PDA

View Full Version : ako iskate daite svoeto mnenie...



;((
04-28-2006, 23:37
hora znachi istoriata mi e slednata!
az se sreshtam s edno momche samo za sex.. problema e che v nachaloto nqmashe problemi no posle se poqviha chusvtva pri men a loshoto pri men e che kogato se vlubq za mene drugi muje nqma osven tozi koito e v surceto mi... nie imahme neshto kato ugovorka che shte se vijdame kogato si iskame...
ne hodim.. i nikoga ne mi e stigala smelost da mu zvanna vse sum chakala toi da zvunne i eto tazi vecher toi me potursi no za pruv put mu otkazah pri vaprosa 'zashto' mu kazah "mi imam si planove sorry" a toi otgovori che tva znachi che sq kato mu otkaja nikoga nqma da me potrasi..
kak mislite taka dali shte sabudq po golqm interes v nego ili naistina shte spre da me iska?
shtot do sega kogat i da me e potarsil sam hodela pri nego. vijdala sum go s ochite si kak e s drugi momicheta i pak sum mulcahala...
eto tazi vecher mu kazah 'ne' mn priqteli sa mi kazvali da mu otkaja zashtoto taka shte me posika poveche i shte se entusiazira... kak mislite vie? dali shte me potarsi nqkoga pak dali sega msili za men sle dkato mu kazah ne ili puk nikoga poveche naistina nqma da go imam? az mn go iskam!!!!! pomognete mi kakvo da pravq ne znaq

04-28-2006, 23:43
a mislila li si za variant "da razkriq 4uvstvata si" ?znam 4e toi moje da iska samo sex ot tebe no vse pak za6to ne opita6 ? a ako ne stane nai dobre go zabravi 6ot samo 6e se izmu4va6.jivota ne e samo sex momi4e! otidi navun , ogledai se i moje da nameri6 naistina tozi koito si tursila ;)

-GosT

TeroglisT4o
04-28-2006, 23:44
az s1m s teb napravila si pravilnoto vij sq nikoi ot nas ne moje da ti kaje dali 6te te pot1rsi a i da go napravi nikoi ne ti garantira 4e prosto ne iska s16toto trqbva da mu obqsni6 kakvo 4ustva6 i dori i da te odreji koeto s16to e mnogo veroqtno znai 4e si post1pila maximalno pravilno a s16to moje i da se polu4i love (dai boje ) :D adi uspeh sladurano i nedei prai po4e takia gluposti sex bez 4ustfa takoa ne6to nqma i az go proah i da ti kaja 4ustfata idvat ama s1m unikalno s16testvo iam sposobnosta da se vlubvam po 2 p1ti ne den ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ot koeto mnoo 4esto si blaskam glavata v stenata oppa mnoo offtopic stana ta zna4i priznai mu kfo 4ustva6 i znai 4e prai6 pravilnoto ne6to :-D adi uspeh stiskam palci ama ne mnoo 4e ediniq go porqzah sq :roll:

Carlos
04-29-2006, 09:06
sled kato toi ima i drugi,s koito ti si go vijdala spored men toi nqma nqkakva golqma nujda ot teb...Naistina tova e jalko,no shtom izliza i s drugi...Dori i te da sa mu gadjeta da ima chuvstva kum tqh,ne biva da im izneverqva s teb.No shtom produljava da go pravi moje bi se "podsigurqva" da ne ostane edin den na suho. :( spored men shte te potursi vupreki vsichko.Moje bi go e kazal kato zaplaha,no ne smqtam che nqma da te potursi poveche.V teb toi naistina e nameril dobur pqrtnior.I bi bilo dobre da mu kajesh, che imash chuvstva kum nego.Nedei go kri,shte se izmuchvash poveche.V takuv sluchai igrai s otkriti karti. USPEH! :)

TeroglisT4o
04-29-2006, 09:09
slu6ai Carlos ei tfa imah i az predvid sno6ti :D ai o6ti stiskam palci [-o<

midnight...
04-29-2006, 09:12
хах ми естествено че ще му откажеш - все пак не трябва да се чувства като бог, нали?!
според мен много скоро пак ще те потърси! дръж си поне малко на нивото :wink:

machoka
04-29-2006, 09:34
Само знам, че тоя е голям боклук, а ти нямаш никакво себеуважение :evil:


дръж си поне малко на нивото

Да си държи нивото на к*****, която при повикване се отзовава веднага?
Сори за грубия изказ, но така изглеждат нещата по начина, по който ги е описала авторката на темата. :shock:

rowzz
04-29-2006, 13:35
Само знам, че тоя е голям боклук, а ти нямаш никакво себеуважение :evil:


дръж си поне малко на нивото

Да си държи нивото на к*****, която при повикване се отзовава веднага?
Сори за грубия изказ, но така изглеждат нещата по начина, по който ги е описала авторката на темата. :shock:
съгласен съм напълно..

freestyler
04-29-2006, 15:27
Stiga gluposti be 4oveka prosto e iskal sex i kato si mu otkazala e re6il da te spla6i kolkoto da otide6 pri nego.Spoko pak 6e zvanne.A kolkoto do 4uvstvata ne se vprqgai tolkova mnogo(parvo) i nqma da e lo6o ina4e da mu kaje6 kakvo 4uvstva6 6toto taka samo obarkvacii 6e stavat...

^sladyranka`
04-29-2006, 16:28
ohh milata.. tova koetopravi6 e stra6no glupavo!
ne trqbva da mu ugajda6 taka!
toi qvno ne te zaslujava... 6tom e s teb samo zaradi ediniq sex zna4i ne gointeresuva6
moq savet e da si nameri6 priqtel koito naistin ada te zaslujava
nqma smisal da si gubi6 vremeto s tova mom4e,koeto taka ili ina4e ne se interesuva ot teb
sled vreme kogato go zabravi6 6te osaznae6 kolko glupavo si postapvala i 6te sajalqva6!
po dobre spri !
nqma smisal!

Sherylin
04-29-2006, 21:46
eto tazi vecher mu kazah 'ne' mn priqteli sa mi kazvali da mu otkaja zashtoto taka shte me posika poveche i shte se entusiazira...

Да, вероятно би станало така, ако никога преди това не те е имал. След като сте имали сексуални отношения, нормално е интересът му да спадне. Но при това положение, дори и да те потърси, няма да е за нищо по-различно от преди. Намери си друг...може и в него да се влюбиш с времето

^KaSiDi^
04-30-2006, 12:26
spored men tr da se napravish na vyzmojno nai-nedostypna,ako toi e naistina takyv jenkar,kakyvto go opisa shte se qdosa,che ne moje da te ima i shte se ambicira da te napravi svoq,a po tozi nachin,dokato te opoznava i t.n. moje i da se vliubi v teb i togava vs shte e super....dano taka da se poluchi :wink: uspeh

eti4ka_87
04-30-2006, 12:36
spored men ne moje da ima sex bez 4uvstva,4estno da ti kaja.Vna4aloto da,no s vremeto i putite,koito se vijdade 4uvstvata zapo4vat da se razrastvat,ne si misli 4e na nego si mu bezrazli4na,za6toto dori i da pravite samo sex,ako na nego ne mu dopada6,toi nqma da se 4uka s teb i vsi4ko mejdu vas 6te priklu4i.A tova 4e e jenkar ne zna4i 4e ne moje da izpitva 4uvstva.Spored men 6te te potursi i 6te si mu mnogo po interesna,za6toto toi te iska a ti ne si mu dala v4era,6te zadurji izvestno vreme i 6te ti se obadi.Kogato se vidite,pogovorete si za 4uvstavat koito izpitva6,taka pone 6te znae6 dali ima6 nqkakvi 6ansove ili nqma6.uspex

IKisseDAGirL
04-30-2006, 14:11
Само знам, че тоя е голям боклук, а ти нямаш никакво себеуважение :evil:


дръж си поне малко на нивото

Да си държи нивото на к*****, която при повикване се отзовава веднага?
Сори за грубия изказ, но така изглеждат нещата по начина, по който ги е описала авторката на темата. :shock:
съгласна съм! :evil:

;((
05-01-2006, 22:24
ami hora ako mu priznaq nqma da se trogne... taka mislq..
a i ne bi li trqbvalo veche da se e dosetil shtom veche tolkova pati sme se vijdali i sam mu davala vsichko.....
az mislq che mi akza "poveche nqma da zvanna" imenno zaradi tova.. zashtoto znae che go sikam i ako mi kaje che nqma da zvani she se naviq... vie kak mislite... :-k :cry:

Naughty-Girl
05-01-2006, 22:29
Мислиме че си К**** :!:

YO
05-02-2006, 02:03
Mi kakvo da ti kaja kakvi sa tiq kurvenski raboti deto pravish 4e ti si napravo kato kurva s izvinenie taka zvunqt ti i ti si gotova i idvash i posle se uplakvash pone mu vzemai pari da ne e bash bez nishto de imai malko dostoinsvo nameri si svqsno mom4e deto shte te uvajava ti sama si si vinovna vse pak toi na sila neti otvarq krakata pravish mnoogo grozno neshto zamisli se cql jivot li taka shte q karash aide upravqi se dokato e vreme uspex !!

YO
05-02-2006, 02:07
Da nemu e zlatna pishkata na tui dupe 4e taka samo za tova xodish sexa nad vsi4ko li e za teb kakvo e tova glupavo mislene deto imash aide spiram 4e se qdosvam 4ak az jal mi e za teb

Pr0sTak
05-02-2006, 03:14
Мислиме че си К**** :!:

i to na povikvane ne ko da e i bez pari :) ei tei vseki da se oredi sys takova glupavo 15-16-17 godishno momiche....... rai sha mu e !

Toq nikak nei balyk malkata am ti si prostata che hodish kogat mu se naviri da go smykvash... i posle az imam chustva ko da praq :-({|= mi ko li .......... pone pari da mu beshe iskala che sq da ne ta e qd che shta otreji ili shte prodylji da te polzva kato PARCAL !!! a ako ne teb nqkoq druga kato teb :mrgreen: za tova zareji teq chustva i gluposti ami si sqdai na gyza i misli trezvo

by........ k-3

btw: ne si misli che kat mu davash sex mu davash nov jivot ili neshto takoz prosto si mu porednoto momiche samo za sex na koeto toi i vsqko momche shte e dovolno 8)

p.s. i az si tyrsq takova F :shock: na povikvane

Почитен Гост
05-03-2006, 19:00
мила явно ти найстина го оби4аш, въпреки че той се подиграва с чувствата ти!
:? е не се бой постъпила си правилно... така определено се е зачудил защо отказваш и му е станало гадно (малко или много) момчетата се дразнят когато не получават нещо.. това дори ги амбицира!
\:D/ занапред спечели вниманието му, накарй да види качествата ти, покажи му че си стойностно момиче и имаш чувства и нение!
трябва да си силна! дори и да си в неведение или отчаяние в никакъв случай не го показвай пред него!
прави се че не ти пука за да "копа" още повече! ](*,)
УСПЕХ!! \:D/ :D

Нанси
05-04-2006, 14:39
другия път, ако пак те потърси ПАК ОТКАЖИ!

Ачоооооу
05-04-2006, 16:57
Еми мацко, колкото и да не ми се иска да те обезкуражавам, ще ти кажа, че едва ли изпитва някакво влечение към теб освен сексуално... Сгрешила си още когато си се съгласила с тези условия "когато поиска"... Ако е искал нещо повече от теб - със сигурност е щял да ти го каже вече! По-добре го остави, а ако наистина има нещо към теб, ще ти го покаже по по-специален начин. Дори и да тръгнете, той ще продължава да си излиза с другите момичета [-( ... Недей се занимава повече с него, защото занапред само ще се измъчваш... :( Послушай ме, една позната беше в същото положение...

evanescence_fen4e
05-05-2006, 20:22
hora az sam nov i nz koga e pisana temata ama mislq 4e toi ako naistina q jelae toi 6e i se obadi oba4e ako te vse ka4a i toi ne i zvani a toi se pritesnqva da i se obadi i tq pak da kaje ne neka go potarsi nqma ni6tu sta6no v tova :wink: davai stiskam palci yspeh :)