PDA

View Full Version : kakvo mislite za ...



enjoy_the_party
04-29-2006, 14:05
;) zna4i ideqta e takava .. iskam da razbera mnenieto na pove4e hora:).bihte li mogli da se vliubite v 4ovek koito izobshto ne ste vijdali?demek vruzka po 4ata ii shte se radvam ako spodelite mnenieto si za tezi vruzki.ii oshte neshto :) kakvo mislite za horata koito imat takava?bihte li imali?

^sladyranka`
04-29-2006, 14:07
az samata sam imala takava vrazka
zapoznah se s mom4eto v irc
4atihme okolo mesec
napravi mi mn silno vpe4atlenie.. sled tova se saglasih da se vidim
tragnahme... i hodihme nqkade okolo 9 meseca i polovina
v momenta sme v mnogo dobri otno6eniq,razbirame se dobre
.. nqma ni6to lo6o v tova da sre6ne6 liubov v irc :)

thirteen
04-29-2006, 14:11
Любов не може да се нарече.. по-скоро навик да си чатите.. и да изпитвате нужда просто защото от одавна секи ден го правите.Според мен е самовнушение..такива неща са абсурдни и най-малкото смешни според мен

ne6i4
04-29-2006, 14:19
ami ako ti e pra6tal pic-da
ama ako ne e -nqma takava veroqtnost

sexy_dizzy
04-29-2006, 14:45
Просто е абсурдно да се влюбя в някго когото не съм виждала.Едно момче,с което чатихме се влюби в мен,но аз му отговорих че не мога да обичам някого когото даже не съм виждала.Тогава той ми каза,че съм си била играела с момчетата и тн.Но поне съм доволна,защото бях искрена с него.Смешно е да имаш връзка от чата:ако става въпрос само за чатене,без да се виждате.

648541
04-29-2006, 14:54
Просто е абсурдно да се влюбя в някго когото не съм виждала.Смешно е да имаш връзка от чата:ако става въпрос само за чатене,без да се виждате.

i az sum na tva mnenie!!ima mn hora koito sa mn gotinina harakter no samo tolkova ne moga da se vlubq v nqkoi koito ne sum vijdala [-(

Absconding
04-29-2006, 15:46
az samata sam imala takava vrazka
zapoznah se s mom4eto v irc
4atihme okolo mesec
napravi mi mn silno vpe4atlenie.. sled tova se saglasih da se vidim
tragnahme... i hodihme nqkade okolo 9 meseca i polovina
v momenta sme v mnogo dobri otno6eniq,razbirame se dobre
.. nqma ni6to lo6o v tova da sre6ne6 liubov v irc :)

Това е различно..вие все пак сте се видяли и ако си го обичала.. си се влюбила в него със сигурност след като сте се запознали на живо. \:D/

Labelle
04-29-2006, 15:51
Как да го обикна като не съм го виждала??? По чата е лесно - там всеки е това, което не му стиска да бъде на живо. Отделно не обичам чатовете защото се губи човешкото у хората- жестовете, тембъра на гласа, смеха , погледа. А да се влюбиш в проазни приказки четени на един екран ?????? Ми всеки можеда пише знам ли такава любов не е любов , влюбването не е влюбване в човека а в думите, в красивите думи, които едно по-опитно момче може да реди с часове.

MqY_MqY_f
04-29-2006, 16:08
Зависи от самия човек, но е напълно възможно.

04-29-2006, 16:09
az samata sam imala takava vrazka
zapoznah se s mom4eto v irc
4atihme okolo mesec
napravi mi mn silno vpe4atlenie.. sled tova se saglasih da se vidim
tragnahme... i hodihme nqkade okolo 9 meseca i polovina
v momenta sme v mnogo dobri otno6eniq,razbirame se dobre
.. nqma ni6to lo6o v tova da sre6ne6 liubov v irc :)

Това е различно..вие все пак сте се видяли и ако си го обичала.. си се влюбила в него със сигурност след като сте се запознали на живо. \:D/
ami da taka stana... haresahme se v irc ama se vliubih kato se vidqhme :)

