PDA

View Full Version : Toi beshe nai-dobriq mi priqtel.... Sega otnovo sm Sama.....



sexy_macka
04-29-2006, 12:18
zdraveite....Otnovo imam nudja ot vashat apomosht i tozi put poveche ot fsqkoga :smt010
Predi 1god si chatih s edno momche(Misho)zaposnahme se,no si ostanahme na "Zdr" ..a.s go haresfah i edin den reshih da mu go kaja....priqtelkata mu rasbra i mi kaza "Misho kaza che shte t ebie shoto super mn go drasnish" pochufstfah se zle i se otkazah...ne mu kazah che go haresfm...mina vreme(okolo 9meseca) i predi 2sedm nie se zachatihme,toi otnovo ima priqtelka(Iwka)...no stanahme nai-dobri priqteli...za 2sedm nie stanahme nerazdelni...Priqtelkata mu zapochna da revnuva i...zaplashi me che shte me bie ako ne go ostavq namira...As veche ne go haresfm,prosot nikoga nesm imala takuf fr kato nego...doveri hmus e,toi na men sushto...toi duji na men...Snoshti MIsho mi kaza(islisahme) "Iwka mi kaza ili da se skaram s teb i da ne sme veche fr ili kusame...as q obichm i..nemoga da posfolq da me ostavi..sujalqvam Alex...shte mi lipsfash,sujalqvam che i as te naranih,naistina sujalqvam" ...toi me pregurna as se rasplakah i si trugnahme...Ne si pishem veche...
Toi mi beshe istinski priqtel,tova e 1iq mi priqtel na koito se doverih bes dori da se zamislq...A toi,kato fsichki drugi me ostavi...
Nz kakfo da pravq,da se tkaja li ot nego...da go ostavq ili...nz... nz voubshte kakfo da pravq... :smt010
Pomognete mi,Molq vi !

miloto_girl_4e
04-29-2006, 12:52
гаджетата минават и заминават, но приятелите остават вечно :!:
май това момче не се е замисляло за това или просто здраво е хлътнал по гаджето си ...
няма какво да ти кажа... той вече е взел решение ...
по-добре си потърси друг приятел, който наистина държи на теб и не позволява на някакви пикли да му поставят ултиматуми :!:

sexy_macka
04-29-2006, 12:55
miloto_girl-4e Пуснато на: 29.04.5 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

гаджетата минават и заминават, но приятелите остават вечно
май това момче не се е замисляло за това или просто здраво е хлътнал по гаджето си ...
няма какво да ти кажа... той вече е взел решение ...
по-добре си потърси друг приятел, който наистина държи на теб и не позволява на някакви пикли да му поставят ултиматуми

Blagodarq ti mnogo ...
Az bqh vzela sushtoto reshenie,no fse pak iskah da chuq oshte nqkoe mnenie i...kakto spomenah che nqmam fr(istinski) reshih da popitm vas...

ne6i4
04-29-2006, 14:34
гаджетата минават и заминават, но приятелите остават вечно :!:
май това момче не се е замисляло за това или просто здраво е хлътнал по гаджето си ...
няма какво да ти кажа... той вече е взел решение ...
по-добре си потърси друг приятел, който наистина държи на теб и не позволява на някакви пикли да му поставят ултиматуми :!:
tyi e!!!!!! :-k

648541
04-29-2006, 15:03
гаджетата минават и заминават, но приятелите остават вечно :!:
май това момче не се е замисляло за това или просто здраво е хлътнал по гаджето си ...
няма какво да ти кажа... той вече е взел решение ...
по-добре си потърси друг приятел, който наистина държи на теб и не позволява на някакви пикли да му поставят ултиматуми :!:

da no istinski priqteli ne se namirat tolkova lesno :? te vse pak sa bili nerazdelni!!!A za tva s ultimatoma sum abs suglasna tva pokazva 4e toi e slaboharakteren i pozvolqva nqkva da go komandva.Spoko toi 6te razbere gre6kata si i 6te se vurne nadqvam se oba4e da ne e prekaleno kusno i ti da mu prosti6 :roll:

sexy_macka
04-30-2006, 11:05
blagodrq Vi


bonboneno^mace Пуснато на: 29.04.8 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

