2006, 21:15
Пффф по-добре отидете някъде заедно и се почерпете .Това да е подаръка. :-)

Ecstasy
04-29-2006, 21:24
Според мен ще е хубаво ако вземеш подаръче :P първият месец трябва да се запомне с нещо :wink: Нооо гледай да не е нещо "задължаващо" т.е. да е нещо, което ще се хареса ,но човека няма да се чувства задължен да ти подари друго само защото ти си му взел нещо :D
пример: аз взех на моя пр за 1-ят месец една гривничка :P

04-30-2006, 00:25
ами аз мисля нещо просто ей така...незнам просто ми дойде на ум тая идея и сега просто ви питам най-учтиво какво мислите за въпросът ми!
Знам че мн обича орхидеи може пък една орхидея да и взема...по принцип моята приятелка е мн жизнерадостна и най-малкото би се зарадвала и като знае че е от сърце , от друга страна не искам да я плаша в смисъл още от първия месец и някакви големи подаръци,има си време за всичко!Благодаря на който е дал мнение дано да има и още

Ако наистина ти се занимава:
Купуваш една орхидея и много кутии, ама таскива че да влизат една в друга. Слагаш в последната цветето и една по една останалите кутии, като във всяка оставяш листче, на което има част от това, което искаш да й кажеш... от типа 1) "Мило, искам да ти кажа..." 2) "...че ти си нещо специялно..." и т.н. и т.н., обаче не те съветвам да го правиш за един месец, изчакай да стане година, а ако връзката не оцелее година, значи не си е струвало...

04-30-2006, 09:29
Като за първи месец най-добре и вземи цвете......

NejnI^O4I
04-30-2006, 11:10
Chovek,mnogo byrzash,be!Parviiat mesec ne e nishto.S moeto gadje sme zaedno veche polovin godina,no edva li niankoi ot nas shte se seti za shestia mesec,koito e savsem skoro.Ama zavisi i ot tova kolko ste santimentalni.No chestno kazano edin mesec e mnogo malko,za da mislish za podaraci :-k

dEnIsTy
04-30-2006, 11:18
ми не,не е задължително,но аз по принцип много обичам да подарявам подаръчета дори за най-малкото и го правя така че всеки си преценява...:)