PDA

View Full Version : Грижа за косата



lainagovna
04-29-2006, 18:21
какви шампоани, гелове, пяни, балсами, вакси и баба ми там знае какво още има, си слагате по косите? обяснете ми и кое за какво е, какво прави, как го прави, колко време държи, и така нататъка

04-29-2006, 19:02
аз лично не ти препоръчвам да си мажеш разни неща по косата,защото аз мойта си я съсипах с разни темподобни работи :( и после едвам си я оправих , затова сега се къпя с бебешки шампоан :)))

danger_love{F}
04-29-2006, 19:09
препоръчвам ти вакса за коса на "Taft"струва около 5 лева,държи прическата цял ден...и е безвредна...а сащо и пяната ти я препоръчвам ако е за всекидневно използване...но си вземи нА Nivea...e все пак сам решаваш и не прекалявай !:)

lainagovna
04-29-2006, 19:23
пяната на Loreal хубава ли е?

ycMuBkaTa
04-29-2006, 20:29
Аз само пяна ползвам.
На Тафт тая с копринените протеини и съм много доволна от нея.
Другите работи дето ги каза...изобщо не ги ползвам. Не ми влияят добре на косата.

Estranged
04-30-2006, 17:12
:arrow: Шампоан, специален за моята коса - за предпазване от околната среда.

:arrow: Балсам - български.

:arrow: Спрей - за разресване и за предпазване от околната среда

:arrow: Кристали - за разресване.

Ако някое от тези те интересува по-специално, пиши ЛС или питай тук, за да ти кажа повече информация.

Sapphir
04-30-2006, 17:18
shto sa glupost e da pitash kakvo pravi gel.pqna ili balsam>!?!

radiante
04-30-2006, 17:21
Шампоан,течна пяна,от време на време гел-спрей и тва е.Имам и вакса,ама с нея косата ми стои като мазна.Не знам сигорно не я слагам както трябва,обаче е ужасно.Ако някой може да ми каже що става така? #-o

lainagovna
05-01-2006, 10:05
shto sa glupost e da pitash kakvo pravi gel.pqna ili balsam>!?!може би защото незнам хитрецо

*Poli*
05-01-2006, 10:48
Нещата, които ползвам за косата и от които съм доволна:
:arrow: пяна "Taft"
:arrow: спрей "Gliss Кur"
:arrow: кристали

Е тва е :lol: Мисля, че шампуаните и т.н. няма смисл да преброявам........

kudri4kata
05-01-2006, 12:22
moqta kosa e kudrava i nqma na4in da ne polzvam ne6to za mazane,za6toto stoi mnogo grozno. po princip polzvam 6ampoan za kudrici na NIVEA , no 4estno kazano nqma su6testvena razlika s drugite 6ampoani. A ina4e sled kupane do kato e o6te mokra q maja obilno s pqna i q su6a sus se6oar.Mnogo hora sa mi kazvali 4e su6eneto uvrejda kosuma i go pravi po suh,az li4no nqmam problemi. Sled izmivane i su6ene edinstvenata grija za kosata mi e sutrin kato se subudq s malko voda i pqna da q ofirmq i tova e! Na kudrava kosa greben ne i trqbva [-X samo pri kupane :D