PDA

View Full Version : Имам голям проблем



dodo_do
04-29-2006, 12:20
Значи имам един проблем и незнам от къде да почна...Излизах с едно момиче 2 пъти. 1ят не беше нищо особено, смисъл че не беше баш среща...ама бяхме двамата, това е важното. Като се запознахме, преди да излезнем още ми викаше, че съм бил сладък и такива работи....след излизането, незнам защо спря да ми говори. 2ят добре си изкарахме, всичко беше ок.
След срещата тя спря да ме търси, въпреки че аз се опитвах да я намеря няколко пъти, тя така и не се обади...незнам просто какво да правя?!? Момичето много си ме кефи, но от общи приятели разбрах, че не иска никаква връзка в момента...незнам защо изобщо прие да излзнем, да се опознаем по-добре, при положение, че не е искала никаква връзка..оххх обърках се. Аз и првавех комплименти, малки намеци и все си мисля, че е разбрала, че не ми е безразлична въобще.
Плс...дайте някакви съвети...какво да правЯ? Как да постъпя....въобще кажете си мнението.
Благодаря, че прочетохте поста. :mrgreen:
Аххх, как ме кефи... :o

black_dimond
04-29-2006, 13:41
mi produljavai da q tursi6 i moje da se uven4ae6 s uspeh

ne6i4
04-29-2006, 14:04
mi k'vo da ti kaja,ako naistina q haresvash q potyrsi ama ako nechak tolkova po dobre tyrsi druga!
apyk i ti sam napisa 4e neiskala da ima vryzka v momenta,no tova e taka zashtoto moje bi e prejivqla razdqla s 4ovek koito mn e haresvala!
potyrsiq pyk da stava kakvoto 6te :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

:arrow:
ycnex :smt006

^sladyranka`
04-29-2006, 14:11
ami moje bi v momenta e v takav period 4e da ne iska pr v momenta... i da moje da te e haresala oba4e prosto ne6to da q spira.... tova 4e se darji taka ne ozna4ava 4e kato i mine tva sastiqnie nqma da ti obarne vnimanie.. mislq 4e tova e vremenno..... prosto badi do neq i ne nasilvai ne6tata.....uspeh

Krem4eto
04-29-2006, 16:44
НЕ СЕ отказвай толкова лесно!!!Продължи да я търсиш!!!И......хайде УСПЕХХ!!!

ProstoAz
04-29-2006, 17:16
Може да те е приемала просто като приятел и чак сега да е разбрала истинските ти намерения.
Ти винаги ли като излизаш някъде с момиче желаеш с нея да имате нещо повече от приятелски взаимоотношения?

Ecstasy
04-29-2006, 21:46
щом не иска -тя губи :wink: продъкжавай напред,може да намериш нещо по-добре под слънцето :P

seductionfreak
04-30-2006, 06:49
mi produljavai da q tursi6 i moje da se uven4ae6 s uspeh


НЕ СЕ отказвай толкова лесно!!!Продължи да я търсиш!!!И......хайде УСПЕХХ!!!

Само колко сте заблудени... Поставете се на мястото на момичето. Тя се опитва да го привлече, той лапва на въдицата и й става безразличен. След което той да продължава да кълве, вместо да се обърне на 180? Не мисля.

MTV_GIRL
04-30-2006, 06:56
blq blq blq !!! vaob6te ne q tarsi i vij dali tq 6te te potarsi da ti dade nqkakav znak 4e te haresva ili 4e ispitva 4ustva kam tebe i v nai lo6iq slu4ai ako ne te potarsi tq potarsi q pak ti ili si pogovori po tazi tema s neq !!! Uspeh \:D/

FaHrEnHeit
04-30-2006, 09:04
Изобщо не и се обаждай тя ако е решила че иска нещо повече сама ще те потърси недей и показва че я харесваш толкова много с обажданията си че тия на по 15 кат разберат че ги харесваш кат им подадеш 1 пръст щи отхапят цялата ръка.И не само тия на по 15...

dodo_do
04-30-2006, 16:02
А, ако тя обича друг много силно... има ли смисъл да се опитвам. Пак нещо взех да се обърквам ?!? :o :?

dodo_do
04-30-2006, 22:53
ПЛС, дайте ми някакви съвети??? Какво мислите изобщо ? :)

seductionfreak
04-30-2006, 23:05
ПЛС, дайте ми някакви съвети??? Какво мислите изобщо ? :)
НЕ се занимавай с нея и си живей както преди. Ако тя ти обърне внимание, значи има някакви намерения. В противен случай значи, че не си струва. Ти би ли излизал с човек, когото не харесваш и как би се почувствал, ако не те харесват? Задай си въпросите и ще намериш отговорите.

dodo_do
05-01-2006, 02:04
Благодаря за съветите, но да питам...
След като няма намерения и/или чувства не е ли редно да ми го каже, да ми го покаже по някакъв начин, след като е видяла, че проявявам интерес (Не ми е безразлична.) към нея? :?

shalqlqlqlq
05-01-2006, 02:29
Пич в тази ситуация важи системата "изложи се докрай!". Трябва да я хванеш и да и кажеш всичко, но по много мил и нежен начин, и щом си бил сладък, се надявай на успех, или да не е някой мърсоч [-X

Mem0reX
05-01-2006, 02:31
Пич в тази ситуация важи системата "изложи се докрай!". Трябва да я хванеш и да и кажеш всичко, но по много мил и нежен начин, и щом си бил сладък, се надявай на успех, или да не е някой мърсоч [-X
napulno suglasen :) ponqkoga trqbva i tka :P

seductionfreak
05-01-2006, 08:28
Пич в тази ситуация важи системата "изложи се докрай!". Трябва да я хванеш и да и кажеш всичко, но по много мил и нежен начин, и щом си бил сладък, се надявай на успех, или да не е някой мърсоч [-X
Я смени дилъра, не занимавай човека с глупости. Да се превърне в първия путьо, 'да-да'. :smt018

Spider_Web
05-01-2006, 09:26
Awe 4ovek ima i takiva momi4eta we kato te vidat 4e ne si tehen tip prosto te zarqzvat..... ](*,)

dodo_do
05-02-2006, 17:48
Awe 4ovek ima i takiva momi4eta we kato te vidat 4e ne si tehen tip prosto te zarqzvat..... ](*,)

Прави си, но все си мисля, че тя не е от тях. Прекалено добра и свястна е, за да го направи това.
Оххх, знам че се вайкам, ама незнам какво да правя...супер объркано ми е...помооооощ! :o :?

Нека още някой си каже мнението и даде съвет. :)

pipi`e`golqma
05-02-2006, 18:04
Оффф прай се на интересна зарежи я ако иска нещо по-сериозно ще те потърси сама. Остави я прай се и ти на недостъпен след като и тя се прай ... :mrgreen:

dodo_do
05-02-2006, 18:16
Може и така да е, но след като дори не отговаря...някак си глупаво е. Да се прави на недостъпна добре, но дори и хай да не казва, не е ли прекалено?
Пак ще кажа, че е супер свястна, и все си мисля, че може и да има друга причина... :О ?!?

???

pipi`e`golqma
05-02-2006, 18:48
Може и така да е, но след като дори не отговаря...някак си глупаво е. Да се прави на недостъпна добре, но дори и хай да не казва, не е ли прекалено?
Пак ще кажа, че е супер свястна, и все си мисля, че може и да има друга причина... :О ?!?

???
Еми с една дума ... просто ти е била шута (въпреки че е малко грубо)

dodo_do
05-02-2006, 19:16
Може и така да е, но така и не се сещам за причина?!? :?