PDA

View Full Version : tyjna istoriq s fatalen krai



kiki_kokova
04-29-2006, 14:16
Ami zna4i pi6a ne zaradi nqkakav to4en vypros ami prosto da izkaja 4uvstvata si!Istoriqta e slednata svarzana e s edna ot moite dobri priqtelki!S neq trenirahme zaedno basketbol vsi4ki momi4eta bqhme mnogo edinni!Na lagera bqh s neq v edna staq! Vsi4ki zaedno si prekarvahme strahotno! Dokato edin den kakto si bqhme v gradinata vsi4kite momi4eta ot otbora edin zapo4na da q zaka4a da i podmqta razni raboti, vsi4ki ni be6e strah ot nego, no nqkolko ot nas mu kazaha da prestane da ni dosajda i se premestihme ot mqstoto! Sled tova q razpitahme za nego za6toto toi i znae6e imeto!Okaza se 4e sa ot edin blok i toi neprekasnoto q sledi! Vednaga se pointeresovahme dali tehnite znaqt! Tq kategoru4no kaza 4e znaqt i daje maika i e govorila s nego! Prodaljihme si nie po patq i go zabravihme uspokoeni 4e tehnite znaqt! No 1 mesec po-kasno sled slu4kata tq iz4ezna! Vsi4ki bqhme mnogo upla6eni pove4eto si misleha 4e e v nqkoq priqtelka, no az se setih za onzi i si pomislih dali ne e vyzmojno da e zamesen, no vsi4ki kazaha ne be nqma na4in!Dva dena po-kasno se razbra, 4e e ubita! I to to4no ot tozi izrod!Az nau4ih ot roditelite si i mi be6e mnogo tyjno,cqla ve4er ne mojah da zaspq, plakah! No nai me be6e qd, 4e roditelite i ni6to ne napraviha za da ne se slu4i tova te znaeha, vsi4ki znaehme i nikoi ne go prie na seriozno!Sled tova v u4ili6te be6e otvratitelno! Snimikata i o6te sedi v staqta na neiniq klas i vseki pat kato mina ot tam mi stava mnogo tyjno! Parvite dni imah 4uvstvoto, 4e nqma lesno da go preodoleq do golqma stepen ot 4uvstvoto za vina i ot qda kam roditelite i! :smt009

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

мхм
04-29-2006, 14:37
И от каде си сигурна че ч ония дето я е следял... Тои просто си е харесвал момичето


ПП:Моите саболезнования :smt009

sladichko_f_15_
04-29-2006, 14:41
Еми моите съболезнования...може да прозвучи доооста гадно,но..това истина ли е?!Все пак е убийство и щяха да съобщят по телевизията...грешен раздел! :!:

sex_mace
04-29-2006, 15:02
moite saboleznovaniq ...... napravo kato pro4etoh tazi istoriq se potresoh i se 4udq kak moje da ima takiva hora. I nai ve4e se o4udih ot roditelite i kak moje da ne ne obrnat vnimanie na deto si..:(

648541
04-29-2006, 15:49
lele kato pro4etoh i iztrupnah!!na mene mi se slu4va ne6to podobno.Sega ne e da me sledi oba4e edin den si sedqh na spirkata s edna fr-ka i toi idva i mi vika "izvinqvai moje li da se zapoznaq s tebe" i az se zamislih :-k i vikam emi aide nalizapoznahme se i toi p4va da me pita koga 6e hodime na kafe nz si kvo i az mi vikam nqma da stane ne iskam i edin ot reisovete doide i toi trugna da me durpa i mi vika aide i az se drupnah i mu vikam begai ot tuka i toi se ka4i vreisa.Na dr spirka sleznal i se ka4va v moq reis sqda do mene i po4va pak da me kara da hodime na kafe i az mu kazah 4e ne iskam i se zavurtqh i toi sleze kazah na ba6ta mi i toi si pomili 4e se bazikam kazah na mama a tq vika kato go vida da hoda na dale4e.
onq den oak go vijdam v reisa i sleznah ot nego da iz4akam drugiq.
pribrah se kazah na mama i toi puk kaza 4e samo da go vidi :smt021 :smt027
lel ve4e 6te se zamisliqm
P.S.moite sabolqznovaniq :cry:

MqY_MqY_f
04-29-2006, 16:04
Много гадно нещо... Съжелявам за приятелката ти...

freestyler
04-29-2006, 16:17
suglasen sas sladi4ko_f_15 ili kakto tam se e pisala - parvo super nerealno mi zvu4i - 6te6e da stne ebati skandala i za6to re6i da go pusne6 v sex,be?!Ina4e ako tva deto si go napisala e istina,sorry i moite saboleznovaniq!...

