PDA

View Full Version : Нощта на промените



MartiSSima
04-29-2006, 13:06
Така самотна...така отчаяна...така изгубена в своите спомени...тя лежеше в леглото си.Спомняше си за дните когато щастието я изпълваше цялата.Спомняше си за веселите вечери прекарани с НЕГО.
Да ТОЙ беше нейната мъка, ТОЙ беше нейната болка но и нейната малка радост.ТОЙ и даваше сили да живее.Макар че тя никога нямаше да е с НЕГО, искаше да бъде щастлив.Щастлив дори да е с друга.
Мисълта че никога няма да бъде с НЕГО я караше да рони безброй сълзи.Минаваха през ума й различни мисли.Смяташе че края на живота и би бил най - добрия вариянт, но осъзна че дори ТОЙ да не е с нея по този начин би наранила хората които я обичат.
Часът вече наближаваше 21:00, тя продължаваше да лежи в тъмната стая, потънала в спомени.Мрака бавно беше обгърнал стаята и.Тъмнината поглъщаше дори светлината от малката и лампа, но не успяваше да погълне душата и.Душа която беше така самотна но изпълнена с надежда.Надежда, че утрешния ден ще е по добър,че ще намери човек до себе си, че няма да е самa.В тази нощт тя осъзна че и трябва промяна, промяна която би превърнала тъжния и ден в щастлив.Ден в които всичко щеше да я кара да бъде усмихната!
Часът вече беше 10:15.Тя отвори очи и погледна към прозореца.Слънцето блестеше през щорите.Тя стана и се отправи към него.Всичко на вън излеждаше така красиво!Ясен ден, топло време, разцъфнали цветя и дървета.Лека усмивка огря лъчезарното и лице.Замисли се за миг и с бодра крачка излезе от стаята.
Вече беше на вън.На вън кадето живота и подаваше своята ръка, на вън кадето бяха нейните приятели.Така тя се научи че края на една връзка не е края на живота и.За нея това беше ново начало.Начало което щеше да и поднесе най - хубавите изненади!!!

miloto_girl_4e
04-29-2006, 13:44
ех... на мен ми е още трудно да се променя и... продължавам да страдам...
дано скоро дойде утрото ,в което ще реша,че е време да се променя, да загърбя миналото и да почна едно ново и по-хубаво начало..дано...

machoka
04-29-2006, 14:19
ех... на мен ми е още трудно да се променя и... продължавам да страдам...
дано скоро дойде утрото ,в което ще реша,че е време да се променя, да загърбя миналото и да почна едно ново и по-хубаво начало..дано...

Рано ти е още за душевни терзания ;) Има още толкова много години на живот и безгрижие.. запази си сърчицето чистичко и неопорочено от любовни поне депресии :)

MartiSSima
04-29-2006, 15:28
miloto_girl-4e Badi spokoina i tvoeto vreme shte doide kakto doide i moeto.Ne se pritesnqvai prosto badi turpeliva!Celuvki ot men! :)