PDA

View Full Version : lubovta boli



Miracle`Girl
04-29-2006, 16:12
zdraveite,
iskam da razkaja moqta istoria ne iskam suvet ili sujalenie ....prosto iskam da spodelq s nqkogo...i taka...predi 2 godini se vlubih za purvi put v momche koeto ne e ot moqt grad ...hodihme uj no az bqh aktivknata - az mu se obajdah az , mu se vkluchvah v irc ,toi ne mi se obajdashe,davashe mi naprazni obeshtaniq lujeshe me che shte doide da me vidi...i az go chakah no toi ne idvashe i men me boleshe li boleshe...az praveh vsichko i za tova vreme v koeto sme hodeli mnogo malko sme se vijdali 3-4 puti no...neznam obicham go .toi ne e krasavec no ....neznam kak da go obqsnq.az se poburkvah plakala sam po celi noshti za nego i v edin moment ne izdurjah i kazah STIGA! do tyk beshe.i taka svurshi nashata vruzka sled koeto trugnah s dr momche i sam oshte s nego veche 11 meseca...i si misleh che zam sabravila bivshiq mi priqtel...no qvno ne beshe taka , zashtoto predi nqkolko vecheri si govorihme po skype
i...toi mi kaza oshte me obicha taka i taka i az osuznah che oshte go obicham i.....mnogo plakah no...nqma smisal da se trushkam ...zashtoto nie nikoga nqma da sme zaedno zashtoto toi jivee drugade raboti.../na 18 e/i prosto nashta vruzka e obrechena i....vi razkazvam tazi istoia zashtoto purvata lubov rajda ne hvashta i...
strashno mnogo me boli:(obicham go strashno mnogo i vinagi shte go obicham nonqma smisal..:(((nzn kakvo da praq da si ostana s moq priqtel ili...da se vurna pri bivshiq...prosto neznam
blagodarq na tezi koit otgovoriha i prochetoha{}

piFka_LP
04-29-2006, 16:23
az moga da ti kaja da si ostane6 v sega6niq si priqtel za6toto ne e garanciq 4e biv6iq ti pak nqma da te potursi kakto predi e pravil
az su6o mn dobre znam 4e starato lubov rujda ne hva6ta az go izpitvam sega dori..prosto si go izbii ot uma kolkoto i trudno da ti e...nadqvam se da sum ti pomognala po nqkakuf na4in 4ao i uspeh

sexy_diva
04-29-2006, 16:29
Най-важното е как се чувстваш ти?Чувстваш ли се добре с настоящия си приятел?Ако той се държи добре с теб си стой с него.Ако се върнеш при бившия си той ще се повтори същата история...А и доколкото разбирам вие сте се виждали само няколко пъти...може би си си внушила,че го обичаш толкова много.Бъди сигурна,че и първата и всички останали любови хващат ръжда...един ден просто забравяш всичко,колкото и невъзможно да ти се струва сега бившият ти приятел ще избледнее съвсем от съзнанието ти.Изборът е твой...дори да избереш грешния път и след това много да страдаш,след като превъзмогнеш всичко ще се чувстваш много по-силна и уверена.Дерзай и избери или сърцето или разума.Каквото и да стане не се притеснявай...хората са казали,че от опит глава на боли.

MartiSSima
04-29-2006, 17:00
Абсолютно ти влизам в полужението.Моята голяма любов се разви по същия начин с малката разлика че човекът насреща ми, е 25 годишен.И аз си казах стига и прекратихме всякакви взаимоотношения до момента в които той отново ме потърси.Излизахме, но трябваше да се крия за да не ни видят!ПРЕДСТАВЯШ ЛИ СИ?
Да не говорим че почти постоянно го засичам в неговия град защото често ходим там все пак е на 7 км.Знам как се чувстваш и знам как боли!Просто бъди себе си,послушай сърцето си, то най - добре ще ти каже какво е най - правилното решение!Целувки и да знаеш подкрепям те!

Miracle`Girl
04-29-2006, 17:09
ujasno e!kolkoto poveche mislq za nego tolkova povche mi stava bolno....no ako trabva da sledvam surceto shte trqbva da izbera bivshiq i toi pak shte me luje i qvno nai dobre shte e da go zabravq....
da ne mislq za nego pone da se postaraq :cry:

black_dimond
04-29-2006, 21:28
spored men ne trqbva da si razvalq6 vruzkata s toq stariq

Ecstasy
04-29-2006, 21:41
predi 2 godini se vlubih za purvi put v momche koeto ne e ot moqt grad ...hodihme uj no az bqh aktivknata - az mu se obajdah az , mu se vkluchvah v irc ,toi ne mi se obajdashe,davashe mi naprazni obeshtaniq lujeshe me che shte doide da me vidi...i az go chakah no toi ne idvashe i men me boleshe li boleshe...az praveh vsichko i za tova vreme v koeto sme hodeli mnogo malko sme se vijdali 3-4 puti


Мило момиче,това което ти се е случило незнам дали може да се нарече "ходене",все пак само ти си му се обаждала и т.н. Разбирам ,че явно не живеете в едно и също населено място, ноооо 3-4 пъти за 2 години?!?!?Извинявай, но що за отношения сте има ли?А до колкото за това че тоя съжелявал-така и трябва ,защото явно е изгубил наистина нещо истинско.Моят съвет е да продължиш с новият си приятел и да не се обръщаш назад :P все пак живота продължава и то с момче ,което може би знае че си нещо повече от останалите момичета( все пак 11 месеца :wink: ).тааа късмет :P