miloto_girl-4e написа:
гаджетата минават и заминават, но приятелите остават вечно
май това момче не се е замисляло за това или просто здраво е хлътнал по гаджето си ...
няма какво да ти кажа... той вече е взел решение ...
по-добре си потърси друг приятел, който наистина държи на теб и не позволява на някакви пикли да му поставят ултиматуми


da no istinski priqteli ne se namirat tolkova lesno te vse pak sa bili nerazdelni!!!A za tva s ultimatoma sum abs suglasna tva pokazva 4e toi e slaboharakteren i pozvolqva nqkva da go komandva.Spoko toi 6te razbere gre6kata si i 6te se vurne nadqvam se oba4e da ne e prekaleno kusno i ti da mu prosti6




Mi kogato i da se vurne,nqma da e kusno da mu prostq,zashtoto toi mi beshe 1iq istinski priqtel....rasbiram go,che ne iska da ostavi priqtelkata si i ...kogato se rasdelqt nqma da mu otkaja priqtelstfoto si i pomoshta si,zashtoto znam tq zashto e s nego(taf e dulga istoriq) no ne zashtoto go obicha i iska da e s nego...dr prichini,a toi naistina se vliubi v neq i shte mu e super gadno...kogato mu kazah zashto e s nego toi ne mi povqrva...

ycMuBkaTa
04-30-2006, 11:11
Като го обичаш толкова и държиш на него като приятел, защо не пробваш да поговориш с гаджето му и да й обясниш, че няма от какво да се притеснява, че спокойно може да сте приятелки и с нея и с него и , че няма смисъл да се меси в случая, защото не си направила нищо против връзката им.

648541
04-30-2006, 11:26
Като го обичаш толкова и държиш на него като приятел, защо не пробваш да поговориш с гаджето му и да й обясниш, че няма от какво да се притеснява, че спокойно може да сте приятелки и с нея и с него и , че няма смисъл да се меси в случая, защото не си направила нищо против връзката им.

abs sum suglasna moje i taka!!

Krem4eto
04-30-2006, 12:33
Защо не си говорите по телефона???Никой няма да разбере!!!Пробвай!!!

[UN]HappY
04-30-2006, 12:50
Tova momche ne e dobre :!: :!: :!: Toi se ostavq da b1de kontruliran ot nqkakvo momiche, koeto si igrae s nego. :( Ta tq moje da go zareje vseki moment. Osven tova, ti nqma da si edinstvenata. S1s sigyrnost tq shte mu e zabranila da se sreshta i s dr.. Tq go iska samo za sebe si! A tova oznachava, che ne e sigurna, che toi q obicha. :evil: A toi e zaslepen i ludo vluben v neq i ne os1znava kakvo pravi :arrow: toi pogybva EDNO VELIKO PRIQTELSTVO !!!

IKisseDAGirL
04-30-2006, 13:13
спокойно, аз съм сигурна, че ти му липсваш на него не по-малко :roll: щом приятелката му поставя такива условия, явно е много ревнива, а тва винаги поражда проблеми в 1 връзка... те няма да ходят вечно, а и момчето рано или късно ще осъзнае, че не е в негова полза да играе по свирката й :wink: на теб ти остава само да чакаш...

sexy_play_baby
04-30-2006, 13:38
Като го обичаш толкова и държиш на него като приятел, защо не пробваш да поговориш с гаджето му и да й обясниш, че няма от какво да се притеснява, че спокойно може да сте приятелки и с нея и с него и , че няма смисъл да се меси в случая, защото не си направила нищо против връзката им.