Persefona
04-29-2006, 16:11
от това няма смисъл. не може да има връзка без да се " гледате" с гаджето. и мн мн ама мн е възможно да се разочароваш накрая! стига с тия чатове и вземете излезте някъде ако си търсите гадже. така възможностите с а по големи

piFka_LP
04-29-2006, 16:29
ami...
az ne bih se vlubila prosto za6ot ne sum go vijdala
ot 4at ni6to ne moje da stane ....
kakto kazaha i drugo hora tova prosto e samovnu6enie 4e go obi4a6 ti prosto sam si si vnu6il 4e go obi4a6 za6oto si se zaribila da 4ati6 s nego..i 4aka6 denq da mine i da se vurne6 ida sedne6 pred pc-to samo i samo da 4ati6 s daden 4ovek
moeto mnenie e nemoje da se vlubi6 v 4okev bez da si go vijdal!

kimi_raikonen
04-29-2006, 16:32
Az sum na mnenie 4e 4ovek moje da se vlubi v nqkoi dori i bez da go e vijdal no moeto mnenie v slu4aq ne igrae nikakva rolq nali Ani ???

Krem4eto
04-29-2006, 17:10
Ако е по чата ЪПсурт!!!

enjoy_the_party
04-29-2006, 19:31
Az sum na mnenie 4e 4ovek moje da se vlubi v nqkoi dori i bez da go e vijdal no moeto mnenie v slu4aq ne igrae nikakva rolq nali Ani ???

haide stiga se trovi :)

04-29-2006, 19:37
ami ne se trovq ama ako iska6 i tova 6te napravq

Tamara†
04-29-2006, 19:43
Ъъ..аз лично не бих обикнала никой по чата :-k
Признавам..че е имало моменти в които наистина съм се привързвала към даден човек от чата..хора с които си чатя.. от една..две години!Примерно..най-добрия ми приятел..го открих в чата!
Да призная..тогава не го бях виждала и наистина много го обикнах.. но единствено като приятел,някак си усещах..че той е различен(и наистина се оказа така)..знаех че на него мога да споделя всичко!И наистина...винаги когато влизах в чата..той беше първия който издирвах!
Но ако говорим..за истинска обич!Да си чатя с някой.. и да го харесам и да кажа "Охх Обичам го"!Не абсурдно е.. не е мой стил!Аз ако не видя човека,ако не се запозная с него..ако не го опозная..то дори и привличане няма да има!Не не...

L_i_z_I
04-29-2006, 19:45
Може би нещо като любов по интернет или чрез писма/смси и нещо такова ли :-s ?Според мен Не [-X Може да се стигне до силна приварзаност,дори до харесване,но чак пък до обич силно се съмнявам.Въпреки че връзката между една моя приятелка и едно момче започна точно по интернер...и след като се запозанаха и се харесаха ...и вече околко месец са заедно и са супер щасливи.Но любов без да се виждате и без никога да сте се жидали и да сте си гоеворили..."реално" ми е малко странно на мене,но може би съществува и такава любов..Знае ли човек.. ::: :P

cvety_i_bebeto
04-29-2006, 20:31
nikoga...ne bih..ne moga..moje bi prosto moga da svikna s misalta,da se privarja kam nego...no 4ak pak tolkoz...

black_dimond
04-29-2006, 20:41
sklonna sum da vqrvam v lubov ot pruv pogled no bez da sum vijdala nqkoi ne

avril_lavigne
04-29-2006, 22:06
;) zna4i ideqta e takava .. iskam da razbera mnenieto na pove4e hora:).bihte li mogli da se vliubite v 4ovek koito izobshto ne ste vijdali?demek vruzka po 4ata ii shte se radvam ako spodelite mnenieto si za tezi vruzki.ii oshte neshto :) kakvo mislite za horata koito imat takava?bihte li imali?Това,казано с една дума е голяма тъпотия.Как може да се влюбиш в някой,който никога не си виждал?Щом всичко е започнало по чата,това в много случаи може да означава,че този,в когото си се "влюбил/а" не е всъщност такъв за какъвто се представя.Това да кажеш,че си влюбен в някой,който не си виждал е пълен абсурд!А и какво може да представлява една така наречена "връзка" по чата???Тва може ли да бъде връзка изобщо?За хората,които имат такива "връзки" мисля,че са много заблудени душици,ама кво да се прави,техен си проблем.Аз не бих се занимавала с такива глупости.Да бе,например аз от София,той от Варна,никога не сме се виждали,ама "много се обичаме",пращаме си целувки по чата-{P},{}...Хаха...Трябва да си много тъп и ограничен,за да се занимаваш с такива простотии.Аз в същото време мога да си излизам с други момчета,а той с други момичета и как другия ще разбере за това?Абе,да кажеш,че си имаш "гадже" от чата и да си вярваш...Тва вече е смешно...

CRaZy_IKT
04-29-2006, 23:07
;) zna4i ideqta e takava .. iskam da razbera mnenieto na pove4e hora:).bihte li mogli da se vliubite v 4ovek koito izobshto ne ste vijdali?demek vruzka po 4ata ii shte se radvam ako spodelite mnenieto si za tezi vruzki.ii oshte neshto :) kakvo mislite za horata koito imat takava?bihte li imali?Това,казано с една дума е голяма тъпотия.Как може да се влюбиш в някой,който никога не си виждал?Щом всичко е започнало по чата,това в много случаи може да означава,че този,в когото си се "влюбил/а" не е всъщност такъв за какъвто се представя.Това да кажеш,че си влюбен в някой,който не си виждал е пълен абсурд!А и какво може да представлява една така наречена "връзка" по чата???Тва може ли да бъде връзка изобщо?За хората,които имат такива "връзки" мисля,че са много заблудени душици,ама кво да се прави,техен си проблем.Аз не бих се занимавала с такива глупости.Да бе,например аз от София,той от Варна,никога не сме се виждали,ама "много се обичаме",пращаме си целувки по чата-{P},{}...Хаха...Трябва да си много тъп и ограничен,за да се занимаваш с такива простотии.Аз в същото време мога да си излизам с други момчета,а той с други момичета и как другия ще разбере за това?Абе,да кажеш,че си имаш "гадже" от чата и да си вярваш...Тва вече е смешно...
Напълно те подкрепям

miloto_girl_4e
04-29-2006, 23:18
да,случвало ми се е...бях на 10 години..
прави си изводите :!: :shock:

ATAKABG
04-30-2006, 03:26
Можеш в няква степен да се привържеш към някой в чата. Ама чак да се влюбиш без да сте се виждали изобщо - абсурд просто.

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-07-2006, 22:27
abe men ako me pitate... moje i da ima :) kakvo golqma rabota za ednoto vijdane. verno 4e ima i takiva deto ne sa s mn` dobri namereniq no tova ne zna4i 4e vsi4ki sa tai nali?? malko e tupo da kajesh 4e imash gaje po 4ata no... moje bi ne vinagi shte e samo "4at" :smt008 ::: puk i nima vunshniq vid e vsi4ko!??!?!?!? puk az da popitam kak moje da ima hora det ... da sa si vijdali gajeto xaxax i primerno toi da e krasiv sladuk i vsi4ki momi4eta da si padat po nego no v glavata da e nishto i izobshto da ne znae kak da zaradva priqtelkata si ? emi izvinqvaite ama tva e dosta po zle otkolkoto da ne poznavash li4no 4oveka koito "obi4ash" :smt008

FikyScHetOo
05-08-2006, 07:48
;) zna4i ideqta e takava .. iskam da razbera mnenieto na pove4e hora:).bihte li mogli da se vliubite v 4ovek koito izobshto ne ste vijdali?demek vruzka po 4ata ii shte se radvam ako spodelite mnenieto si za tezi vruzki.ii oshte neshto :) kakvo mislite za horata koito imat takava?bihte li imali?Това,казано с една дума е голяма тъпотия.Как може да се влюбиш в някой,който никога не си виждал?Щом всичко е започнало по чата,това в много случаи може да означава,че този,в когото си се "влюбил/а" не е всъщност такъв за какъвто се представя.Това да кажеш,че си влюбен в някой,който не си виждал е пълен абсурд!А и какво може да представлява една така наречена "връзка" по чата???Тва може ли да бъде връзка изобщо?За хората,които имат такива "връзки" мисля,че са много заблудени душици,ама кво да се прави,техен си проблем.Аз не бих се занимавала с такива глупости.Да бе,например аз от София,той от Варна,никога не сме се виждали,ама "много се обичаме",пращаме си целувки по чата-{P},{}...Хаха...Трябва да си много тъп и ограничен,за да се занимаваш с такива простотии.Аз в същото време мога да си излизам с други момчета,а той с други момичета и как другия ще разбере за това?Абе,да кажеш,че си имаш "гадже" от чата и да си вярваш...Тва вече е смешно...
...и после пълнят форуми и списания с теми като: "Изневерява ми", "не е същия", "май си има друга"....Но иначе...откъде знаете с кой си пишете, с кой си говорите, как ви лъже и така нататък...твъдо не! Чата може да ви помогне да доопознаете някой прятел, но не и да намерите любов!

