PDA

View Full Version : Със или без .. ?



GoThiC_GirL
04-29-2006, 17:55
Ей хора кво ще кажете за тея момичета които са плоски като даски но носят сутиени .... момичетата от моя клас положината са така.. плоски пък.... кои знае кво слагат вътре само за една се знае че пъха чорапи :-D :mrgreen: Кажете мнението си .... :arrow:

къдравата Сю
04-29-2006, 18:02
ми аз смятам, че всеки има право да прави това, което смята за добре-било то и да изглежда глупаво за останалите...хора всякакви хаха

ProstoAz
04-29-2006, 18:04
Сутиените не напразно имат чашки А - те трябва да се ползват от някой! И без значение дали момичето има малки или големи гърди според мен е много по-красиво да носи сутиен, от колкото да и се очертават грозно зърната и самите гърди под блузата!!!

danger_love{F}
04-29-2006, 18:09
Еми случват се и такива неща, дали и ти не си била преди като тях?само ти си знаеш...

GoThiC_GirL
04-29-2006, 18:14
mi ne 6toto se pak az sum edna godina po golqma ot tqh :-) puk i ne sum si puhala 4orapi az sum slojila sutien 6toto vijdam 4e ima nujda e te......

kaua
04-29-2006, 18:24
Oooo v moq klas ima dve takiva....adski e sme6no,ama kakvo da se pravi...

lainagovna
04-29-2006, 18:49
Сутиените не напразно имат чашки А - те трябва да се ползват от някой! И без значение дали момичето има малки или големи гърди според мен е много по-красиво да носи сутиен, от колкото да и се очертават грозно зърната и самите гърди под блузата!!!изпревари ме

thirteen
04-29-2006, 19:04
Тука пък имам една съседка дето също няма цици и слага големи сутиени които й хлътват като седи и се вижда ,че има разстояние от сутиена до тялото .. от чашките де :lol: :lol:

GoThiC_GirL
04-29-2006, 19:17
Сутиените не напразно имат чашки А - те трябва да се ползват от някой! И без значение дали момичето има малки или големи гърди според мен е много по-красиво да носи сутиен, от колкото да и се очертават грозно зърната и самите гърди под блузата!!!изпревари ме

tva da ama pri polojenie 4e imat gurdi ama te kato nqmat ...... [-X kvo praim ???? slagame si sutien4eta za krasota li ????????

lainagovna
04-29-2006, 19:19
еми аз примерно нямам гърди знаеш, ама имам зърна и като ми е студено стават твърди и се очертават на блузата. е не е ли кофти тва? виж ако имах сутиен... хахаха

LiLeNcEtOoO
04-29-2006, 19:21
az mislq 4e vseki trqbva da nosi tva koeto mu haresva i koeto mu e udobno az imam edna takava priqtelka i ne smqtam 4e e sme6no 6oto i ti da ima6e malki cici i da gleda6 priqtelkite ti s edni gurdi na pred i ti 6te6e da iska6 da nosi6 sutien prosto im vlez v polojenieto ne vseki ima golemi cici i ne vseki se kefi na golemite cici \:D/

GoThiC_GirL
04-29-2006, 19:23
Тука пък имам една съседка дето също няма цици и слага големи сутиени които й хлътват като седи и се вижда ,че има разстояние от сутиена до тялото .. от чашките де :lol: :lol:

emi te mai ve4e po4ti vs taka pravqt nosqt po golemi sutieni makar i da si i malki cicite :-k

GoThiC_GirL
04-29-2006, 19:28
az mislq 4e vseki trqbva da nosi tva koeto mu haresva i koeto mu e udobno az imam edna takava priqtelka i ne smqtam 4e e sme6no 6oto i ti da ima6e malki cici i da gleda6 priqtelkite ti s edni gurdi na pred i ti 6te6e da iska6 da nosi6 sutien prosto im vlez v polojenieto ne vseki ima golemi cici i ne vseki se kefi na golemite cici \:D/

mi to seki e imal malki cici se pak ne sme se rodili s 120 grudna obikolka.... no prosto ne mislq 4e tva trea da e problem na edno momi4e rano ili kusno 6e ima cici no prosto nqkoi .... :-#

`Death`Whore`
04-29-2006, 19:42
Аз като сложих сутиен, 1/3 от него беше пълен с въздух. Но пък подплънки или чорапи никога не съм слагала. Ако са съвсем плоски...да носят потници.

L_i_z_I
04-29-2006, 19:52
Глупаво е.

GoThiC_GirL
04-29-2006, 20:16
Много е глупаво да слагаш чурапи или там каквото и да е..Изобщо глупаво е да носиш сутиен ако нямаш нужда.Може би просто момичетат от твоя клас в стремежа си да се правят на по големи,постигат точно обратния ефект,изглеждат глупаво в очите на хората.И все пак техен си е избора.

mi kvo da ti kaja na4i az i moita fk-ka sme normalni imame kvo da slojim v toq sutien ama pove4eto sa......DUSKI ili puk imame takiva deto imat pone 90 grudna obikolka no ne slagat sutieni i prosto stoi ujasno ..... be luda rabota :smt016

CRaZy_IKT
04-29-2006, 20:24
Всеки има свобода живеем в свободна държава Е*ба си простоо...Тва че ти имаш по големи и носиш сутиен кво пречи тия дето нямат да слагат-просто се чувстват кофти не мислиш ли.А и тва за зърната е вярно-тъпо е да стърчат някви зърна

GoThiC_GirL
04-29-2006, 20:42
Всеки има свобода живеем в свободна държава Е*ба си простоо...Тва че ти имаш по големи и носиш сутиен кво пречи тия дето нямат да слагат-просто се чувстват кофти не мислиш ли.А и тва за зърната е вярно-тъпо е да стърчат някви зърна

Az ne kazvam 4e imam golemi gurdi prosto imam kvo da sloja v toq sutien :roll:

`Death`Whore`
04-29-2006, 20:45
Познавам хора, които са абсолютно плоски и носят сутиен, който изпълват, така че има адски малки сутиени.

GoThiC_GirL
04-29-2006, 20:51
Познавам хора, които са абсолютно плоски и носят сутиен, който изпълват, така че има адски малки сутиени.


be nz spored men e stra6no sme6no i mislq 4e za vs si ima vreme i na tqh 6e im porasnat taka 4e koito e taka da ne se pritesnqva nqma da si ostane taka :smt006

CRaZy_IKT
04-29-2006, 22:36
Познавам хора, които са абсолютно плоски и носят сутиен, който изпълват, така че има адски малки сутиени.


be nz spored men e stra6no sme6no i mislq 4e za vs si ima vreme i na tqh 6e im porasnat taka 4e koito e taka da ne se pritesnqva nqma da si ostane taka :smt006
Абе виждала съм 40 годишни жени без бюст така чеее...

thirteen
04-29-2006, 22:56
:shock: :shock: да,скоро бях видяла една леличка и беше с якето в ръка и по боди... и какво да ви кажа АБСОЛЮТНО нищо нямаше дори и заченка на цици :shock: :shock: :shock: дъска за гладене точно...

`Death`Whore`
04-29-2006, 22:58
Еми..някои имат, други нямат...природа...ничие тяло не е идеално. :)

shadow4e
04-29-2006, 23:00
e,то при леличките е вече след като родят,защото на доста жени им става значително по-малък бюста най-вее и след като кърмят, като е била млада тази леличка сигурно е имала...

`Death`Whore`
04-29-2006, 23:02
Бюстът не става по-малък, просто увисва и...се изпразва, някак си. Става въпрос за нещо съвсем различно.

shadow4e
04-29-2006, 23:09
не знам точно на ккаво се дължи,но поне при майката на една приятелка,виждала съм снимки преди да се роди мойта приятелка е имала доста голям бюст,сега е почти плоска....

favor_91
04-29-2006, 23:53
taka te se izlagat...tupo e s tiq podplunki 6toto kat gi vidi nekoi naistina kvo predstavlqvat i stava kofti :?

FuckThatShit
04-30-2006, 01:09
Az mislq che puhat chorapi zada se pravqt s po-golemi CiCi..

nekaduren
04-30-2006, 01:50
според мен по добре със сутиен щото ако са без и като им се очертае това дето го нямат става по грозно :?

Carlos
04-30-2006, 07:59
abe vseki ima pravo da pravi kvoto si iska,vupreki che na drugite im izglejda glupavo i smeshno.Tova s chorapite i podobni biha go napravili momicheta,koito qvno oshte sa deca i iskat golemi gurdi,a ne sa napulno na qsno sus suzrqvaneto.

SuN4o_F
04-30-2006, 10:03
e mn tapo mi izglejda tova s 4orapite... vqrno vseki pravi tova koeto smqta za dobre ama e smeshno s 4orapi...

ProstoAz
04-30-2006, 10:39
Сутиените не напразно имат чашки А - те трябва да се ползват от някой! И без значение дали момичето има малки или големи гърди според мен е много по-красиво да носи сутиен, от колкото да и се очертават грозно зърната и самите гърди под блузата!!!изпревари ме

tva da ama pri polojenie 4e imat gurdi ama te kato nqmat ...... [-X kvo praim ???? slagame si sutien4eta za krasota li ????????

Какво разбираш ти под това да НЯМАТ ГЪРДИ? Как ще нямат? Това, че са малки, не значи, че нямат и както вече казах чашките с размер А са изключително малки, създадени точно за такива момичета и се изпълват изцяло от тях.
Също няма нищо лошо в подплънките според мен. А за чорапите...това пък беше голяма глупост - никое НОРМАЛНО (психически) момиче не би си сложило чорапи в сутиена, още повече, че няма как да стане - прекалявате с филмите.

Много малко момичета/жени има достатъчно красиви и оформени гърди според мен, че да си позволяват да ходят без сутиен!

^KaSiDi^
04-30-2006, 11:16
Сутиените не напразно имат чашки А - те трябва да се ползват от някой! И без значение дали момичето има малки или големи гърди според мен е много по-красиво да носи сутиен, от колкото да и се очертават грозно зърната и самите гърди под блузата!!!изпревари ме

tva da ama pri polojenie 4e imat gurdi ama te kato nqmat ...... [-X kvo praim ???? slagame si sutien4eta za krasota li ????????

Какво разбираш ти под това да НЯМАТ ГЪРДИ? Как ще нямат? Това, че са малки, не значи, че нямат и както вече казах чашките с размер А са изключително малки, създадени точно за такива момичета и се изпълват изцяло от тях.
Също няма нищо лошо в подплънките според мен. А за чорапите...това пък беше голяма глупост - никое НОРМАЛНО (психически) момиче не би си сложило чорапи в сутиена, още повече, че няма как да стане - прекалявате с филмите.

Много малко момичета/жени има достатъчно красиви и оформени гърди според мен, че да си позволяват да ходят без сутиен!

Absolutno podkrepqm ^npocTo^a3^f^ \:D/ \:D/ \:D/

ralli_kiss
04-30-2006, 12:11
ами ако момичетата са мн отчаяни се стига и до такива действия, все пак не може всяко момиче да се похвали с хубав бюст.И според мене малките гърди са по-симпатични от големите (и това не го казвам заради друго,а за6тото аз самата имам големички колкото и нескромно да звучи) \:D/

Зарчето
04-30-2006, 13:08
Пахахахахахахахахахах!И в мойто даскало има таквиз!Аз не съм от тях \:D/

GoThiC_GirL
04-30-2006, 13:11
Какво разбираш ти под това да НЯМАТ ГЪРДИ? Как ще нямат? Това, че са малки, не значи, че нямат и както вече казах чашките с размер А са изключително малки, създадени точно за такива момичета и се изпълват изцяло от тях.
Също няма нищо лошо в подплънките според мен. А за чорапите...това пък беше голяма глупост - никое НОРМАЛНО (психически) момиче не би си сложило чорапи в сутиена, още повече, че няма как да стане - прекалявате с филмите.

Много малко момичета/жени има достатъчно красиви и оформени гърди според мен, че да си позволяват да ходят без сутиен![/quote]


mi edno momi4e ot moq klas naistina si pulni pazvata s 4orapi li4no az sum q vijdala tva ne sa izmi6liotini..........

zion
04-30-2006, 13:22
Няма нищо лошо момичетата да слагат сутиени даже и да са празни както и няма нищо лошо да не слагат. От гледна точка на момче мога да кажа че въобще не седи толкоз грозно момичето да е без сутиен даже и да няма големи цици...

GoThiC_GirL
04-30-2006, 14:22
Няма нищо лошо момичетата да слагат сутиени даже и да са празни както и няма нищо лошо да не слагат. От гледна точка на момче мога да кажа че въобще не седи толкоз грозно момичето да е без сутиен даже и да няма големи цици...

vseki si ima razli4na gledna to4ka ................

freestyler
04-30-2006, 14:25
mnoo xubavo 4e momi4etata ot tvoita kompaniq nosqt sutieni,6toto kato sa im o6te malki cicte i vsi4ko im se o4ertava i znae6 kvo e gnusno - se edno ku4e6ki cicki vijda6!!!