сЪгласна сЪм

sexy_macka
04-30-2006, 14:34
em blagodarq vi otnovo na vsichki nai-veche na [UN]HappY
nemojem da si govorim i po tell-a zashtoto tq proverqva vsichko,dori vadi raspechatki na GSMa mu da proveri kfi SMSi i obajdaniq e poluchaval... :(
naistina trqbva...prosto da chakm...
a kolkoto do tova che mu lipsfm...da,lipsfm mu vchera se vidqhme zamalko v edin magazin tq go chakashe otvun i ttoi kaza "sujalqvam,ti naistina mn mi lipsfash" as ne kazah nishtu poglednah go i islqsoh....
nemoga da govorq s priqtelkata mu zashtoto tq neiska da me vijda i me zaplashfa da me bei(makar che ne mi puka) prosto i as nqmam jelanie da govorq s neq,opitah i nqma da i se molq.... :smt018

Barbaronka
04-30-2006, 15:43
Milichka..Ti predi vreme mi pomogna..,sega e moi red da se opitam i az da ti pomogna..
Znaq,che ti e mnogo tejko... No ti zashto ne otidesh pri tova momiche i ne mu kajesh kolko mnogo obichash gadjeto i no samo kato priqtel ! ?
Otidi i govori s neq.. probvai ...
Ako puk ne stane nishto opitai se da pogovorish s momcheto..
Spored men toi ako te obicha naistina shte e s teb!!!
Kak moje da q obicha na onaq,kato oshte ot sega mu kazva s koi da izliza s koi da e priqtel i s koi ne???
:smt013 Kaji mu go tova!!
Kaji mu sushto che nqma da se otkusnish ot nego i ot priqtelstvoto mu zashtoto darjish na nego i shte napravish vsichko po silite si da ste zaedno !!
Mnogo shte se radvam ako sum ti pomognala Milichka!
Ne iskam da si tujna...
:smt010 :smt010 Haide sega se USMIHNI!! :) :smt110

sexy_macka
04-30-2006, 16:15
hey milichka blagodarq ti mnogo,no...opitah sichko deto kaza...toi ne iska da govori s men zashtoto tq ne go ostavq i za minutka,kazva che strashno mn q obicha i ne iska da q zagubi as prosto mu kazah "ok,budi shtastliv s neq,no znai che kogato te ostavi as sm na sreshta i sm gotova otnovo da budem fr...znaesh kude i kak da me namerish"
nqmam kakfo poveche da mu kaja,kolkoto do neq....tq me zaplashfa da me bie,tui che sega shte si opravqm problemite s neq kakto as si znam,zashtoto go sega se durjah milo s neq samo zaradi nego...
emmm blagodarq vi oshte vednuj na fsichki,ako ismislite oshte neshto pishete,puk as shte pisha kakfo stava O:)

Barbaronka
04-30-2006, 16:34
E taq mnogo silna be ?!?! She te bila... Da ne doida az da vidim kolko e silna.. az gi obicham mnogo tia da znaish !!
Brei brei.. abe nz .. tva momche sigurno e golqm glupak[izvinqvai vse pak znam,che durjish na nego] ama taka mislq!
Glavata Gore Macka.. Da Ne ti Puka.. ! :)

sexy_macka
04-30-2006, 18:46
missi mnogo :)
Tq...taq vecher pak mi se beshe fkliuchfala da mi mrunkq che shtqla me bie,makar che men tfa nai-malko me int... ;)

sexy_macka
05-01-2006, 13:38
zdrveite pak...
predi malko mi se fkliuchi v chata priqtelkata mu...pisa mi che mi se izvinqva za fsichko deto mi e nagovorila,veche bila arsbrala che sa q islugali i che ne e imalo nujda a mi vika i da se pravi na otforena...i as samo i kazah "Ti nai-malko me int,vajnoto e che zagubih priqtelstfoto na Misho" i tq kaza "xaxax dori nie da sme fr,ri nqma da imash negovoto priqtelsfo nikoga,shoto ....awe ti me prevushojdash po mn cherti,tui che nqma da ti go dam ! Zabravi za nego" i as i pisah "ne si misli che vechno shte go manipolirash" i islqsah i ne sme si pisali ot togava....
Tq ne go obicha a toi e lud po neqq :smt010

ashly besnata
05-01-2006, 13:42
a be taq ivka e mnoo prosta be(s izvinenie) obache kak she postavq momcheto da izbira mejdu nai-dobrata mu priqtelka i neq! :smt013 ako men nqkoiq me zaplashi taka she qde tupanici

