PDA

View Full Version : Това какво трябваше да значи..



FaHrEnHeit
04-29-2006, 16:23
Казах на една от най-добрите си приятелки че не искам да и бъда приятел при положение че изпитвам чувства към нея също и казах че се побърквам като я видя в обятията на други момчета и че не искам да я виждам дълго време не защото я мразя а защото искам да я забравя и тя ми отвърна с едно ОК и го показа доста пренебрежително все едно не и пука а в същото време ми е казвала че незнае кво ще прави ако не съм до нея да и помагам в трудните моменти и това ако не е наглост здраве му кажи. :smt011

Labelle
04-29-2006, 16:27
В такива моменти човек разбира доколко хората държат на него.......... И все пак каво очакваше да ти падне на к олене и да те моли да не я оставяш? С това си поведение, ясно е показала, че няма други чувства към теб и уважава решението ти, но не може да направи нищо за да го промени.

FaHrEnHeit
04-29-2006, 16:47
Не съм искал да ми пада на колене просто с тази си реакция показа че и е било все тая през цялото време дали ще съм до нея това имах в предвид.

Krem4eto
04-29-2006, 17:17
Не съм искал да ми пада на колене просто с тази си реакция показа че и е било все тая през цялото време дали ще съм до нея това имах в предвид.

Теб ако някой ти каже "Неискам да съм с теб" няма ли да се сдухаш :smt013 ????!!!!!А?!?!Аз дори няма да говоря на момчето,защото няма да знам какво да му кажа!!! #-o Ти хем я харесваш,хем неискаш да си с нея! [-( Ми реши какво искаш и недей да се оправдаваш с момичето!!!!!!!!!!!

ht_7j
04-29-2006, 17:53
Bi li samo mi kazal kakvo iskash da ti kaje? Spored men si ochakval da ti otvyrne na chuvstvata i sega si obiden i moje bi ti se e storilo, che go e kazala prenebrejitelno....ili e trqbvalo da zapochne s klishetata: "o, ne si ti...na men ne mi e do vryzka sega...ti si super momche i az te obicham, no ne po tozi nachin" bala bla bla....togava po-hubavo li shteshe da ti stane?

literbebe
04-29-2006, 17:58
Bi li samo mi kazal kakvo iskash da ti kaje? Spored men si ochakval da ti otvyrne na chuvstvata i sega si obiden i moje bi ti se e storilo, che go e kazala prenebrejitelno....ili e trqbvalo da zapochne s klishetata: "o, ne si ti...na men ne mi e do vryzka sega...ti si super momche i az te obicham, no ne po tozi nachin" bala bla bla....togava po-hubavo li shteshe da ti stane?

=D> =D> =D>

danger_love{F}
04-29-2006, 18:20
Може и да се е панирала...но това са само предположения,все пак сте били приятели доста дълго време,най-добре ще е да си го изясните лице в лице...а не да се чудиш по форумите дали е наглост...

FaHrEnHeit
04-29-2006, 18:21
Сега си показвате женската солидарност и я защитавате ама това е отделен въпрос тя го прие все едно и било през п*тката за всичко което съм правил за нея дигал съм я пияна от пода на дискотеката докат гаджето и се наливаше с бира и ако за това не е благодарна вече не знам поне можеше да каже нещо колкото и тъпо да беше прозвучало.Как да не съм обиден бе вие на моето място нямаше ли да сте?

FaHrEnHeit
04-29-2006, 18:23
Може и да се е панирала...но това са само предположения,все пак сте били приятели доста дълго време,най-добре ще е да си го изясните лице в лице...а не да се чудиш по форумите дали е наглост...
Не мислиш ли че тоя форум е точно за това да си кажеш мнението и да поспориш с някой за тези окръжаващи ни нас проблеми ?

danger_love{F}
04-29-2006, 18:56
Еми извинявай ако съм те засегнала по болната ти тема тогава ,не съм казала че не са за това да си споделиш проблема ,но не мислиш ли че е малко нагло от твоя страна първо да я описваш като твоя добра приятелка а после да питаш дали е наглост как тя е постъпила...незнам защо но аз заемам позицията на момичето,пък и да ти кажа честно много ми е интересно да споря с иднивидчета като тебе :lol:

