PDA

View Full Version : istinska lubov ???????!



^Pretty{}Girl^
04-29-2006, 10:26
abe postonno pishete 4e ste se vlubvali istinski po 1/2/3/4/5/6 pyti dori e kak razbrahte 4e e istinska lubovta vi spored men istinskata lubov e kogato ve4e spresh da tyrsish druga a ne 1 sedmica s edno mom4e i ve4e luda po nego .primerno i 4ovek se vlubva istinski samo 1 pyt ne pove4e moje kam tezi mom4eta ili momi4eta da ste izpitva li po silni 4uvstva dori i obi4 na ne istinska ako me razbirate ne mislite li 4e e taka ili az neshty sam v greshka l.......

midnight...
04-29-2006, 10:54
а ти от къде знаеш че човек се влюбва само веднъж? да не би да ти дойде факс от джизъса?!
човек се влюбва толкова пъти колкото поиска - всеки е различен сам по себе си

miloto_girl_4e
04-29-2006, 11:03
влюбвала съм се веднъж ...
бяхме заедно 8 месеца и малко ... ,не съм му изневерявала,бях си само и единствено с него..,не исках никой друг.. ,нямах нужда от друг...
скъсахме(направих неволна грешка) и вече менаха три месеца,но продължавам да го обичам и да искам да съм само с него...
не знам човек колко пъти се влюбва, но определено не мисля, че е само един път :!:

MartiSSima
04-29-2006, 11:16
Искаш да знаеш - ами как лесно човек се влюбва под съзнателно въпрос на време е да го осъзнаеш.Познато ли ти е чувството когато ти се свие стомахчето като знаеш че ще видиш човека в когото си влюбена, когато се държиш малко глуповато а всъщност си много приказлив, когато времето лети адски бавно а знаеш че имаш среща с този човек, когато истръпнеш цялата... и т.н. Няма значение колко пъти ще се влюбиш, важното е да е отговорено на чувствата ти!Просто не се чуди а се влюби и ти за да разбереш още по добре!
Много усмивки от мен!

ne6i4
04-29-2006, 13:46
Искаш да знаеш - ами как лесно човек се влюбва под съзнателно въпрос на време е да го осъзнаеш.Познато ли ти е чувството когато ти се свие стомахчето като знаеш че ще видиш човека в когото си влюбена, когато се държиш малко глуповато а всъщност си много приказлив, когато времето лети адски бавно а знаеш че имаш среща с този човек, когато истръпнеш цялата... и т.н. Няма значение колко пъти ще се влюбиш, важното е да е отговорено на чувствата ти!Просто не се чуди а се влюби и ти за да разбереш още по добре!
Много усмивки от мен!

ami kato se zamislq :-k naistina e taka!az sega sym haresvala istinski 2-ma ama skysaxme zaradi greshki koga ot moq koga ot tqxna strana
:!: :!: :!: :!:

sexy_dizzy
04-29-2006, 13:50
Можеш да се влюбиш много пъти,но да обичаш веднъж!Казвам го от опит

Krem4eto
04-29-2006, 16:40
Рзбира се когато вече неможеш без него,когато ти изтръпваш като го видиш,искаш когато си в обятията му,този миг да не свършва никога...Искаш да си всеки миг с него,копнееш за него.......


Аз съм се влюбвала май 2 пъти !!!!

NejnI^O4I
04-30-2006, 12:07
nemojete da razberete dali obi4ate nqkoi samo ot uskorenie puls predi sre6tata i tezi ne6tica.za6toto ako haresva6 nqkogo e normalno predi sre6tata da se valnuva6.istinskata lubov moje6 da useti6 kogato si s tozi 4ovek dosta dalgo vreme (govorq za period ot roda na godina-dve) i sled tova vreme vse o6te ne gubi6 interes,ima q trapkata,ima go valnenieto kakto v na4aloto.Znae6,4e sled tozi period za tozi 4ovek bi napravil/a vsi4ko,naistina vsi4ko...tova e lubovta :) az q izpitah i prodaljavam da i s eradvam

L_i_z_I
04-30-2006, 12:14
abe postonno pishete 4e ste se vlubvali istinski po 1/2/3/4/5/6 pyti dori e kak razbrahte 4e e istinska lubovta vi spored men istinskata lubov e kogato ve4e spresh da tyrsish druga a ne 1 sedmica s edno mom4e i ve4e luda po nego .primerno i 4ovek se vlubva istinski samo 1 pyt ne pove4e moje kam tezi mom4eta ili momi4eta da ste izpitva li po silni 4uvstva dori i obi4 na ne istinska ako me razbirate ne mislite li 4e e taka ili az neshty sam v greshka l.......


