PDA

View Full Version : Kak da go razubedq?



FiRe_LaDy
04-29-2006, 20:19
Dnes bqh v priqtelq mi i dokato si lejahme reshih da mu prerovq GSM-a za sms i za drugi gluposti.I toi kato vidq - ze moq.Vleze kadeto sa sms-ite i vidq che imam 108.Zapochna da gi chete,ama te sichkite sa ot edno drugo momche i tam pishe kolko me obichal,kak ne mojel bez men i takiva gluposti.I do tozi moment sichko beshe super.Pregryshtahme se,celuvahme se .. i t.n.,no sled kato gi prochete nqkak ohladnq kam men i mu kazah `` i sq ko?shte mi se syrdish li? ``,ama toi ne otgovori,a mi se nahvyrli i :smt008 .Zaradvah se,che sichko e ok.Ama razbral ot drugi,che nqkav si me haresva i mn se drazni i zel che si pomislil che sms-ite sa ot nego i mi vka `` toi za Kiro Skalata li se misli (v edin sms pisheshe,che shte preobyrne sveta za men)??? `` i az togava mu kazah,che sms ne e ot nego.Da ama toi si e naumil s oshte nqkolko momcheta,che shte mi go dovedat toq i shte go prebiqt pred men,a az ne iskam da stava taka. ](*,) Iii sega nz ko da praq.Kajete mi kak da go razubedq da ne go bie???Toi ne e nqkoi deto si reshava problemite s boi,dori mn mrazi da se bie,ama e kazal che ako stava duma za men shte go napravi.Sega stoq i mislq mislq ... ama kakvo da izmislq.MOlq vi pomognete miii ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

cvety_i_bebeto
04-29-2006, 20:38
mi kaji mu 4e nqma smiasal..da go biq..napomni mu tova 4e boq ne e re6enie...kaji mu 4e ti ne izpitva6 ni6to kam tozi...deto te haresva..nito pak kam tozi ot koito sa sms-te...nakari go da se po4uvstva sigoren 4e nemoje da te zagubi..ne6to takova

svetla_88
04-29-2006, 20:43
ЛАПЕШКИ ИСТОРИИ
ПОГОВОРЕТЕ КАКВО ТОЛКОВА :lol:

LISICHKA
04-29-2006, 20:45
Ами кажи му,че това би било изключително детска постъпка - не е възможно да се нахвърля да бие всяко момче,което те харесва,защото в бъдеще може да има много такива.Така или иначе нито това момче,нито другите евентуални "ухажори" го заплашват по някакъв начин,защото ти си обичаш само него!Какво значение има колко и кои други те свалят ако ти не им обръщаш внимание?Накарай го да си представи как е при по-известните личности - Анджелина Джоли,Памела Андерсън....че тях мъжете от цял свят ги харесват,ако половинките им тръгнат да се бият с всеки,какво ще стане :lol: А и може гаджето ти само да се заяжда за момента,щом по принцип не е такъв човек :roll: Айде късмет! :wink:

Ecstasy
04-29-2006, 21:27
Дай муултиматом- да се бие с пича или да остане с теб и да си прекарате мн по-добре :P

seductionfreak
04-30-2006, 06:50
Спри да си даваш номера на идиоти, ако не смяташ да 'въртиш любов' с тях. ;)

MTV_GIRL
04-30-2006, 07:02
emi naistina kakto ti kazvat po nagore spri da si dava6 nomera na GSM na lqvo i na dqsno pak otnosno priqtelq ti pogovori s nego kaji mu 4e ne si4ko se opravq s boi nali blq blq blq ti 6te si go izmisli6 tova ... no govori kvoto ti idva ot vatre govorete !!!! Uspeh \:D/ !!!