04-29-2006, 16:35
Абе как мое си го измисли тва!Вие нещо ни го приемате насериозно ,но нека ви кажа нещо: често нещата ни изглеждат нереални и си казваме "Аве тва на мене няма да ми се случи" ама не е така!Има ги сякви изроди!И аз така се мислех докато не ми нападна един тъпак!Добре чи не беше достатъчно силен да ме сабори и тази ден се изплаших доста ама най-чудното беше че беше още светло 7 часа (за миналата седмица говоря) А дне с го видях тоя изрод отново гонеше друго момиче и то в 12 часа през деня!направо си изкарах ангелите!!!И най-страшното и че се навърта се покрай махалата ми за тва се замислете шото на секи може да се случи!Съжелявам че има такива хора и че се е случило това с приятелката ти но тва е живата !Нема кво да кажа освен че света е шибан!

kiki_kokova
04-29-2006, 19:08
Еми моите съболезнования...може да прозвучи доооста гадно,но..това истина ли е?!Все пак е убийство и щяха да съобщят по телевизията...грешен раздел! :!:


Ne we izmislih si go! I mejdu drugoto go davaha po televiziqta! I nqkoi po-gore kaza ot de znam 4e e bil toi! Ami nali go tarsiha i go hvanaha sled tova toi napravi palni samopriznaniq! A we hora vie verno li si mislite 4e 6te tragna da si izmislqm!Tova 4e na vas ne vi se e slu4valo nezna4i 4e ne stavat takiva ne6ta!pProsto minaha 4 meseca ot togava ina4e go davaha po televiziqta idvaha v u4ili6te, karaha ni da zapi6em kakvo znaem za priqtelite na Eleonora (taka se kazva6e momi4eto)! Be6e syper gadno! Nadqvah se da nqma komentari ot roda na: Ot de si go izmisli tova!I vse pak blagodarq na tezi,koito me razbraha!

ThE_DaRk_AnGeL'''
04-30-2006, 20:08
Леле ужасссс!!!!!!
Тва е отвратително!!!Нечовешко!!!!
Как може да има такива хора!???!!! :cry:
И защо е убил момичето??!!Какво му е пречело?!
Не заслужава да живее тоя психопат!!!!!!! :cry:
Мойте съболезнования за приятелката ти!!! :cry:

stel4eto__
04-30-2006, 20:53
maiko mila..dokato 4etoh iztrapnah napravo kato se zamisla i na men mi se e slu4valo no za 6tastie v posledno vreme ne e imalo takiva istorii
oba4e da ubie6 momi4e...ne...toq 4ovek ne zaslujava da jivee...kak moje da otnema 4ujd jivot e*asi v kvo ob6testvo jiveem we kade e zakona kade e spravedlivostta...nqmam dumi :smt013

I_lo0ove_VaSk{}
05-01-2006, 09:55
Maite saboleznovaniq, mal4anieto sega e po-smisleno ot kakvito i da e komentari! :cry: :cry:
Mir na praha i!

05-02-2006, 19:01
Каквото и да говорим ,ТЯ няма да се върне...Живота понякога е много труден(понякога май е много често...)Такива неща се случват постоянно.В случая поне са хванали виновника и да се надяваме той ще си получи заслуженото (лично аз се съмнявам да получи точно това ,което заслужава!) А знаете ли колко много такива се разкарват свободни и вършат каквото си поискат?!... не ми се пишат неща,които всеки рано или късно ще осъзнае (не че казвам ,че знам много ,но нали всеки си има някаква своя представа как стоят нещата)
Мисля ,че не можем да направим нищо друго освен да се замислим каква е поуката от тази релна случка!!!

Devilsplaymate
05-02-2006, 20:32
Съжелявам . Всякакви изроди има на този свят. Но каквото и да си говорим , тя никога няма да се върне ... нека почива в мир.

Nicy
05-05-2006, 21:39
uh naistina e mn gadno..
prosto i na men mi e mn int zashto roditelite i ne sa predprieli seriozni merki..
ako ne go napravqt te koi drug... :?

05-06-2006, 09:46
lele ujas mn sajalqvam za priqtelkata ti napravo nqmam dumi edna 1 min mal4anie v neina pamet e po dobre ot kolkoto bezbroi dumi te nqma da q vurnat.