nunki
05-01-2006, 13:58
em blagodarq vi otnovo na vsichki nai-veche na [UN]HappY
nemojem da si govorim i po tell-a zashtoto tq proverqva vsichko,dori vadi raspechatki na GSMa mu da proveri kfi SMSi i obajdaniq e poluchaval... :(
naistina trqbva...prosto da chakm...
a kolkoto do tova che mu lipsfm...da,lipsfm mu vchera se vidqhme zamalko v edin magazin tq go chakashe otvun i ttoi kaza "sujalqvam,ti naistina mn mi lipsfash" as ne kazah nishtu poglednah go i islqsoh....
nemoga da govorq s priqtelkata mu zashtoto tq neiska da me vijda i me zaplashfa da me bei(makar che ne mi puka) prosto i as nqmam jelanie da govorq s neq,opitah i nqma da i se molq.... :smt018
mnogo kofti se polu4ava s taq negovata toi ako naistina durji na teb 6te q ostavi az naprimer nqma da moga da izdurja taka nqkoi da mi vadi razpe4atki ot gsm-a i t.n. vij oba4e ako toi q zareje i pak stanete priqteli togava vnimavai za6toto s moeto gadje hodime 6 meseca i si4ko e perfektno ama mene me e mnogo strah da ne se skarame poneje predi da trugneme bqhme kato brat i sestra(kakto ti i tvoq fr)vnimavai mnogo za6toto ot priqtelstvoto do liubovta ima mnogo malka kra4ka kakto i ot liubovta do omrazata!!!

ashly besnata
05-01-2006, 14:19
Barbaronka are da q bieme onaq pachavra da q vidime kak she se prai na vajna pred nas!!!Aa hora znam che nishto ne se opravq s boi ama...v tozi sluchei...

sexy_macka
05-01-2006, 15:31
ashly besnata Пуснато на: 01.05.7 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Barbaronka are da q bieme onaq pachavra da q vidime kak she se prai na vajna pred nas!!!Aa hora znam che nishto ne se opravq s boi ama...v tozi sluchei...

hey mila blagodarq ti mnogo i na teb =)


nunki Пуснато на: 01.05.6 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

sexy_macka написа:
em blagodarq vi otnovo na vsichki nai-veche na [UN]HappY
nemojem da si govorim i po tell-a zashtoto tq proverqva vsichko,dori vadi raspechatki na GSMa mu da proveri kfi SMSi i obajdaniq e poluchaval...
naistina trqbva...prosto da chakm...
a kolkoto do tova che mu lipsfm...da,lipsfm mu vchera se vidqhme zamalko v edin magazin tq go chakashe otvun i ttoi kaza "sujalqvam,ti naistina mn mi lipsfash" as ne kazah nishtu poglednah go i islqsoh....
nemoga da govorq s priqtelkata mu zashtoto tq neiska da me vijda i me zaplashfa da me bei(makar che ne mi puka) prosto i as nqmam jelanie da govorq s neq,opitah i nqma da i se molq....

mnogo kofti se polu4ava s taq negovata toi ako naistina durji na teb 6te q ostavi az naprimer nqma da moga da izdurja taka nqkoi da mi vadi razpe4atki ot gsm-a i t.n. vij oba4e ako toi q zareje i pak stanete priqteli togava vnimavai za6toto s moeto gadje hodime 6 meseca i si4ko e perfektno ama mene me e mnogo strah da ne se skarame poneje predi da trugneme bqhme kato brat i sestra(kakto ti i tvoq fr)vnimavai mnogo za6toto ot priqtelstvoto do liubovta ima mnogo malka kra4ka kakto i ot liubovta do omrazata!!!


kolkoto do tova koeto ti kaza....as veche bqh vliubena s nego(za nasha radost 1sedm.) smisl kazah mu kakfo ispitfm,toi ispirtfa sushoto km men...LIUBOV...no as si imam priqtel,toi si ima priqtelka i zatova zaedno vzehme reshenieto che shte e po-dobre da opravim vruzkite si a da ne se obvurzvame nie,zashtoto shte razvalim priqtelsfoto ni....i ne sujalqvam za tova reshenie... tochno sled 3dni obache ...veche toi ne beshe "moi" ....zagubih go i nz za kolko dulgo :smt010
Imam nujda ot nego...a go nqma,sega se chufstfm sufsem sama i ako iskate mi vqrvaite no se chufstfm sufsem bezsilna sreshtu trudnostite koito jivota mi predlaga vsekidnevno...toi beshe moqta nai-golqma opora.... :smt010