Krem4eto
04-30-2006, 11:41
Ти него ли харесваш или момчето,което ти праща смс-ите????!Грешката ти е,че си била запазила смс-ите и той ги е открил...ЛОШО...По-добре да набият момчето,защото той ще си помисли,че го харесваш и може да скъсате....

nE_gLeDaI-pIpAi
04-30-2006, 11:46
mi kaji mu 4e nqma smiasal..da go biq..napomni mu tova 4e boq ne e re6enie...kaji mu 4e ti ne izpitva6 ni6to kam tozi...deto te haresva..nito pak kam tozi ot koito sa sms-te...nakari go da se po4uvstva sigoren 4e nemoje da te zagubi..ne6to takova


На това мнение съм

ne6i4
04-30-2006, 11:54
Спри да си даваш номера на идиоти, ако не смяташ да 'въртиш любов' с тях. ;)
ei tva e re6enieto,vzemi i obqsni na priqtelq si kak stoqt ne6tata!samo tova moje da go opravi!apyk i zashto si gi zapazila teq sms!! :smt017 moje bi tam ti e nai golqmata gre6ka :smt101
ami ycnex :smt059

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-04-2006, 07:19
kofti taka :-k

SmiLe_BaBy{P}
05-04-2006, 09:44
Ми изтрии си тъпите смс-и.Ко толкова ги пазиш :evil: А гаджетото ти е от онези тъпи момчета мислещи се за газарчета щом прави така ... еби му майката -лапешки истории :smt019

e_l_i_z_a
05-04-2006, 09:46
Ми то момчетата само бой си търсят... :lol:

teenkopele
05-04-2006, 14:51
mi kaji mu 4e nqma smiasal..da go biq..napomni mu tova 4e boq ne e re6enie...kaji mu 4e ti ne izpitva6 ni6to kam tozi...deto te haresva..nito pak kam tozi ot koito sa sms-te...nakari go da se po4uvstva sigoren 4e nemoje da te zagubi..ne6to takova

На същото мнение съм. :wink:

05-04-2006, 15:43
Dnes bqh v priqtelq mi i dokato si lejahme reshih da mu prerovq GSM-a za sms i za drugi gluposti.I toi kato vidq - ze moq.Vleze kadeto sa sms-ite i vidq che imam 108.Zapochna da gi chete,ama te sichkite sa ot edno drugo momche i tam pishe kolko me obichal,kak ne mojel bez men i takiva gluposti.I do tozi moment sichko beshe super.Pregryshtahme se,celuvahme se .. i t.n.,no sled kato gi prochete nqkak ohladnq kam men i mu kazah `` i sq ko?shte mi se syrdish li? ``,ama toi ne otgovori,a mi se nahvyrli i :smt008 .Zaradvah se,che sichko e ok.Ama razbral ot drugi,che nqkav si me haresva i mn se drazni i zel che si pomislil che sms-ite sa ot nego i mi vka `` toi za Kiro Skalata li se misli (v edin sms pisheshe,che shte preobyrne sveta za men)??? `` i az togava mu kazah,che sms ne e ot nego.Da ama toi si e naumil s oshte nqkolko momcheta,che shte mi go dovedat toq i shte go prebiqt pred men,a az ne iskam da stava taka. ](*,) Iii sega nz ko da praq.Kajete mi kak da go razubedq da ne go bie???Toi ne e nqkoi deto si reshava problemite s boi,dori mn mrazi da se bie,ama e kazal che ako stava duma za men shte go napravi.Sega stoq i mislq mislq ... ama kakvo da izmislq.MOlq vi pomognete miii ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

АХАХХАХ ,че пребият те дръжки на 100% ,че няма да стане пък и този едвали ще се даде споко.

JustBeast
05-11-2006, 17:07
..Тея биячи дет се бият заради некви ... ае да не казвам понеже някво момче ги харесало..абе без коментар мене колко са ме заплашвали а 1 смс не съм пратил .. смешни са ми ..кажи му че тои те обича а не ти него .

SeXyTo_f
05-11-2006, 17:15
mi kaji mu 4e nqma smiasal..da go biq..napomni mu tova 4e boq ne e re6enie...kaji mu 4e ti ne izpitva6 ni6to kam tozi...deto te haresva..nito pak kam tozi ot koito sa sms-te...nakari go da se po4uvstva sigoren 4e nemoje da te zagubi..ne6to takova


На това мнение съм
i az