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-08-2006, 08:47
[/quote]
Но иначе...откъде знаете с кой си пишете, с кой си говорите, как ви лъже и така нататък[/quote]

ne e zaduljitelno da luje!ne vsi4ki v 4ata lujat i mamqt

LP_girl_14
05-08-2006, 11:01
Не мога да говоря обобщено,щото сигурно си има изключения,но аз лично никога не съм се влюбвала в някого от чата и не мисля че това може да се случи.Простотези ирк истории някак си изглеждат несериозни.Пък и за да влюбиш в някого малко или много има значение и външния вид.Под външен вид нямам предвид външната красота(щото знаете в колко теми все дрънкам за вътрешния свят на човека),а самото излъчване на даден човек,по чара и обаянието който той притежава.Аз лично не вярвам в тази любов.Привличане,навик-да,но чак до влюбване...едва ли

FikyScHetOo
05-08-2006, 19:04
a[N]D[i]T[k]a]
Но иначе...откъде знаете с кой си пишете, с кой си говорите, как ви лъже и така нататък[/quote]

ne e zaduljitelno da luje!ne vsi4ki v 4ata lujat i mamqt[/quote]
Ми може никак да не ви лъже или да не казва истината...това съм имала в предвид. Не може да се каже колко от думите му са истина, каква част от думите му е истина

ExTr3m3_GiRL
05-08-2006, 19:09
Любов...едва ли :? Но привързаност да....а когато се видите дори и да няма нищо между вас дори и само един път да е....да може.

kobrichka
05-08-2006, 19:11
ami...
az ne bih se vlubila prosto za6ot ne sum go vijdala
ot 4at ni6to ne moje da stane ....
kakto kazaha i drugo hora tova prosto e samovnu6enie 4e go obi4a6 ti prosto sam si si vnu6il 4e go obi4a6 za6oto si se zaribila da 4ati6 s nego..i 4aka6 denq da mine i da se vurne6 ida sedne6 pred pc-to samo i samo da 4ati6 s daden 4ovek
moeto mnenie e nemoje da se vlubi6 v 4okev bez da si go vijdal!
napalno si prava =D>


az li4no ne vqrvam 4e moje da sa6testvuva lubov,bez da si vijdala dadeniq 4ovek nikoga,tova sa palni gluposti

VooDoo`Magic
05-09-2006, 16:01
Значи аз нямам такава връзка, но много си харесах даже бих казал че го обичам това момиче за което ви говоря. С нея се запознах в чата и супер много ми допадна а и като ми прати снимка просто ден и нощ за нея мисля. Вечер си лягам с мислите за нея сутрен се събуждам със същите мисли за нея

Гоод Лък Алл =)

Ani_girl
05-09-2006, 17:24
NE [-X

the_o.c_girl
05-09-2006, 18:10
Любов...едва ли :? Но привързаност да....а когато се видите дори и да няма нищо между вас дори и само един път да е....да може.

MaZoLe
05-09-2006, 18:14
Не в никакъв случай... С мойте "извратени мисли" познайте ква картинка ше ми изникне в главата...... Иначе.... незнам вероятно има много видове хора даже и такива които да се влюбват в невиждани! :)

ashly besnata
05-09-2006, 18:34
xxaxaxaxaxa nee gluposti

FikyScHetOo
05-09-2006, 21:08
http://zerocool.mine.nu/old/mirc.jpg