GoThiC_GirL
04-30-2006, 14:52
mnoo xubavo 4e momi4etata ot tvoita kompaniq nosqt sutieni,6toto kato sa im o6te malki cicte i vsi4ko im se o4ertava i znae6 kvo e gnusno - se edno ku4e6ki cicki vijda6!!!


mi to ve4e na na6ta vuzrast e normalno da nosim sutieni ama...... :-k te teq koito imat ne nosat a teq koto nqmat nosqt samo az i edna moq fr-ka sme izklu4eniq nie sme normalni :)))))))

mis_marry_jane_13
04-30-2006, 15:40
то такива под път и над път слагат сутиени,пък в тях няма нищо.Вече не са на мода чорапите сега са по модернизирани с подплънки.

Варки
04-30-2006, 18:07
Дори да прозвучи малко съдистично - Ти пък кво хвалиш ли се,че имаш големи цици?Искаш ли да ти кажа нещо от което може да те заболи,но пък си е самата истина.Момичетата които сега имат малки цици след време ще им пораснат и дори да не са големи пак ще стоят добре и красиво,а тези дето се развиват още в 5ти 6ти клас след години най-много циците да им виснат и те да станат за смях,а не тези момичета с малки цици.Аз нямам големи гърди - средни са ми,но пък си ми е добре и въобще не ми пука кой кво казва за тях дали са големи или малки.Нали аз и човека който трябва ги харесва дреме ми за мнението на останалите.Така,че не се изхвърляй много,много.С най-добри чувства :)

GoThiC_GirL
04-30-2006, 18:39
Дори да прозвучи малко съдистично - Ти пък кво хвалиш ли се,че имаш големи цици?Искаш ли да ти кажа нещо от което може да те заболи,но пък си е самата истина.Момичетата които сега имат малки цици след време ще им пораснат и дори да не са големи пак ще стоят добре и красиво,а тези дето се развиват още в 5ти 6ти клас след години най-много циците да им виснат и те да станат за смях,а не тези момичета с малки цици.Аз нямам големи гърди - средни са ми,но пък си ми е добре и въобще не ми пука кой кво казва за тях дали са големи или малки.Нали аз и човека който трябва ги харесва дреме ми за мнението на останалите.Така,че не се изхвърляй много,много.С най-добри чувства :)

tuka ve4e ne si prav az se sumnqvam 4e moite 6e uvistam pri polojenie 4e az ne sum Preslava izvinqvai ...... puk mn mn se sumnqvam eventualno 4ak sled rajdaneto na deteto mi moje da se polu4i tva ne6to i ne se naduvam prosto imam kolkoto za sutien ni6to pove4e

Варки
04-30-2006, 18:44
Дори да прозвучи малко съдистично - Ти пък кво хвалиш ли се,че имаш големи цици?Искаш ли да ти кажа нещо от което може да те заболи,но пък си е самата истина.Момичетата които сега имат малки цици след време ще им пораснат и дори да не са големи пак ще стоят добре и красиво,а тези дето се развиват още в 5ти 6ти клас след години най-много циците да им виснат и те да станат за смях,а не тези момичета с малки цици.Аз нямам големи гърди - средни са ми,но пък си ми е добре и въобще не ми пука кой кво казва за тях дали са големи или малки.Нали аз и човека който трябва ги харесва дреме ми за мнението на останалите.Така,че не се изхвърляй много,много.С най-добри чувства :)

tuka ve4e ne si prav az se sumnqvam 4e moite 6e uvistam pri polojenie 4e az ne sum Preslava izvinqvai ...... puk mn mn se sumnqvam eventualno 4ak sled rajdaneto na deteto mi moje da se polu4i tva ne6to i ne se naduvam prosto imam kolkoto za sutien ni6to pove4e

Явно не си чела внимателно - аз съм момиче.И не просто съм виждала няколко момичета при които точно това е станало и за това си водя изводи.Незнам при теб дали ще стане така или не - нали знаеш времето ще покаже :-D

GoThiC_GirL
04-30-2006, 20:26
Явно не си чела внимателно - аз съм момиче.И не просто съм виждала няколко момичета при които точно това е станало и за това си водя изводи.Незнам при теб дали ще стане така или не - нали знаеш времето ще покаже :-D[/quote]


axammm :-) :D :P

EvaneScence_f
04-30-2006, 21:44
leleeeeeeeee ne moga da vi razbera,kakvo ste trygnali da obsyjdate 4ujdite cici!q si gledaite va6te,kato gledam momi4eto det e pusnaloto taq tema,nqma problem s gyrdite si,togava kakvo ti puka za drugite egati,vseki si ima pravo na li4na svoboda,akkvo im pre4i na horata da si slagat i ogromni sutieni na ni6to,q!pfff bili sme6ni?! e ne sa po-sme6ni ot vas!

