PDA

View Full Version : Разказче...



MartiSSima
04-29-2006, 21:25
Тъмнина, самота и глух стон на мъката обгърнала душата и кънтяха в празната стая.Нима всичко приключи, нима светлите и лъчезарни дни свършиха, нима усмихнатото момиче до преди година е нещастно, нима края на любовта доиде...?Всеки ден бе мъчение за нея.
Сълзите бавно капеха по нежното и лице.Тя посегна с нежната си ръка и ги избърса, но очите и бяха пълни с още горчиви сълзи.
Стана от канапето, взе ключовете за колата и цигарите си и тръгна.През прозореца видя отбивка до една скала.Така позната и така мразена скала.
Обърна колата и спря.Седеше вътре и гледаше в далечината, а там се бледнееше една плоча.Плоча на която бяха иписани НЕГОВИТЕ имена.
Там преди година смъртта отне нейния любим.Там преди година започна нейната мъка,там преди година тя за първи път остана сама...Сълзите продалжаваха все по - силно и по - силно да текат.Тя отвори вратата и слезе от колата.Тръгна към скалата.Там долу беше подледния пристан на неиния любим, там долу в скалите се разбиваха морските вълни.Наведе се, а от там изплува НЕГОВИЯ образ.Тя усети за момент приятно чувство.В главата и кънтяха НЕГОВИТЕ думи "Не се плаши.Аз ще те чакам ТАМ и пак ще сме заедно".
Неволна усмивка се появи на нежното и лице.Обърна се и се запъти към колата.Влезе в нея, дръпна сенника и от там падна един лист.Взе химикал и написа:"Не мога без НЕГО!Знам че ще ви боли но знайте че това е единствения начин да бъда щастлива!Обичам ви!Ваша Плами!".Тя слезе от колата, хвърли ключовете в мократа трева, засили се и скочи в пропастта.Докато летеше надолу, видя образът му.Той и подаде ръка и...
На скалата вече се беше събрала тълпа от хора които коментираха случилото се, а в лодката спасителите качваха нейното тяло.Единия от тях я погледна и се очуди.На лицето и беше грейнала усмивка.Той само измърмора "Още една любов завършила трагично".
Слънцето вече залязваше.На скалата седяха две майки.Две жени облечени в черно, две жени които държаха в ръцете си два гълъба, символ на любовта на своите деца.Двете жени се спогледаха,пуснаха гълъбите и тихичко промълвиха:"Дано вече са щастливи!".

KuKy
04-29-2006, 21:36
mnogo e dobro.. =D> brawo brawo.. ;o) priznawam te..

miloto_girl_4e
04-29-2006, 23:26
мнооого добро,очарована съм :!: