PDA

View Full Version : Jenkar i igrach e, no me prevlicha- kakvo da pravia?



04-29-2006, 00:53
Privet na vsichki.
Iskam da spodelia s vas i da vi pomolia za suvet na problemut mi(to ne e problem, no kakto i da e).
Edna vecher biah v chata i po edno vreme momcheto za koeto shte govoria- R. se vkluchva i mi izprashta suobshtenia. Toi e na moiata vuzrast-17 god, v susednia klas. S nego ne se poznavame mnogo dobre- na "zdrasti" sme. Toi si pada jenkar, i e ot tezi "loshite" momcheta. Neznam zashto, no me prevlicha. A puk i toi e strashen sladur, no se zakacha s kaji rechi vsiako momiche- jenkar. Ta v chata mi pishe:"Utre neka se sreshtnem zad uchilishteto v 11:30" I az go pitam zashto, i toi"Niama da ti kaja". I az go pitam da mi namekne malko za kakvo da otida. I toi pishe"Sex i Narkotici". Posle pak mu kazvam da mi namekne poveche, i toi pishe" E,veche si izpusna shansa". Posle mi vika "Ako si dobro momiche, ne triabva da se zaburkvash s men", sushto kazva "Mnogo dobre moga da se celuvam". I tova beshe v chata. Ne otidoh na sreshtata. Kato go vidia v u-shte pak se zakacha s men, no i s drugi. Toi pochti ne idva na daskalo, mnogo cheto biaga.
Neznam kakvo da pravia. Znam che e jenkar i igrach, znam che tova ne e hubavo, no puk niakaksi toi me prevlicha. I az neznam zashto. Kajete si mnenieto molia vi se, kakvo da pravia, che sum i mnogo oburkana. Kak da se durja s nego, kakvo da mu kaja, pls daite suveti.
Mersi i me izvinete za dulgia post.

Labelle
04-29-2006, 01:02
Как няма да т е привлича готин е , женкар е т.е. човек можещ да има много момичета поради причината , че е харесван, интересен е заради амплоато си на лошо момче, какво повече да искаш? А и най-важното - предизвикателство е, заради женската конкуренция. Ми значи нищо не прави ако то има симпатии към теб и иска да "опита" с теб щом не е някой срамежлив ще го направи. А това какви глупости е ръсил в чата........ Абе хора защо въобще се занимавате с тези убийци на мозъчни клетки чат програмите:)???
ПП: А да за да привлечеш вниманието на такъв трябва да му покажеш различността си - да си едновременно достъпна и недостъпна, да си чаровна да се усмихваш много , да се държиш, мило но и студено. Да си различна от това, с което е свикнал да станеш и ти интересен и мистериозен обект за него. да се държиш като пораснала, като жена , а не като момиченцата, които може да свали още с първия си поглед.

04-29-2006, 06:07
4estno li da ti kaja?Ami spord men tozi jenkar prosto si igrae s teb.Razberi 4e mai 6te e po-dobre da go zabravi6.Ako naistina e taka e taka kakto go opusva6 mili4ka toi nikoga nqa da bude tvoi.Izcqlo tvoi.Prosto se misli za golqm playboy oba4e ne e ni6to pove4e ot edin naduvko.Razbiram 4e e sladur i ima6 nqkakvo privli4an,no toi ne e muj samo za edna jena(spored men).Potursi si nqkoe mn po-stoinostno mom4e,koeto da te obi4a i da ti se otdade napulno i da se obi4ate.Uspeh!

Glezlata
04-29-2006, 06:20
6tom e jenkar,qvno dosta dobre umee da zavurta glavite na momi4etata.Tova e tqhno tipi4no durjanie,puskat ti muhata da misli6 samo za tqh i te pravqt super malki jestove(usmivka,namigvane) i ve4e si na 7moto nebe.I az 4esto si padam po takiva"svalq4i".Po nqkoga pravq vsik4o vuzmojno da se zabiem ili da trugneme,drug put go zabravqm prosto(ne e mn lesno) ili puk ako sum v nastroenie po4vam uj da mu igraq po svirkata i az se durja po su6tiq na4in i te ludvat.Taka,4e ako naistina ima6 seriozni 4uvstva kum nego,po dobre go ostavi,za6toto edva li 6te stane ne6to seriozno - na nego taka mu haresva vsi4ki da mu obru6tata vnimanie i da vuzdi6at po nego.No,ako prosto te privli4a za6to da ne opita6?Druj se kato nego,ama malko po drupnato,budi po nahakana i visikomerna s nego i 6te vidi6 kak 6te ti padne v krakata. :smt016

black_dimond
04-29-2006, 09:05
mi 6om te kefi nqma zna4enie kakuv e i ne se trevoji 4e ne si oti6la na sre6tata sigurno 6e ti otpravq o6e predloeniq no ako vse pak uspee6 da nameri6 nqkoi po svesten nqma da e zle :wink:

kiki_kokova
04-29-2006, 09:18
Imah absoliutno sa6tiq problem! Damz gotino mom4e,koeto za vsi4ki e idealniq,golqm jenkar s mnogo obojatelki!I ta kakvo napravih az ami kak da ti kaja prosto kakto kazaha po gore zapo4nah da se darja kato nego! I tai kato nego go haresvaha mnogo momi4eta (a i toi se zagle6da6e po dosta) si postavih za cel da go spe4elq, ama ne za da go imam ami prosto da si poigraq s nego kakto pravi s vsi4ki ostanali! I povqrvai mi stana! Mom4eto hlatna i to qkata!Zvane6e mi na doma6niq pra6ta6e mi po 10 sms-a na den i t.n.t! Vika6e me da se stre6tame navan!Xixixixi! I to4no togava mu bih 6uta! I ti kazvam dostavi mi golqmo udovolstvie! Ama adski golqmo! Moga da ti kaja 4e sega mu e spadnalo samo4uvstvieto qkata! Makar i da prodaljava da me tarsi ne mu obra6tam vnimanie! Taka 4e te razbiram i az v na4aloto si misleh 4e me privli4a, no posle razbrah 4e ne e taka prosto tozi vid mom4eta taka vliqt na vsi4ki! Prosto napravi taka 4e posle toi da sajalqva! No vnimavai za6toto vleze6 li v igrata ne dobre da se otkaje6 predi da si postignala celta si i gledai da ne vazniknat 4uvstva kam nego!!!!!!!!! Uspeh macko! \:D/

Krem4eto
04-29-2006, 16:12
mi 6om te kefi nqma zna4enie kakuv e i ne se trevoji 4e ne si oti6la na sre6tata sigurno 6e ti otpravq o6e predloeniq no ako vse pak uspee6 da nameri6 nqkoi po svesten nqma da e zle :wink:

Така е,но все пак той е казал ако си добро момиче да не се занимаваш с него!Може би трябва да го послушаш!

sexy_diva
04-29-2006, 16:37
Скъпа по-добре не се занимавай с него...такива момчета навличат много неприятности и след това ще съжаляваш.Ти сигурно си много хубаво момиче и можеш да си намериш много други сладури,на който да им допадат "добрите момичета".