GoThiC_GirL
05-01-2006, 11:51
leleeeeeeeee ne moga da vi razbera,kakvo ste trygnali da obsyjdate 4ujdite cici!q si gledaite va6te,kato gledam momi4eto det e pusnaloto taq tema,nqma problem s gyrdite si,togava kakvo ti puka za drugite egati,vseki si ima pravo na li4na svoboda,akkvo im pre4i na horata da si slagat i ogromni sutieni na ni6to,q!pfff bili sme6ni?! e ne sa po-sme6ni ot vas!

a q mi kaji na nas kvo ni e sme6noto a ??? :x ili prosto gleda6 da izglejda6 originalna a ??? Prosto spored men tva e sme6no i za tva sum pusnala taq tema za da 4uq i drugi mneniq ni6to pove4e...........

viki91
05-01-2006, 12:19
Аз смятам че тези хора изглеждат смешно от страни,но те са комплексирани от това че нямат цици и си мислят че като натъпкат някъв сутиен с чорапи и си го сложат останалите няма да забелжат,а те ще изглеждат по добре.....смешно е ...да ... но всеки има право на избор... :wink: :wink: :wink:

kotence_f
05-01-2006, 14:52
mi moite gardi sa si mani4ki ama bez sutien si stoqt mn hubavo.. e zavisi ako bluzata e takava 4e da mi se o4ertavat zarnata si slagam sutien no estestveno moq si razmer..koito neznam dali e nai malkiq ama si e malak nomer... a otnosno tiq deto imat malki cici i si slagat golemi sutieni........ e mn e glupavo.. tva e detsko...sega neznam za golemi hora ne sam 4uvala takiva raboti no v momenta govorim za deca vse pak ... mi detska istoriq we... to na tqh 6te im se smeqt ..

penywise
05-01-2006, 15:07
гърдите въобще не са от значение #-o

ВСЯКО момиче има гърди... а ти ако си тръгнал да избираш гадже заради циците - значи си мноо прост :smt025

GoThiC_GirL
05-02-2006, 07:15
mersi za izkazvaneto vi i dvete mn dobre ste se izrazili :))))

SpermoDaritel
05-03-2006, 04:44
Сутиените не напразно имат чашки А - те трябва да се ползват от някой! И без значение дали момичето има малки или големи гърди според мен е много по-красиво да носи сутиен, от колкото да и се очертават грозно зърната и самите гърди под блузата!!!изпревари ме

tva da ama pri polojenie 4e imat gurdi ama te kato nqmat ...... [-X kvo praim ???? slagame si sutien4eta za krasota li ????????
teb kakfo te barka dali nosat sutieni ili ne ... seki pravi tova koeto mu haresva as nosa pamper ne shtot sa napikavam a shtot da ne mi e studeno na bubata neshto protif ??

SpermoDaritel
05-03-2006, 04:49
est che shte si slagat sutieni prez lqtoto osobeno kogato nosqt kusi flanelki i im se ochertavat zarnata inache e grozno ... as nosq prilepnali bluzi ama sq nema da si slagam sutien se pak momche sam :)

GoThiC_GirL
05-05-2006, 09:00
est che shte si slagat sutieni prez lqtoto osobeno kogato nosqt kusi flanelki i im se ochertavat zarnata inache e grozno ... as nosq prilepnali bluzi ama sq nema da si slagam sutien se pak momche sam :)

xax :D

R0lfc0pter
05-05-2006, 09:26
Сутиените не напразно имат чашки А - те трябва да се ползват от някой! И без значение дали момичето има малки или големи гърди според мен е много по-красиво да носи сутиен, от колкото да и се очертават грозно зърната и самите гърди под блузата!!!
верно?!?!??!?!?!?!??!?!?!??!?!?!?!??!?!

GoThiC_GirL
05-09-2006, 09:46
верно?!?!??!?!?!?!??!?!?!??!?!?!?!??!?![/quote]


be nz ama za men tva li4no e mn mn mn sme6no neka da si se sramqt !

malko mace
10-31-2006, 08:44
Ostavi gi-tova si e tehen lichen izbor i ne mislia,che triabva da obsajdach horata po tozi grozen nachin! [-X