PDA

View Full Version : Moderated: Как да запазя връзката си?



viki91
04-29-2006, 15:01
Такам... :? ходя с приятеля си от 11 месеца....но вече ми писна...скучно и еднообразно ми е..напоследък с един пич се сваляме и той започва все повече и повече да ми харесва...приятеля ми не знае...аз не искам да го оставям...но ми е адски скучно и глупаво вече с него...моля ви помогнете ми...как да запазя връзката си...аз найстина много държа на приятеля си и не искам да се разделяме...но.... :? :? :? :? :cry: :cry: :cry: :cry:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

Atika
04-29-2006, 15:15
..no qvno se nalaga .. ako naistina ne varvqt neshtata ima li smisal da gi machite , estestveno e che za tolkova vreme si se prevarzala kam nego .. no tova da skasate ne oznachava 100% prekratqvane na otnoshenieta ..pogovori s nego ili da se probvate da si ostanete priqteli ili da se razdelite za malko za da vitide kak shte e po otdelno.. ne moje cql jivot da si s nego zashtoto toi iska taka ..

648541
04-29-2006, 15:17
emi pravete ne6to raznoobrazno ima tolkova mn ne6ta koito da pravite i mesta kudeto da hodite.kaji mu 4e iskate da izlezete da pravite ne6to po razli4no ot tva koeto do sega.i 6te vidi6 4e vruzkata vi 6te potrugne otnovo :)
uspeh

Labelle
04-29-2006, 15:18
Разбирам те , даваш си сметка какво пропускаш когато си дълго време с един човек , каК се затваряш във вашия си свят и няма измъкване, а си само на 17(примерно) ......... Ами опитай с другото момче излезте, опознайте се, пофлиртувайте само така ще можеш да сложиш на кантар чувствата към приятеля си и желанието ти да бъдеш свободна и отново ухажвана , да усетиш вкуса на флирта, който в една почти едногодишна връзка одавна се е изпарил. Не му казвай да не го нараниш. Когато си изясниш на кое държиш повече ще разбереш и как да постъпиш с него.

viki91
04-29-2006, 15:28
Близко беше-на 15 съм....:( Просто въпроса е там че вече се промениха мнооого неща....той направи много неща за мен...той се премести в София заради мен .... абе и какво ли още не...и на мен ми е супер гадно да го нараня...той без мен не може...веднъж нещата вървяха към раздяла и той ми каза "Не те задължавам да си с мен,но ако се разделим ти ще си последната...след теб няма да има друго момиче..."Той ме обича адски много и мен ме е страх да му причиня това... :cry: :cry: :cry: А от друга страна искам връзката ни да се укрепи и пак да ги има закачките и много неща който имаше в началото... :cry: :cry: :cry:

piFka_LP
04-29-2006, 15:31
abe i na men mi se e slu4valo takova ne6to
nqma smisul i dvamata se mu4ite po tozi na4in prosto kato ne ti e hubavo s nego kazva6 mu tova koeto po gore napisa i tova e naistina nego 6te go boli no po dobre sega otkolkoto po kusno kogato bolnata 6te bude mn po golqma za6toto 6te imate po dulgotraina vruzka
moqt savet e kaji mu tova koeto kaza na nas i ti pojelavam uspeh!

viki91
04-29-2006, 15:40
Не искам да го нарянявам :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ....той е един изключителен човк...в днесшно време много рядко се срещат хора като него....при последната му връзка момичето го е зарязало и той около 4-5 месеца е бил като болян...докато не ме срещна...а мен ме обича повече от всичко....то си личи.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

piFka_LP
04-29-2006, 15:46
naistina vlizam ti v polojenieto no ako ne go napravi6 sega 6te stane po lo6o!

Labelle
04-29-2006, 15:46
Не го наранявай , но не прави грешката да се превърнеш в досадна лелка на 15 - точно като бракувана, за всичко си има време и колкото и красива да е една връзка трябва да имаш лично пространство, свобода да излизаш с приятели, да се срещаш с други хора, дори да флиртуваш с други момчета. Само така тази връзка ще просъществува и няма да ти липсва младежкия "социален живот". Аз с моето гадже съм от 3 години , но никога не съм се затваряла - контактувам с други момчета понякога прекалявам с закачките, ходя на дискотеки дори когато него го мързи. На него също не му държа сметка ивсичко си е наред не си писваме само поради факта, че освен "съвместен живот" имаме и "личен".

04-29-2006, 16:31
Emi moje i ti da si mu sku4na 11 meseca ne sa malko ama ne sa i mn i s kloun da hodi6 ako nepravite i dvamata vsi4ko vazmojno da vi e interesno 6te ti e SKU4NO...naistina nerazbiram hora kato teb,vmesto da se oplakva6 tuk za6to ne spodeli6 s nego i dvamata da re6ite kakvo 6te pravite s vraskata si ne ti da vzima6 re6eniq ednoli4no! ] (*,)

Krem4eto
04-29-2006, 17:08
Пробвай да я разнообразиш!!!

Tamara†
04-29-2006, 20:15
Напълно нормално е...ако правите едно и също..нормално е да ти писне!Защо не опиташ да разнообразиш връзката ви?Пък ако не стане..пробвай с "новото" момче!

viki91
04-29-2006, 22:30
Другото момче е Италянец....с който се харесваме доста....но си заминава за Итаия след 2 месеца и няма да се върне тук....;)Благодаря ви много за съветите...реших какво ще направя....първо ще поговоря с него...после ще му дам малко свобода както и на себе си...и няма да сме постоянно заедно...ще правим различни неща и ще успея да запазя връзката и момчето което обичам....много ви благодаря \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ :wink: :wink: :smt008

seductionfreak
04-30-2006, 06:47
Такам... :? ходя с приятеля си от 11 месеца....но вече ми писна...скучно и еднообразно ми е..


той направи много неща за мен...той се премести в София заради мен .... абе и какво ли още не...

...а мен ме обича повече от всичко....то си личи....


....с който се харесваме доста....но си заминава за Итаия след 2 месеца и няма да се върне тук...

Предпочиташ да изкараш двумесечен (евентуален, несигурен) флирт, вместо да запазиш едногодишната си връзка? И имаш всичко, но решаваш, че ти е много, след което търсиш малко... проблеми? Като да живееш в дворец и да решиш да се преместиш на улицата в крайните квартали.
Браво, давай в същия дух, следващия път като ти изпратят чек за 1 млн. лева (мисля, че толкова е джакпотът на ТОТО в момента) ми прати ЛС, за да ти дам координатите да ми го изпратиш, защото явно нямаш нужда от хубави неща.

MTV_GIRL
04-30-2006, 07:06
maikata e da se razgovarq bre !!! govori s nego po tozi vapros kaji mu 4e ti e sku4no i sam obedena 4e 6te napravi ne6to po tozi vapros !!! Uspeh :-k