PDA

View Full Version : Какво да правя,имам нужда от помощ!



LonelyHeart
04-29-2006, 19:02
Проблемът ми е следният.От близо година сам влюбен в едно момиче.От четири месеца я зарибявам,тя е на ясно с чувствата ми,всичките ни приятели знаят,чудно как наистина.Тя не ми е давала чак такива надежди.Нистина са малко.По прицип сме много добри приятели,почти всеки ден се виждаме,в един клас сме как иначе.Четири пъти съм я канил на среща,е не ще и не ще.Се си намира някакви "оправдания".Но не е като да съм и абсолютно безразличен,дори ме е ревнувала от други момичета.Искам да ми помогнете,как да и покажа по правилния начин че я обичам без това да я стрестне или отблъсне.Моля не ми давайте съвети от рода на:"Намери си друга!",опитвал сам да я забравя,не мога.Всички са ми казвали че си подхождаме идеално,просто я обичам до толкова че не мога да я зарежа... :smt009

Sabrina27
04-29-2006, 19:15
Pravi se na nedostupna. Ne se 6a6kai,izdebni moment kogato ste samo dvamata i togava q pokani na sre6ta (trudno,kato se zamislq :-k )

Tamara†
04-29-2006, 19:22
И аз съм на мнение,че се прави на недостъпна!Но щом те ревнува..значи има някакви чуства!Може би самата тя незнае какви :-k Защо не и направиш някакъв жест!Например..букет цветя!Помня..как на мен ми бяха подарили един огромен букет цветя със една много красива картичка и на същия ден ме поканиха на среща..нямаше как да откажа..макар нищо да не стана м/у мен и момчето,защото си падах по друг!Но определено ме впечатли.. и ми се издигна в очите!Ние момичетата..уценяваме тези жестове!Защо не пробваш с такъв?

maldini
04-29-2006, 20:11
Проблемът ми е следният.От близо година сам влюбен в едно момиче.От четири месеца я зарибявам,тя е на ясно с чувствата ми,всичките ни приятели знаят,чудно как наистина.Тя не ми е давала чак такива надежди.Нистина са малко.По прицип сме много добри приятели,почти всеки ден се виждаме,в един клас сме как иначе.Четири пъти съм я канил на среща,е не ще и не ще.Се си намира някакви "оправдания".Но не е като да съм и абсолютно безразличен,дори ме е ревнувала от други момичета.Искам да ми помогнете,как да и покажа по правилния начин че я обичам без това да я стрестне или отблъсне.Моля не ми давайте съвети от рода на:"Намери си друга!",опитвал сам да я забравя,не мога.Всички са ми казвали че си подхождаме идеално,просто я обичам до толкова че не мога да я зарежа... :smt009
Opitai se da q sublaznish i imai turpenie sprqmo neq shtom ne iskash da q zarqzvash!Tq bavno bavno shte prestane da se pravi na interesna i nedostupna i shte se smek4i,no ti trqbva da budesh turpeliv! :!:

LISICHKA
04-29-2006, 20:50
И аз съм на мнение,че се прави на недостъпна!Но щом те ревнува..значи има някакви чуства!Може би самата тя незнае какви :-k Защо не и направиш някакъв жест!Например..букет цветя!Помня..как на мен ми бяха подарили един огромен букет цветя със една много красива картичка и на същия ден ме поканиха на среща..нямаше как да откажа..макар нищо да не стана м/у мен и момчето,защото си падах по друг!Но определено ме впечатли.. и ми се издигна в очите!Ние момичетата..уценяваме тези жестове!Защо не пробваш с такъв?

Ето това е много добра идея!Ще остане без думи,вярвай ми!Ние момичетата определено си падаме по такива романтични изненади :smt055

LonelyHeart
04-29-2006, 20:51
Мерси за съветите :wink:

04-30-2006, 07:57
Проблемът ми е следният.От близо година сам влюбен в едно момиче.От четири месеца я зарибявам,тя е на ясно с чувствата ми,всичките ни приятели знаят,чудно как наистина.Тя не ми е давала чак такива надежди.Нистина са малко.По прицип сме много добри приятели,почти всеки ден се виждаме,в един клас сме как иначе.Четири пъти съм я канил на среща,е не ще и не ще.Се си намира някакви "оправдания".Но не е като да съм и абсолютно безразличен,дори ме е ревнувала от други момичета.Искам да ми помогнете,как да и покажа по правилния начин че я обичам без това да я стрестне или отблъсне.Моля не ми давайте съвети от рода на:"Намери си друга!",опитвал сам да я забравя,не мога.Всички са ми казвали че си подхождаме идеално,просто я обичам до толкова че не мога да я зарежа... :smt009
Opitai se da q sublaznish i imai turpenie sprqmo neq shtom ne iskash da q zarqzvash!Tq bavno bavno shte prestane da se pravi na interesna i nedostupna i shte se smek4i,no ti trqbva da budesh turpeliv! :!:

Аз мисля, че трябва да действа при всяка удобна възможност.По прочетеното мойта ситуация е подобна и аз чаках,чаках вече 7 месеца,а сега трябва да дейсвам в близките 2-3 седмици.Времето ме притиска и ако не действам много бързо след тези 2-3седмици мога и да не я видя вече или поне много рядко.

MTV_GIRL
04-30-2006, 08:08
emiiiiii emiiii vqrvam ti 4e ne moje6 da q zabravi6 za6toto vse pak ste ot edin klas i q vijda6 seki den no ima edno NO taka vij pogovori s neq postepenno i go kaji !!! kaji i tova koeto ti idva ot vatre kakvoto misli6 ne vqrvam da q stresne6 !!! USPEH [-o< dano da sam ti pomognala ;)

04-30-2006, 09:15
Имах същата ситуациа. Момичето ме харесваше 100 %, не питай откъде знам. И пак ми отказваше. Дали я беше страх или друго - не знам. Факт е, че съм твърде горд обаче и 3 отказа ми бяха достатъчни да не поискам да я видя повече.

NejnI^O4I
04-30-2006, 11:24
Za6to ne probva6 ne6to po neobi4aino...imam predvid da izleze6 ot kli6eto-pokana za sre6ta,sre6ta,kafe ili kino...tolkova estegnato!poiskai nqkoq drebna usluga,napr prepi6i nqkoe doma6no ili q popitai za ne6to koeto ne razbira6(nali ste ve din klas),ili ako 6te hoi6 nqkade iz grada da re4em q izvikai kato kompaniq i prodaljavai takadokato edin den prosto premetne6 postepenno raka prez ramoto i i q celune6 nejno...ostavi ne6tata sami da s e slu4at ;)

LISICHKA
04-30-2006, 11:34
Сега като се замисля има една причина,заради която може би не се решава да ттръгне с теб!Една приятелка имаше подобен проблем - харесваше едно момче от класа си,ревнуваше го когато е с други момичета,той също я харесваше,но тя така и не се решаваше да тръгне с него и знаеш ли каква беше причината?Ами това че е от нейния клас!После при едно евентуално скарване или скъсване не можеше да си представи как ще се гледат всеки ден в продължение на 3-4 години (или в твоя случай - колкото там остава до завършването ви)А и клюките и бъзиците на съучениците също може да я спират :roll: Не знам,иначе не виждам защо би се дърпала толкова :-k

LonelyHeart
04-30-2006, 12:15
Сега като се замисля има една причина,заради която може би не се решава да ттръгне с теб!Една приятелка имаше подобен проблем - харесваше едно момче от класа си,ревнуваше го когато е с други момичета,той също я харесваше,но тя така и не се решаваше да тръгне с него и знаеш ли каква беше причината?Ами това че е от нейния клас!После при едно евентуално скарване или скъсване не можеше да си представи как ще се гледат всеки ден в продължение на 3-4 години (или в твоя случай - колкото там остава до завършването ви)А и клюките и бъзиците на съучениците също може да я спират :roll: Не знам,иначе не виждам защо би се дърпала толкова :-k