05-01-2006, 16:23
mi tova se slu4i i na edin priqtel.... negoviq nai dobar proqtel go ostavi zarado priqtelkata si no sled vreme se osazna i otnovo vazstanoviha priqtelstvoto si .... 6te se varne pri teb .. i ti trqbva da go prieme6 ... vse pak ti e nai dobriq priqtel i darji6 na nego ... vseki se podlagva ponqkoga .. osobeno kakto ti kaza 4e negovata priqtelka ne go obi4a... mislq 4e kogato naistina razbere kakva e rabotata 6te ima nujda ot teb.... :)

sexy_macka
05-01-2006, 16:24
Гост Пуснато на: 01.05.9 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

mi tova se slu4i i na edin priqtel.... negoviq nai dobar proqtel go ostavi zarado priqtelkata si no sled vreme se osazna i otnovo vazstanoviha priqtelstvoto si .... 6te se varne pri teb .. i ti trqbva da go prieme6 ... vse pak ti e nai dobriq priqtel i darji6 na nego ... vseki se podlagva ponqkoga .. osobeno kakto ti kaza 4e negovata priqtelka ne go obi4a... mislq 4e kogato naistina razbere kakva e rabotata 6te ima nujda ot teb....


blagodarq ti mnogo i na teb :wink:

kotence_f
05-01-2006, 16:27
eee tva gore be6e moe sexy_macka da znae6 ;))))))

sexy_macka
05-01-2006, 16:32
kotence_f Пуснато на: 01.05.9 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

eee tva gore be6e moe sexy_macka da znae6 )))))

xixi misi milichka,celufki {{{}}}

Deicide
05-01-2006, 16:57
Виж ся от мъжка гледна точка щи кажем следното ...
Начи тоя пич не те е смятал за чак такава приятелка щом те зарязва заради некфа уруспия ... проблема е там че явно ти си му се ... как да го кажа ... доверила прекалено много ...
Мен ако питаш Той не заслужава да му бъдеш приятелка ...
Лично аз имам повече приятелки от колкото приятели ... попадал съм в подобна ситуация веднъж ... просто не си заслужава да си тормозиш душата за някой който очевидно не те е заслужавал ...
Ако те е имал за такава приятелка за какъвто приятел си го имала ти то значи те е обичал повече отколкото е обичал онази ... как и беше името ...
След време ще остановиш че е скъсал с нея и се е хванал с друга ...
Както се къзва .., Съжалявам но такъв е живота ... не винаго това което хвърчи се яде ... лошото е когато го научиш по трудния начин ...

05-01-2006, 18:58
ashly besnata Пуснато на: 01.05.7 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Barbaronka are da q bieme onaq pachavra da q vidime kak she se prai na vajna pred nas!!!Aa hora znam che nishto ne se opravq s boi ama...v tozi sluchei...

hey mila blagodarq ti mnogo i na teb =)


nunki Пуснато на: 01.05.6 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

sexy_macka написа:
em blagodarq vi otnovo na vsichki nai-veche na [UN]HappY
nemojem da si govorim i po tell-a zashtoto tq proverqva vsichko,dori vadi raspechatki na GSMa mu da proveri kfi SMSi i obajdaniq e poluchaval...
naistina trqbva...prosto da chakm...
a kolkoto do tova che mu lipsfm...da,lipsfm mu vchera se vidqhme zamalko v edin magazin tq go chakashe otvun i ttoi kaza "sujalqvam,ti naistina mn mi lipsfash" as ne kazah nishtu poglednah go i islqsoh....
nemoga da govorq s priqtelkata mu zashtoto tq neiska da me vijda i me zaplashfa da me bei(makar che ne mi puka) prosto i as nqmam jelanie da govorq s neq,opitah i nqma da i se molq....