Tamara†
04-29-2006, 19:59
Чакайте,чакайте..аз да загрея: значи след като си се обяснил в любов на една от приятелките ти..тя е казала "Ок" а после е започнала да обеснява..как неможе да живее без теб?Тъй ли да го разбирам?
Олилей..страмно!Значи първо...може наистина да значиш много за нея.. и да има чуства.. към теб.. но да са само приятелски!А може и да са повече от приятелски :-k
Пф,но пък..ако беше така защо ти е отговорила "Ок"!Да се е шокирала?Може...но пак не би отговорила така!Все пак..да се поставим на нейно място...моя най-добър приятел идва при мен и започва да ми казва че ме обича..какво бих направила?Пф..еее..щях да му обесня по друг начин но не бих го отрязала с "Ок"!Хм,нещо липсва..може би в началото не е проумяла какво си и казал..или просто е отговорила небрежно,а после да е размислила над думите ти!
Пич,тя моментен човек ли е?Защото ако е моментен..няма смисъл да пиша!Тееее..бързо си сменят мнения..имам една приятелка дори (^ ^ тя си знае коя е ^ ^)

maldini
04-29-2006, 20:08
Казах на една от най-добрите си приятелки че не искам да и бъда приятел при положение че изпитвам чувства към нея също и казах че се побърквам като я видя в обятията на други момчета и че не искам да я виждам дълго време не защото я мразя а защото искам да я забравя и тя ми отвърна с едно ОК и го показа доста пренебрежително все едно не и пука а в същото време ми е казвала че незнае кво ще прави ако не съм до нея да и помагам в трудните моменти и това ако не е наглост здраве му кажи. :smt011
Tova pokazva 4e tq ne e bila istinska priqtelka! [-X 6tom otgovarq taka prenebrejitelno s edno Ok,a ti zatova si mislil tolkova dulgo vreme i tq ne si predstavq kakvo si izjivql zna4i bqgai ot takiva hora :---) nqma smisul da imash takiva priqteli,koito izobshto ne im puka za teb!Dnes 6te postupi taka a drug put moje da te predade :( spored men q zarqzvai i ne i obrushtai pove4e nikakvo vnimanie dori i da se razkaiva za storenoto :smt006

FaHrEnHeit
04-29-2006, 20:50
За тия дето не са разбрали да обясня не ми е гадно щот не съм с нея ми ми е кофти защото тя показа доста пренебрежително че и е все тая дали ще сме приятели за напред с едно ОК и един доста кух поглед който все едно ти казва `голям праз`.

cvety_i_bebeto
04-29-2006, 21:09
mi ne i e pukalo...dali 6te ste priqteli...az pak naprimerno..bih predpo4ela da ne sam priqtelka s nqkoi s koito sam hodila...

He3HauKa
04-29-2006, 21:22
Emi zamisli se .. kakvo trqbva da ti kaja spored teb?Da pochne da ti se moli ili si se nadqval da ti kaja che i tq izpitva sashtoto .....Momicheto prosto e bilo obarkano i ti ne trqbva da q sadish tolkova pribarzano.I vse pak vinagi trqbva da si imash edno na um za horata koito narichash ,,priqteli'' :-k

Krem4eto
04-30-2006, 11:21
Сега си показвате женската солидарност и я защитавате ама това е отделен въпрос тя го прие все едно и било през п*тката за всичко което съм правил за нея дигал съм я пияна от пода на дискотеката докат гаджето и се наливаше с бира и ако за това не е благодарна вече не знам поне можеше да каже нещо колкото и тъпо да беше прозвучало.Как да не съм обиден бе вие на моето място нямаше ли да сте?

Каква солидарност?! На мене ако ми го бяха казали аз просто щях да си тръгна и може би щях да се държа студено,не защото нямам чувства,а защото ми е неудобно и нз какво да кажа!Просто момичето се е сдухало!И и е станало гадно!!!Разбери я!!!