PDA

View Full Version : Пиърсинг ?



MqY_MqY_f
04-29-2006, 17:17
Някой замислял ли се е върху пиърсинг? Защото имам познати с пиърсинг къде ли не - по лицето, по тялото, и по интимните части... споделете малко с другите съфорумци :)

midnight...
04-29-2006, 17:23
хахах много интересно кака се мисли в/у пиърсинга :mrgreen: тфа си нормално нещо кфо има да му се мисли :-s

forrzi
04-29-2006, 17:24
никога не съм се замисляла върху пиърсинг...
помисли си и после си задай въпроса

krisi_sl
04-29-2006, 17:32
ами замислих се да....имах на пъпа но за мое голямо съжаление се скъса преди месец и сега много ме е яд...не стига че вече нямам ами и си личи че е имало и е доста грозничко... ](*,)

sladichko_f_15_
04-29-2006, 17:38
Аз лично имам пиерсинг на ушите,пъпа и имах на клитора,но я махнах! :twisted:

danger_love{F}
04-29-2006, 18:03
Стига да не прекаляваш !една примерно на пъпчето е достатъчна,но и на езика и на веждата става банално и кичозно...е според мен де

Jamalska
04-29-2006, 19:59
Аз много се кефя тук-таме...С според мен зависи от цялостния стил на човек как ще му стои...Искам да си пробия ушите още няколко пъти и веждата...Мислила съм и за пъпа ама ще имам проблеми на тренировките...Пък майка ми се опитва да ме очисти дори и за самата идея...
А са се сетих д апитам нещо...за на веждата трябва ли да си махнеш там част от космите за да те пробият...шот една позната дет като си беше оскубала една резка на веждата и ми каза че е за да се продупчи...хм след тоя случай не съм я виждала нз дали се е дупчила.Така ли тряа се прай?

forrzi
04-29-2006, 20:47
Аз много се кефя тук-таме...С според мен зависи от цялостния стил на човек как ще му стои...Искам да си пробия ушите още няколко пъти и веждата...Мислила съм и за пъпа ама ще имам проблеми на тренировките...Пък майка ми се опитва да ме очисти дори и за самата идея...
А са се сетих д апитам нещо...за на веждата трябва ли да си махнеш там част от космите за да те пробият...шот една позната дет като си беше оскубала една резка на веждата и ми каза че е за да се продупчи...хм след тоя случай не съм я виждала нз дали се е дупчила.Така ли тряа се прай?
ми зависи...
ако си правиш хоризонтален пиърсинг-да
но ако е обикновен-демек вертикален той ти идва в тънката част,където няма косми
обаче ако ше си правиш някъф изчанчен питай в студиото

`Death`Whore`
04-29-2006, 20:52
Определно се замислих, преди да сложа първия, но не прекалено - бях го решила и го направих. Писала съм го поне 5 пъти - имам 4 пиърсинга - 2 по лицето и на всяко ухо по един. Изобщо не е кичозно, даже планирам да пробия и септума си, но след време.

`Death`Whore`
04-29-2006, 20:55
А са се сетих д апитам нещо...за на веждата трябва ли да си махнеш там част от космите за да те пробият...
ми зависи...
ако си правиш хоризонтален пиърсинг-да
Каза голяма глупост.
1. Имам хоризонтален - той не се прави върху космите на веждата, следователно няма смисъл да се махат.
2. Дори да имаш рунтави вежди и да си правиш вертикален, пак не трябва да ги махаш, защото дупките не са върху косми.

missing_
04-29-2006, 21:13
е какво има да му мислиш,отиваш в аптеката,взимаш абокат и дупчиш
моите не съм ги мислила въобще(6бр по ушите)

SancheZzZz
04-30-2006, 07:58
Ми аз имам няколко на ушите и на пъпа, иначе кво да се замисля в/у него, хубаво е да го имаш ама не да се прекалява - по цялото тяло, аз др мисля да не се пробивам всмисъл те ушите са неизчерпаема зона тях не ги считам :D

MimiTy
04-30-2006, 16:31
Abe iskam da vi pitam vas bole6e li vi kato si smenqte obicite za6toto mene mn me bole6e ama 6toto edna fr-ka mi q mahna i posle ne moja dami sloji dr obica...i stra6no mn me bole6e de i v kraina smetka ne q sloji i dupkata mi zazdravq :( i sega se 4udq dali pak da probvam ama ako me boli tolkoz.....

maimyn4e
04-30-2006, 16:47
az mnoo iskam da si napravq na nosa no o6te me e strah.... pyk i maika mi kato razbere 6te se ludne.... :evil: :cry:

Estranged
04-30-2006, 17:08
1. Ххахахах, как да се замислим върху пиърсинга??? :lol:

2. Имам на пъпа, но ме дразни, защото адски много хора имат там и е някакво супер банално. 8 овека от моя клас имат :shock:

3. ЗАщо си си създаламнение че има малко хора, които са адски надупчени??? Въобще не си права!

4. Искам обица на усната! Адски много! Но са ми дебели усните и на нищо няма да приличам!

MimiTy
04-30-2006, 20:44
maimyn4e nqma ni6ty stra6no na nosa az imam i hi4 ne me bole6e....i mene otna4alo mn me be6e strah no vaob6te ne me bolq..prosto ose6ta6 4e seedno nqkoi ti stiska nosa...tai 4e nqma stra6no:))

forrzi
04-30-2006, 21:28
1. Ххахахах, как да се замислим върху пиърсинга??? :lol:

2. Имам на пъпа, но ме дразни, защото адски много хора имат там и е някакво супер банално. 8 овека от моя клас имат :shock:

3. ЗАщо си си създаламнение че има малко хора, които са адски надупчени??? Въобще не си права!

4. Искам обица на усната! Адски много! Но са ми дебели усните и на нищо няма да приличам!
blaaaa
същия проблем!
иначе по темата-имам на езика и веждата,имах на носа,но приличах на крава и затфа го махнах :mrgreen: