PDA

View Full Version : Moderated:Постоянно ми тече бяло течение...



ComiX
04-29-2006, 14:27
Em nachi problema mi e che postoianno mi teche bialo techenie.Otvratitelno e!!!!Zapochna ot blizo edna godina kogato me otvoriha i nz dali e ot tova ili ot tova che redovno si pravia skrechove :roll: Ako ne nosa neshto s eomazvam cialata mn e gadno:((
Znam che shte me posuvetvate da ida na genekolog no niama a puk sum i malka zatova molia vi ako znaete kak da go premahne poneje e super nepriatno shte sum vi mn blagodarna!


Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:

ComiX
04-29-2006, 14:28
P.S. Pisha ot imeto na edna priatelka!

`Death`Whore`
04-29-2006, 14:48
Щом е толкова обилно, трябва да отидеш на гинеколог. Замисляла ли си се, че мъжът, който те е отворил, може да ти е лепнал нещо?

sladichko_f_15_
04-29-2006, 14:56
На една моя приятелка също и се е случвало!Спокойно!Отиди до аптеката и кажи да ти препоръчат нещо!Имаше някакви хапчета с билки или нещо такова!Най-сигурното си е гинеколога,но щом не желаеш се пази повече! :!:

MidnightScream
04-29-2006, 16:27
ahahhha bojee....ima SUPER MNOOOOOOOOOOOOOGO takiva temi potursi ! ama v povecheto sluchai otgovorite sa "idi na lekar"! aaaa i edna lekarka naish kfo mi kaza che ne trqbvalo da se miem s sapun dolu shtoto sapuna raznasql nekfi nz kfi neshta trqbvalo da se kupi speciqlen sapun s namaleno PH !... blabla

SuN4o_F
04-29-2006, 17:32
tva za sapuna e vqrno... za6to ne smeesh da otidesh na lekar?predstavi si ako si lepnala nqkfa bolest?! moq savet e da se pregledash

sex`y_f
04-29-2006, 17:41
emi...ima edni sapuni...te4ni na AVON s namaleno PH - te poprincip sa,kogato se kype6/mie6/ za otdolu,za6toto ima vyzmojnost naistina da e ot sapuna :) tova e.... are 8)

04-29-2006, 22:39
Има доста видове интимни сапуни, които може и да ти оправят проблема ... но все пак гинеколога е много по-сигурен и е за препоръчване !!! :-s