мда това е много вярно,защото тя самата е казвала че не е много за такива враки,но сам и сигурен че ме харесва,но е вярно че съучениците ни ни базикат и двамата и може би за това не се решава.А при евентуално скасване да ще трябва още две години да се гледаме и няма да е май-приятното нещо.Но ще

LonelyHeart
04-30-2006, 12:15
Сега като се замисля има една причина,заради която може би не се решава да ттръгне с теб!Една приятелка имаше подобен проблем - харесваше едно момче от класа си,ревнуваше го когато е с други момичета,той също я харесваше,но тя така и не се решаваше да тръгне с него и знаеш ли каква беше причината?Ами това че е от нейния клас!После при едно евентуално скарване или скъсване не можеше да си представи как ще се гледат всеки ден в продължение на 3-4 години (или в твоя случай - колкото там остава до завършването ви)А и клюките и бъзиците на съучениците също може да я спират :roll: Не знам,иначе не виждам защо би се дърпала толкова :-k


мда това е много вярно,защото тя самата е казвала че не е много за такива враки,но сам и сигурен че ме харесва,но е вярно че съучениците ни ни базикат и двамата и може би за това не се решава.А при евентуално скасване да ще трябва още две години да се гледаме и няма да е май-приятното нещо.Но ще се опитам :-)

LonelyHeart
04-30-2006, 12:16
Сега като се замисля има една причина,заради която може би не се решава да ттръгне с теб!Една приятелка имаше подобен проблем - харесваше едно момче от класа си,ревнуваше го когато е с други момичета,той също я харесваше,но тя така и не се решаваше да тръгне с него и знаеш ли каква беше причината?Ами това че е от нейния клас!После при едно евентуално скарване или скъсване не можеше да си представи как ще се гледат всеки ден в продължение на 3-4 години (или в твоя случай - колкото там остава до завършването ви)А и клюките и бъзиците на съучениците също може да я спират :roll: Не знам,иначе не виждам защо би се дърпала толкова :-k


мда това е много вярно,защото тя самата е казвала че не е много за такива връзки,но сам и сигурен че ме харесва,но е вярно че съучениците ни ни базикат и двамата и може би за това не се решава.А при евентуално скасване да ще трябва още две години да се гледаме и няма да е най-приятното нещо.Но ще се опитам :-)

Krem4eto
04-30-2006, 13:02
Проблемът ми е следният.От близо година сам влюбен в едно момиче.От четири месеца я зарибявам,тя е на ясно с чувствата ми,всичките ни приятели знаят,чудно как наистина.Тя не ми е давала чак такива надежди.Нистина са малко.По прицип сме много добри приятели,почти всеки ден се виждаме,в един клас сме как иначе.Четири пъти съм я канил на среща,е не ще и не ще.Се си намира някакви "оправдания".Но не е като да съм и абсолютно безразличен,дори ме е ревнувала от други момичета.Искам да ми помогнете,как да и покажа по правилния начин че я обичам без това да я стрестне или отблъсне.Моля не ми давайте съвети от рода на:"Намери си друга!",опитвал сам да я забравя,не мога.Всички са ми казвали че си подхождаме идеално,просто я обичам до толкова че не мога да я зарежа... :smt009
Opitai se da q sublaznish i imai turpenie sprqmo neq shtom ne iskash da q zarqzvash!Tq bavno bavno shte prestane da se pravi na interesna i nedostupna i shte se smek4i,no ti trqbva da budesh turpeliv! :!:

Аз мисля, че трябва да действа при всяка удобна възможност.По прочетеното мойта ситуация е подобна и аз чаках,чаках вече 7 месеца,а сега трябва да дейсвам в близките 2-3 седмици.Времето ме притиска и ако не действам много бързо след тези 2-3седмици мога и да не я видя вече или поне много рядко.
Така е!