На това мнение съм и аз.Въпреки,че досега не съм се влюбвала...предполагам,че има само една истинска лююбов..но не мога да го потвърдя :::

LISICHKA
04-30-2006, 12:36
Можеш да се влюбиш много пъти,но да обичаш веднъж!Казвам го от опит

Абсолютно съм съгласна!Влюбването е едно - може да се влюбиш 1000 пъти ако искаш,но любовта е съвсем друго!При влюбването човек е като сляп - смяташ,че този,в който си се влюбила е най-добрия,най-перфектния и т.н.При любовта знаеш много добре недостатъците на половинката си,но го приемаш такъв какъвто е и продължаваш да го обичаш,въпреки тях!Влюбването е като сън - всичко е идеално и ти се вижда като в приказка.Истинската любов,обаче си има своите трудности,изпитания,пробле ми,които само двама истински влюбени хора могат да преодолеят,при това заедно,не всеки сам за себе си!Точно при тези изпитания се разбира доколко е било любов и доколко - влюбване!Защото любовта дава сили на двама души да се борят!Ако не е достатъчна любовта всичко се разпада и си остава едно минало влюбване!Любовта устоява,докато влюбването е временно състояние!От това можеш да си извадиш изводи защо толкова хора твърдят,че са се влюбвали ,както казваш, по 6-7-8 пъти, както и доколко това е било истинска любов :wink:

Azlan
04-30-2006, 14:07
Tови въпрос отговор няма просто искам да чуете една моя любима стара българска песен казва се : Тим От Дим - Любовта ти може да се купи !!! хахахах

Barbaronka
04-30-2006, 15:49
Evalata Macka!!!!! Postoqnno im go govorq tova na moite priqteli..
Absolutno sushtite dumi.. Ama te Ne Ta Ne.. !
Vlubeni Bili ..
Aue otkachen narod. .;)))
Az puk ne sum se vliubvala dosega... ;)
Silno privurzana Da..no vliubena vse oshte ne sum bila.. . :smt006

Labelle
04-30-2006, 16:55
Как да е само веднъж в живота........ А з сапунки не гледам. Всеки път когато съм с някой, значи го обичам, във всяка връзка давам всичко(от гледна точка на чувства), защото иначе няма смислъл. А това бил само един никога повече няма да обичам след него......... глупости . Ами ако се откажа от любовта значи се отказвам от живота. Няма по-хубаво нещо от чувството , че обичаш и си обичан.

Heart_Break_Kid
05-01-2006, 13:20
Незнам дали е само веднъж,но засега съм обичал и продължавам да обичам само едно момиче :smt007 ......... По нататък ще видим :wink:

ThE_DaRk_AnGeL'''
05-01-2006, 13:30
Чак влюбена не съм била...все съм си мислила,
че обичам някой,ама после.....съм забравяла за
него.....срещала съм друг и така :)
Ми не знам дали истинската любов е само 1,
ама не мисля,че е така,щото все пак,ако
човек не може да я задържи не значи,че трябва изобщо
да се отказва да обича и да бъде обичан!!! :D
Аз поне по едно време бях се съвсем отказала и
си викам "няя такова нещо кат любов" и
като ме питат пак така,ама сега
гледам по-оптимистично :wink:

ashly besnata
05-01-2006, 13:45
oo opredeleno moje da se vlubvash mnogo puti no da obichash istinski samo vednuj

nunki
05-01-2006, 14:02
а ти от къде знаеш че човек се влюбва само веднъж? да не би да ти дойде факс от джизъса?!
човек се влюбва толкова пъти колкото поиска - всеки е различен сам по себе си
opredeleno ne se vliubva samo vednuj no ne e i kolkoto puti si poiska 6oto tova ne pita,no istinskata liubov e samo vednuj i netrqbva da ispuska6 6ansa si za6toto vtori put nqma da doide!! :smt009

jadna_za_lubov
05-07-2006, 19:42
а ти от къде знаеш че човек се влюбва само веднъж? да не би да ти дойде факс от джизъса?!
човек се влюбва толкова пъти колкото поиска - всеки е различен сам по себе си
_________________
az sam napulno saglasana s neq.... :!: