PDA

View Full Version : kakvo trqbva da napravi edno momi4e da go zabelejat otnovo



love:)
04-29-2006, 09:18
help

Krem4eto
04-29-2006, 09:21
Намери си друг!Няма смисъл да се връщаш назад (няма тръпка).

kiki_kokova
04-29-2006, 09:26
Ama da te zabeleji staro mom4e ili da pravi6 vpe4atlenie po princip,da se otkroqva6 ot ostanalite!
1) Ako e staro mom4e, ami prosto ti trqbva da se seti6 kakvo mu e haresvalo i t.n.t i da go pravi6! Ama spored mene ne si struva!
2) Poprincip v kompaniq! Xmmm.V tozi slu4ai ne e dobre da se priob6tava6 kam grupata ami da pokaje6 ne6to novo interesno! No ako ti e po-lesno stani kato tqh taka pone 6te se priob6ti6 dokato re6i6 ko da pravi6! :D

love:)
04-29-2006, 09:30
Ama da te zabeleji staro mom4e ili da pravi6 vpe4atlenie po princip,da se otkroqva6 ot ostanalite!
1) Ako e staro mom4e, ami prosto ti trqbva da se seti6 kakvo mu e haresvalo i t.n.t i da go pravi6! Ama spored mene ne si struva!
2) Poprincip v kompaniq! Xmmm.V tozi slu4ai ne e dobre da se priob6tava6 kam grupata ami da pokaje6 ne6to novo interesno! No ako ti e po-lesno stani kato tqh taka pone 6te se priob6ti6 dokato re6i6 ko da pravi6! :D
ami staro gadje e s koeto sam hodila vda pati pls kajete kakvo to4no da naprava

POLA^_^
04-29-2006, 10:27
два пъти?!Ясно...Я кажи,втория път тръпката беше знаечително по-малка нали!?....Представи си третия път каква ще е....(няма да я има изобщо).Не мисля,че си заслужава вече...Успех,все пак! :wink:

miloto_girl_4e
04-29-2006, 11:09
аз пък не мисля, че не си заслужава :!:
ако го обича,защо да не иска да е с него?!
тръпка няма да има,ако няма и любов :!:
какво да направиш... ти знаеш той какво е харесвал в теб,нали ?
просто .. бъди себе си,дръж се приятелски с него, но не му се натягай... ако ви е писано отново ще сте заедно :wink:

love:)
04-29-2006, 11:31
два пъти?!Ясно...Я кажи,втория път тръпката беше знаечително по-малка нали!?....Представи си третия път каква ще е....(няма да я има изобщо).Не мисля,че си заслужава вече...Успех,все пак! :wink:
vtoriq pat ima6e trapka toi se darje6e po dobre no izvednaj mi servira 4e iska da skasame

love:)
04-30-2006, 09:04
hora pls pomognete mi imam nujdaaaa

love:)
05-01-2006, 16:29
exoooooooooooooooo molq vi spe6no e

teditoo(sheep)
05-01-2006, 16:52
1)Трябва да си естествена:
2)Трябва да си спокойна и да владееш положението, каквото и да виждаш пред очите си(че той е с друга и т.н)
3)Запазваш самообладание, забравяш кой е и какво ти е причинил, държиш се с него все едно ти е приятел и си държиш на него:

Тогава той ще си каже:"Я, я гледай тази!Ква е яка, аз я отрязах, а на нея не и пука!Трябва да си я върна, защото си заслужава!"
Повярвай ми давам ти минимум 50% успех!Е, успех \:D/

05-01-2006, 19:00
1)Трябва да си естествена:
2)Трябва да си спокойна и да владееш положението, каквото и да виждаш пред очите си(че той е с друга и т.н)
3)Запазваш самообладание, забравяш кой е и какво ти е причинил, държиш се с него все едно ти е приятел и си държиш на него:

Тогава той ще си каже:"Я, я гледай тази!Ква е яка, аз я отрязах, а на нея не и пука!Трябва да си я върна, защото си заслужава!"
Повярвай ми давам ти минимум 50% успех!Е, успех \:D/
iskam da te popitam a kogato primerno toi ne mi pi6e az da mu pi6a liii?

nunki
05-01-2006, 19:19
аз пък не мисля, че не си заслужава :!:
ако го обича,защо да не иска да е с него?!
тръпка няма да има,ако няма и любов :!:
какво да направиш... ти знаеш той какво е харесвал в теб,нали ?
просто .. бъди себе си,дръж се приятелски с него, но не му се натягай... ако ви е писано отново ще сте заедно :wink:
i az mislq taka daje vtoriqt put pri mene be6e po vulnuva6t i to mnogo trupkata be6e po golqma ot seki drug put :D

Tedi_sheep
05-02-2006, 15:05
1)Трябва да си естествена:
2)Трябва да си спокойна и да владееш положението, каквото и да виждаш пред очите си(че той е с друга и т.н)
3)Запазваш самообладание, забравяш кой е и какво ти е причинил, държиш се с него все едно ти е приятел и си държиш на него:

Тогава той ще си каже:"Я, я гледай тази!Ква е яка, аз я отрязах, а на нея не и пука!Трябва да си я върна, защото си заслужава!"
Повярвай ми давам ти минимум 50% успех!Е, успех \:D/
iskam da te popitam a kogato primerno toi ne mi pi6e az da mu pi6a liii?
Nedei mu pi6i v nikakyv slu4ai!Pravi se 4e ne te interesuva!Neznam za kakvo stava duma, za sms-i ili zapisma, ili v 4ata!Ako e v 4ata se zaribqvai s nqkoi tvoi pritel, no taka, 4e da se vijda s koi si pi6e6 i tva mom4e kato vidi malko ili mnogo 6te mu stane typo i 6te po4ne da se vry6tat iskri ot starite 4uvstva!Aide i uspeh