mnogo kofti se polu4ava s taq negovata toi ako naistina durji na teb 6te q ostavi az naprimer nqma da moga da izdurja taka nqkoi da mi vadi razpe4atki ot gsm-a i t.n. vij oba4e ako toi q zareje i pak stanete priqteli togava vnimavai za6toto s moeto gadje hodime 6 meseca i si4ko e perfektno ama mene me e mnogo strah da ne se skarame poneje predi da trugneme bqhme kato brat i sestra(kakto ti i tvoq fr)vnimavai mnogo za6toto ot priqtelstvoto do liubovta ima mnogo malka kra4ka kakto i ot liubovta do omrazata!!!


kolkoto do tova koeto ti kaza....as veche bqh vliubena s nego(za nasha radost 1sedm.) smisl kazah mu kakfo ispitfm,toi ispirtfa sushoto km men...LIUBOV...no as si imam priqtel,toi si ima priqtelka i zatova zaedno vzehme reshenieto che shte e po-dobre da opravim vruzkite si a da ne se obvurzvame nie,zashtoto shte razvalim priqtelsfoto ni....i ne sujalqvam za tova reshenie... tochno sled 3dni obache ...veche toi ne beshe "moi" ....zagubih go i nz za kolko dulgo :smt010
Imam nujda ot nego...a go nqma,sega se chufstfm sufsem sama i ako iskate mi vqrvaite no se chufstfm sufsem bezsilna sreshtu trudnostite koito jivota mi predlaga vsekidnevno...toi beshe moqta nai-golqma opora.... :smt010
lele mila mnogo kofti ti sega ima6 li si gadje???i ako ima6 obi4a6 li go ili obi4a6 toq tvoq "fr"??

Лилето
05-01-2006, 21:05
Виж миличка най-добре просто отиди и поговори с гаджето му,поговори и с него кажи му,че държиш страшно много на него и ако той ти е истински приятел трябва да разбере,че ти си нещо,което той никога няма да загуби.
Обясни му,че щом гаджето му го кара да прави нещо такова значи не го обича истински!!!А и да ти кажа щом тя ревува от теб значи между тях двамата няма доверие,което хич не е добре!За да има истинска любов между двама души и по специално,за да има любов между тях то тогава гаджето му не бива да ревува и трябва да позволи той да се среща с теб...като приятели.
Не трябва да се отказваш ако найстина държиш за него!
Пожелавам ти всичко най-хубаво и най-вече късмет,мила не се предавай ако той все още държи много на теб значи би се отказал от всичко,за да ти бъде приятел!!! 8) :wink:

P.S. Не съм прочела всички мнения прочетох само първото и се ужасих от нахалството на гаджето на приятеля ти!Надявам се да съм помогнала.
Успех!!!

sexy_macka
05-02-2006, 07:10
blagodarq vi,sega shte otg na vuprosite vi i shte vi kaja kakfo stana snoshti ...
1.Koi ot 2ta obichm >> emi gadjeto si,s koito sme zaedno veche 5meseca....kolkoto do priqtelq mi...emi as bqh vliubena v nego,toi v men sushto no prosto i dvamat ase zamislihme i reshihme da preodoleem liubovta edin km drug za da ne rasvalim priqtelstfoto si i sega go obichm mnogo,no kato priqtel...


snoshti....fkliuchi mi se v chata priqtelkata mu(Iwka) i zapochna da mi se izvinqva i t.n. no as i kazah samo "kolkoto i da mi se isvinqvash za men nqma znachenie,vajnoto e samo che Misho veche ne e do men,a as ne sm do nego,ako tolkova mn si go obichala to nqmashe da go otkusnesh ot men tochno sega kogato imashe nai-golqma nujda ot men(toi ima problemi,koito nqma da kazvam) Sled tova q popitah ima li neshto protif da budem priqtteli s nego i tq mi kaza "Imam,prosto revnuvm zashtoto vijdm che si po-hubava i po-dobra....taka che VIE NQMA DA BUDETE PRIQTELI...budi si priqteloka s men !!! Qsnu !?!?!"
As ne i otg....i taka... mislq che poveche nqma da imam vuzmojnostta do men da ima takuf priqtel kato Misho.... :smt010 Tq kaza che shte napravi fsichko vuzmojno toi da me namrazi,za da ne e s men kato skusat.... Zagubih i tozi put zavinagi :smt010 :smt010 :smt010

black_dimond
05-02-2006, 07:52
ne trqbva da se otkazva6 ot nego