PDA

View Full Version : Moderated:Наще не харесват приятеля ми,какво да правя?!



morski o4i4ki
04-29-2006, 12:24
Здравейте!Проблема ми е следния:ходя с едно момче вече почти месец.От едно село сме и там не говорят хубави неща за него,защото преди се е лепял на всяка,но сега вече не е така.Аз го харесвах от 3 години,а той мен от 1.Като си отида на село и баба само ми вика да не се занимавам с него,защото бил еди си какъв и т.н. и вкарва някви филми на нашите.Затова още не знаят за него.А с бившия ми приятел се разделихме преди месец и майка ми вика:Или ще се съберете със Стефан(така се казва бившия ми) или няма да имаш друг приятел,като отидеш да учиш там колко ще ги смениш" аз й казах,че няма да се съберем и че не съм малка и знам какво да правя.Много искам всичко със сегашния ми приятел да е добре,но как да им кайа.Какво 6те ме посъветвате.Почти на 18 съм.Предварително ви благодаря.


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

teenkopele
04-29-2006, 12:33
Колкото и банално да звучи, се опитай да поговориш с тях и да им кажеш това, което ни каза. Дори и да не са съгласни- почти на 18 си. Не могат ваще да ти кажат с кое момче можеш да излизаш и с кое не. Не е важно какво мислят родителите ти в случая, а е важно ти да си щастлива.
Успех.

ne6i4
04-29-2006, 13:32
ami da ti kaja vse pak navyrshvash 18!
mislq che veche roditelite ti nqmat vlast na teb!ako takamoje da se nareche de!ami mislq che ako naistina go haresvash trqbva da kajesh na maika si tova koeto napisa!
YcneX :smt006

Krem4eto
04-29-2006, 16:34
Здравейте!Проблема ми е следния:ходя с едно момче вече почти месец.От едно село сме и там не говорят хубави неща за него,защото преди се е лепял на всяка,но сега вече не е така.Аз го харесвах от 3 години,а той мен от 1.Като си отида на село и баба само ми вика да не се занимавам с него,защото бил еди си какъв и т.н. и вкарва някви филми на нашите.Затова още не знаят за него.А с бившия ми приятел се разделихме преди месец и майка ми вика:Или ще се съберете със Стефан(така се казва бившия ми) или няма да имаш друг приятел,като отидеш да учиш там колко ще ги смениш" аз й казах,че няма да се съберем и че не съм малка и знам какво да правя.Много искам всичко със сегашния ми приятел да е добре,но как да им кайа.Какво 6те ме посъветвате.Почти на 18 съм.Предварително ви благодаря.


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

Недей да им казваш!!!Понякога трябва да си замълчиш!!!Защо вашите така ти се месят?! :? Ти си почти на 18 и можеш сама да се оправяш!
НЕ си бебе...Много гадно така...

MTV_GIRL
04-30-2006, 09:27
ooooo ti si dostata4no golqma da si izbira6 sama gadje i nikoi ni6to da ne ti kazva :smt017 az sam po malka ot tebe 4e si pravq kvot si iskam pak ti deto si na 18 nqma da si pravi6 s koito ti e dobre s koito se 4ustva6 dobre s nego 6te si nqma kvo da ti barkat mozaka s gluposti pak i pogovori s baba ti da ne plqmpa mnogo i da si darji ezika zad zabite obqsni i !!! USPEH [-o< !!!